320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Flora fännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
    Eesti parimad fännid mingi võistlusega?? Ei aitähh
    tõepoolest on see mõisa peale võistlus!

    Kommentaar


      Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
      Eesti parimad fännid mingi võistlusega?? Ei aitähh
      ma näen, et sa postitasid, kuid loen vaid bak-bak-bak-bak.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
        Sõbrad tallinnlased!

        Tuletan meelde, et täna algusega kell 15:00 toimub A.LeCoq Arenal "Fännide laululahing". Kogunemine ja lippude üles seadmine algusega kell 14:30. Võtke sõbrad, tuttavad ka kaasa, riietage nad õigesse vormi ja tulge kohale. Selgitame Eesti parimad fännid!
        Miks meid, Levadia fänne ei kutsunud??? Kardate vä?

        We are singing too perfect for you?? Pole selles midagi, aga kui te tahate selgitada parimaid fänne, peate kõike kutsuma...
        FCLT.EU
        ----------------------------------------------------------------------
        Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

        Kommentaar


          Algselt postitas North Vaata postitust
          Miks meid, Levadia fänne ei kutsunud??? Kardate vä?

          We are singing too perfect for you?? Pole selles midagi, aga kui te tahate selgitada parimaid fänne, peate kõike kutsuma...
          chill

          me lähtusime oma subjektiivsuses eelkõige sellest, kes meile viimase 2-3 aasta jooksul enim on tribüünidel silma hakanud ja kõrva paitanud. Kui seekord lääb asi hästi, siis teeme kindlasti ka järgmine aasta ja kui selleks ajaks olete ennast fännidena meeldivalt sisse õlitanud olete kindlasti oodatud. Kindlasti võivad pahased natukene olla ka Tartu fännid. Viljandi omasid on veel selleks ürituseks kahjuks natukene vähe.

          ja et selge oleks, siis me ei vali parimaid fänne vaid parimaid laulvaid fänne aastal 2008 vms.

          Aga peale tänast jutuajamist florakatega tribüünil loodan, et nemad häbisse ei jää ja tulevad korraliku massiga kohale

          Kommentaar


            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
            chill

            me lähtusime oma subjektiivsuses eelkõige sellest, kes meile viimase 2-3 aasta jooksul enim on tribüünidel silma hakanud ja kõrva paitanud. Kui seekord lääb asi hästi, siis teeme kindlasti ka järgmine aasta ja kui selleks ajaks olete ennast fännidena meeldivalt sisse õlitanud olete kindlasti oodatud. Kindlasti võivad pahased natukene olla ka Tartu fännid. Viljandi omasid on veel selleks ürituseks kahjuks natukene vähe.

            ja et selge oleks, siis me ei vali parimaid fänne vaid parimaid laulvaid fänne aastal 2008 vms.

            Aga peale tänast jutuajamist florakatega tribüünil loodan, et nemad häbisse ei jää ja tulevad korraliku massiga kohale
            Et siis laulavad Flora ja Kalju mudilaskoorid?
            Pärnakad on ilmselt Pärnus, Tartut ja Viljandit ei kutsutud, Sillamäed ja Narvat ka mitte, Levadiat samuti mitte... Mis on asja point? 5 min sisustada lisaaega?

            Sorry Steiv aga see on küll täielik jama!

            Kommentaar


              Algselt postitas Sen Vaata postitust
              Et siis laulavad Flora ja Kalju mudilaskoorid?
              Pärnakad on ilmselt Pärnus, Tartut ja Viljandit ei kutsutud, Sillamäed ja Narvat ka mitte, Levadiat samuti mitte... Mis on asja point? 5 min sisustada lisaaega?

              Sorry Steiv aga see on küll täielik jama!
              Sorry Sen, aga ei ole. Liiguta natukene aju ja saad aru, et tegelikult on see puhas fänluse promo. Võimalus ennast esindada ja kutsuda tele vahendusel inimesi endaga liituma.

              Kui sa annaksid mulle Sillamäe, Narva, Viljandi fännigrupi kontaktid, kus oleks pundis sama häälekaid fänne kui valitud kolmel ja lauljad vähemalt kümne ringis, siis saaks rääkida. Natukene on süda raske Tartu koha pealt, kus on ka laulumehi. Levadia fännid on veel liialt uus nähtus, mille suhtes oli keeruline seisukohta võtta.

              Pärnakad tulevad.

              Lisaaega tuleb oluliselt pikem lõik. Kui muidugi kohale tulijad on sama lolli suhtumisega võib tulla ka lõik 2 minutit, kus konstateerime, et Eestis fänne polegi, kes tahaksid endeid esitleda laiemalt Eesti rahvale.

              Kui sinu jaoks on Eesti fännid tribüünil mudilaskoorid, siis edu. See on sinu arvamus.

              Kommentaar


                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                Sorry Sen, aga ei ole. Liiguta natukene aju ja saad aru, et tegelikult on see puhas fänluse promo. Võimalus ennast esindada ja kutsuda tele vahendusel inimesi endaga liituma.

                Kui sa annaksid mulle Sillamäe, Narva, Viljandi fännigrupi kontaktid, kus oleks pundis sama häälekaid fänne kui valitud kolmel ja lauljad vähemalt kümne ringis, siis saaks rääkida. Natukene on süda raske Tartu koha pealt, kus on ka laulumehi. Levadia fännid on veel liialt uus nähtus, mille suhtes oli keeruline seisukohta võtta.

                Pärnakad tulevad.

                Lisaaega tuleb oluliselt pikem lõik. Kui muidugi kohale tulijad on sama lolli suhtumisega võib tulla ka lõik 2 minutit, kus konstateerime, et Eestis fänne polegi, kes tahaksid endeid esitleda laiemalt Eesti rahvale.

                Kui sinu jaoks on Eesti fännid tribüünil mudilaskoorid, siis edu. See on sinu arvamus.
                noh ma tulen vähemalt kohale ja loodan, et ma ei ole üksi seal!
                FC Flora

                Kommentaar


                  Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                  noh ma tulen vähemalt kohale ja loodan, et ma ei ole üksi seal!

                  See toimub täna kell 15:00?
                  FCLT.EU
                  ----------------------------------------------------------------------
                  Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                  Kommentaar


                    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                    Viljandi omasid on veel selleks ürituseks kahjuks natukene vähe.

                    ja et selge oleks, siis me ei vali parimaid fänne vaid parimaid laulvaid fänne aastal 2008 vms.
                    Ja mida need Tuleviku fännid seal siis laulaksid, hea tõrje Kaidooooo, hea löök Markkooooo.

                    Ma pole elusees kuulnud Viljandi fänne laulmas, no offence Tuleviku fännid

                    Kommentaar


                      Leavdia fännid ka kohale, muidu ei ole õige !

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                        Sorry Sen, aga ei ole. Liiguta natukene aju ja saad aru, et tegelikult on see puhas fänluse promo. Võimalus ennast esindada ja kutsuda tele vahendusel inimesi endaga liituma.

                        Kui sa annaksid mulle Sillamäe, Narva, Viljandi fännigrupi kontaktid, kus oleks pundis sama häälekaid fänne kui valitud kolmel ja lauljad vähemalt kümne ringis, siis saaks rääkida. Natukene on süda raske Tartu koha pealt, kus on ka laulumehi. Levadia fännid on veel liialt uus nähtus, mille suhtes oli keeruline seisukohta võtta.

                        Pärnakad tulevad.

                        Lisaaega tuleb oluliselt pikem lõik. Kui muidugi kohale tulijad on sama lolli suhtumisega võib tulla ka lõik 2 minutit, kus konstateerime, et Eestis fänne polegi, kes tahaksid endeid esitleda laiemalt Eesti rahvale.

                        Kui sinu jaoks on Eesti fännid tribüünil mudilaskoorid, siis edu. See on sinu arvamus.
                        Lihtsam oleks olnud mõnele mängule minna kus rohkem fänne kui 6-7 ja siis igast fännipundist mingi lõik teha ja hiljem sõltumatutel ekspertidel hinnata.
                        (nt. tvmk - 0p, ... maagtammeka - 7p, ... Flora - 10 p.)
                        Ja laul tuleb ehe ikka siis kui mäng käib, pühapäev laulma? Tänan, ei!
                        Samal ajal muideks Flora II - Kiviõli Tamme Auto mäng.
                        Igaljuhul edu teile!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                          Leavdia fännid ka kohale, muidu ei ole õige !
                          Meid ju ei kutsutud.... No Thänks.. Ei taha meid näha seal, me ei tule...
                          FCLT.EU
                          ----------------------------------------------------------------------
                          Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                          Kommentaar


                            Kui Pohlak Levadia poolehoidjaid kutsus koos teiste klubide poolehoidjatega ühise laua taha, siis te ei suvatsenud kohale minna. Tahate ainult vinguda ja hädaldada. Selline käitumine on teile tüüpiline. Küll on kärss kärnas ja küll ma külmunud.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Nüüd on jälle paariks nädalaks jutuainet, kui kui lollid ja laisad ja imelikud.. jnejne Flora fännid on. Ei võinud isegi võsitlusele tulla, on nii jah? Edu teile
                              Parem georg otsas kui Paul keres.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Kui Pohlak Levadia poolehoidjaid kutsus koos teiste klubide poolehoidjatega ühise laua taha, siis te ei suvatsenud kohale minna. Tahate ainult vinguda ja hädaldada. Selline käitumine on teile tüüpiline. Küll on kärss kärnas ja küll ma külmunud.
                                Ütle kahes sõnas mis seal oli "Ühises Lauas"...

                                Meist mitte keegi lihtsalt ei saanud tulla...
                                FCLT.EU
                                ----------------------------------------------------------------------
                                Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                                Kommentaar

                                Working...
                                X