320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu Vaprad Karupojad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas Erko Vaata postitust
    http://www.vaprus.ee/.gallery/20.jpg
    Loodame, et ta teil vastu ka peab ikka Kallis asi ikkagi ju.
    Loota ju võib kui me seda näiteks Kuressaarde sõites just purjena ei kasuta Praktiline kasu oli lipust ka, seljatagant puhus päris kõva tuul.
    Rise and rise again until lambs become lions!

    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

    Kommentaar


      #32
      Millal Karupojad Tallinna jõuavad?

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Noonik Vaata postitust
        Millal Karupojad Tallinna jõuavad?

        Hea küsimus. Mänguks kindlasti, ehk ikka mõned minutid varem. Kas peale minu,skindi,sinu ja veel ühe keegi tuleb? Mayhem või keegi? Ehk ikka tulevad.

        Kommentaar


          #34
          homme näeb isegi võibolla Ranetit mängimas. Kirjutas mulle, et pangu ma trumm põrisema - ta on terve.

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas Noonik Vaata postitust
            homme näeb isegi võibolla Ranetit mängimas. Kirjutas mulle, et pangu ma trumm põrisema - ta on terve.
            See oleks küll hea, Pärnu rünnak muutuks juba 35-40 meetrilt ohtlikuks
            Tõotab tulla vutirohke päev - vähemalt 180 minutit Sportlandil, prooviks koos mõne persooniga poole kahe paiku kohale jõuda.
            Rise and rise again until lambs become lions!

            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

            Kommentaar


              #36
              MNja, endal jääb seekord vahele kahjuks, Joost peaks samuti seekord mänguvalmis olema. Ja we have a new and pretty flag

              Kommentaar


                #37
                Peaasi, et liiga vara tagasi ei tuldaks. Ei mõtle fänlusele hetkel.

                Aga fänlusele mõeldes - kas eeldatavasti pealinnas resideeruvad kodanikud, näituseks elx ning kasvõi muistne Pärnu mees Steiv ei leia homme teed sinnakanti? Viimane vajaks kindlasti enne Vene mängu oma häälele trenni ma usun... Rohkem, uhkem.

                Kommentaar


                  #38
                  Kui ma Elxi Levadia - Žalgirise mängul nägin, siis ta andis mõista, et seekord ei jõua arvatavasti ...

                  Ilm on Tallinnas praegu märg. Vihm küll jäi järgi, kuid tundub, et hakkab uuesti sadama.

                  Kommentaar


                    #39
                    Ärge siis pahandage, kui me õigeks ajaks ei jõua. Soccerneti uudisest selgus, et mäng toimub kell 14:00 Narva Sportland Arenal, läheb kiireks.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas skint Vaata postitust
                      Peaasi, et liiga vara tagasi ei tuldaks. Ei mõtle fänlusele hetkel.

                      Aga fänlusele mõeldes - kas eeldatavasti pealinnas resideeruvad kodanikud, näituseks elx ning kasvõi muistne Pärnu mees Steiv ei leia homme teed sinnakanti? Viimane vajaks kindlasti enne Vene mängu oma häälele trenni ma usun... Rohkem, uhkem.
                      kahjuks ma Pärnu mängule ei jõudnud (nägin hilisemat verestamismängu), kuid kuradi hea meel oli võidu üle Kui kuulsin, kuidas tuli läks meel veel eriti heaks - tõrjutud penalti (kuigi Saharov on sümpaatne mängija) + 90+2 värav aga edaspidi püüan kohal olla

                      Kommentaar


                        #41
                        ma loodan, et Vaprate Karupoegade liikmeshulk teeb hüppelise kasvu. Põhjust selleks nagu on: arvestades viimast mängu
                        kogu mu noorus möödub foorumis

                        Kommentaar


                          #42
                          Ma loodan, et nad tulevad pigem kapist välja. Ma usun, et Karupoegadel on rohkelt kaasamõtlejaid, kuid nad ei julge kapist välja tulla ning teevad näo, et toetavad nt. Levadiat

                          Kommentaar


                            #43
                            Vaprad Karupojad olid oma ilusate lippude ,sallide ja trummiga üleeile Tallinnas väga atraktiivsed. Praegu on nad igatahes sümboolikaga kindlalt Eesti parim fännigrupp . No ja meeskond tegi teile Tallinnas ka suurepärase kingituse
                            Aga FCF Viies Sektor tuleb varsti teile järele.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              #44
                              Ee... Flora fänn nagu nalja.. või mis...
                              Parem georg otsas kui Paul keres.

                              Kommentaar


                                #45
                                Pärnus on koguaeg ettevõtlikud ja kõvad fännid olnud!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X