320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Roosad Pantrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Nõmme Kalju tõi publiku staadionile. Tekkisid fännid, kellega hakkas klubi juhatus koostööd tegema. Enamus fänne olid alguses ikka kellegi tuttavad ja sõbrad. Rahvast tuli juurde ning mõeldi koos välja üha rohkem silmapaistvamaid tegevusi. Klubi mängis paremini fännide toetusega (nii nagu tavaliselt ongi) ja fänne võeti koos mängijatega kaasa meeskonna bussiga võõrsilmängudele. Nüüd ajavad fännid koos Nõmme Kalju juhatusega kõike. See on toonud tulemuseks rahva huvi ja meelelahutuse. Mängijatel on head toetajad ja kellele mängida, pakutakse ka mänguilu ja väravatantse mängudel. Fännid omakorda saavad sellest hea tuju ning karjuvad veelgi rohkem kaasa. Kõik käib üheskoos selles suures perekonnas.

    Kommentaar


      #47
      Üks amatöör video eelmisest laupäevast, Nõmme ja Sillamäe mängult
      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas manifest Vaata postitust
        Üks amatöör video eelmisest laupäevast, Nõmme ja Sillamäe mängult
        http://www.youtube.com/watch?v=jiHzD...eature=related
        mis mõte on sellist "infot" edastada? valetamine on paha, mul hakkab bittidest kahju:P
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          #49


          Teeme tööd edasi, siis saab Järvela ehk meelerahu isegi

          Kommentaar


            #50
            Laupäeval mäng TVMK vastu, kes Kalju toetajatest kohale läheb ? Mina olen igatahes kohal !

            Kommentaar


              #51
              nagu 5 kopikat

              *see loomulikult juhul kui vee uputust ei tule
              just retain that....
              .............evrything u see is hallucination....
              ...so be prepared.

              Kommentaar


                #52
                Hehe.

                Ma arvan, et sa nõustud minuga, et eestlane on väga laisk rahvas. Samuti on ta laisk jalgpallihuviline ja kõike muud. Kui klubid tahavad endale fänne, siis nad peavad miskit tegema. Levadia ja TVMK ei tee ise midagi ning see tõttu puudub ka neil aktiivne fännigrupp.

                Miks ma peaks toetama mingit TVMK-d mitte Kaljut? Üks klubi teeb ning on sellega saanud ka endale korralik fännipundi, teise kodumänge vaatab 30 inimest. Ja kui sa tahad väita, et fännid ei tee ise midagi, siis sa eksid rängalt. Juba mina olen klubi hüvanguks rohkem andnud kui nii mõnedki fännid.

                Ja see et fännil peab olema kõigelahedam - uuem atribuutika ajab mind küll naerma. Ka mulle meeldib kanda kõige uuemat särki, kõige vingemat salli, kuid see nüüd küll kõige oluliseim pole.

                Kommentaar


                  #53
                  uued särgid on alles tulekul. Meile kui nii uuele meeskonnale on ka eelmise aasta särk vana

                  Ma ootan palgapäeva ära ja saab ka ostetud endale, loodetavasti nii uus kui ka vana. Sall on niikuinii olemas ja hooaja piletiga sai kalju t särgi ka kusjuures kaasa

                  Tunnistan üles. Ei käinud nii mõnelgi eelmise aasta mängul aga kuna klubi tegi seda suht tihti lihtsamaks kui peaks, siis jõudsin kindlasti poole rohkematele mängudele kui muidu oleks jõudnud... Ja kuna eelmine aasta sai selline algus tehti roosadele tribüüni-pantritele siis see aasta on küll juba selline uhkus olla Kalju fänn. Ja eks ikka tõuseb ka minu kui fänni aktiivsus konstantselt see et ma siin Kalju teemat käin korduvalt päevas uurimas on juba selle kindel märk. Seda ei oleks, kui ei oleks Kunni puldis, meid kõiki õigele teele suunamas!

                  Kommentaar


                    #54
                    Laupäeval penaltilöömine siis ikka toimub?
                    Jõuavad mõlemad meeskonnad selle ca. 15min jooksul 5 lööki teha ja vajadusel rohkem?
                    Ja pistke ikka kah fänn väravasse, mitte varuväravavaht, eriti vahva kui see roosa elukas (ikkagi fännivõistlus ju)

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas gamer Vaata postitust
                      Laupäeval penaltilöömine siis ikka toimub?
                      Ja pistke ikka kah fänn väravasse, mitte varuväravavaht, eriti vahva kui see roosa elukas (ikkagi fännivõistlus ju)
                      kunstmurul saaks roosast kohe must panter
                      Rise and rise again until lambs become lions!

                      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                      Kommentaar


                        #56
                        See see tagamõte oligi

                        Kommentaar


                          #57
                          Kuni Pärnakad oma penalti oskusi lihvivad, siis teistele natuke vahepala:

                          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas HABE Vaata postitust
                            Pall on Pärnu karude käes nüüd. Liigne vaikus on karu koopas, kas hirmust juba kolitud kuuevarbaliste maale?


                            Samal ajal kui pantrid Stereos küüsi lakivad, teevad kurjad karud Nõmmel rüüstamistööd
                            Rise and rise again until lambs become lions!

                            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                            Kommentaar


                              #59
                              hähh,multifilmi tegelane

                              Kommentaar


                                #60
                                Tänane U 19 eliitliigamäng
                                Nõmme JK Kalju - Pärnu JK Vaprus 4:0
                                See küll hävitustöö Pärnu kahjuks. Maja ja tribüün olid ka püsti. Paistab, et Pärnakad ei oska hävitustööd teha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X