320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Flora fännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
    Wuppi, tegelikult teatatigi palju varem ette. Liina minu teada juba mitu nädalat varem võttis Dianaga ühendust ja palus infot levitada ja kampa kokku ajada. Foorumisse kirjutasin seepärast, et käisin päev varem FCF ja Tuleviku mängul, kus mind Flora fännide vastuvõtt ja info ehmatas. Kui sa, Heiki, infot kätte ei saanud, siis järelikult on puudulik infovahetus Flora fännide vahel. Tulevikus võiks see parem olla, ükskõik mis ettevõtmise puhul.
    Nu eks siis ole mõni elevant jäänud kuskile juhtme otsa kauemaks istuma ja vajaliku infosõnumi oma talla alla kogunud muu sodi kõrvale.

    Ainus hea selle juures on see, et asi selle pärast katki ei jäänud ja loodetavasti tulevastele traditsioonidele üks väike algus tehtud.
    "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

    http://runplus.wordpress.com

    "Fitness is a battle, welcome to the front line"

    Kommentaar


      Algselt postitas Wuppi Vaata postitust
      Palju Õnne sulle, kuid se on minu poolne ennustus enam vähem täpselt hooaja algusest, kui mängitud oli ainult 1 mäng ehk superkarikas narva ja levadia vahel. Sinu loogika puudumatus ei pane mind isegi mõtlema sinu vigade üle.
      (ma ei tea, miks Jasper ise seda ei seletanud, aga ..)

      Algselt postitas Wuppi
      2008 kokkuvõte:
      1. FC Flora
      2-3. JK Kalju
      2-3. Levadia
      3-4 TVMK
      3-4 Trans
      seal on viie meeskonna vahel neli kohta ära jagatud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        õu. miks nii südamesse kohe, et peab isiklikuks minema?
        sry., kuid teeme nii, et ma ei hakka siin väiksest sinu poolt tehtud naljaga vaatamisest uut märulit üles keerama. seda enam et mul ei ole õrna aimugi kas ma olen sind kuskil varem näinud või mitte. Mis minusse puutub, siis olen oma väljaütlemistes selgelt otsekohene ja ütlen kõik välja mida parajasti millestki mõtlen või arvan. Kuna tegemist on Flora fännide alamkategooriaga, siis mina isiklikult siin ei soovi ühtki kaklust või sõna sõda näha. Seega võta kuidas tahad, homme on uus päev ja mina lähen täna magama niigi pikk päev seljataga. Sulle aga rahuliku esmaspäev hilisõhtu jätku!
        "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

        http://runplus.wordpress.com

        "Fitness is a battle, welcome to the front line"

        Kommentaar


          Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
          ma ei tea, miks Jasper ise seda ei seletanud, aga ..

          seal on viie meeskonna vahel neli kohta ära jagatud.
          sest, loogika võib-olla ka all or nothing bet teisele kolmandale kohale(üks kahest) ja ma kõigest küsisin vea kohta. naljakas näeb välja sellegipoolest. vähemasti minule. a mul on raskusi väljendada ennast piisavalt üheselt mõistetavalt, et igasugu vennad tilti ei läheks.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Wuppi Vaata postitust

            Ainus hea selle juures on see, et asi selle pärast katki ei jäänud ja loodetavasti tulevastele traditsioonidele üks väike algus tehtud.
            Mu meelest ka hea, et tegime ära ja samuti loodan, et see väikene traditsiooni algus. See aasta veel väga suurelt ei teinud, tahtsin näha kuidas asi toimima võiks hakata. A järgmisel aastal siis ehk tuleb suuremalt asi ette võtta

            Kommentaar


              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
              Wuppi, tegelikult teatatigi palju varem ette. Liina minu teada juba mitu nädalat varem võttis Dianaga ühendust ja palus infot levitada ja kampa kokku ajada. Foorumisse kirjutasin seepärast, et käisin päev varem FCF ja Tuleviku mängul, kus mind Flora fännide vastuvõtt ja info ehmatas. Kui sa, Heiki, infot kätte ei saanud, siis järelikult on puudulik infovahetus Flora fännide vahel. Tulevikus võiks see parem olla, ükskõik mis ettevõtmise puhul.
              Tõsi, info oli ennem juba olemas. Aga oli ka teada, et paljud on samal ajal kas tööl, maal, otepääl, niisama ei tahtnud tulla jne.
              Infoga küll probleemi ei olnud.
              Parem georg otsas kui Paul keres.

              Kommentaar


                Aa, tuletan meelde, et Flora fännid, 15 nov on meil hooaja lõpetamine Villas. Jätke kuupäev meelde ja olege siis valma. 100.-EEk max kogu värgi peale. Õhtust - hommikuni siis
                Parem georg otsas kui Paul keres.

                Kommentaar


                  Villa jääb ära, sest pandi pange. Aga pidu ära ei jäe.. lõpetamine toimub igaljuhul. Hetkel käib tihe uue koha otsimine.
                  Lisaks veel pange varakult vaim valmis viimaseks võõrsil mänguks.. 4nov Pärnuga. Sinna orgunnime kah kindlasti suurema mineku. (kui just see mini arenale ümber ei kolita)
                  Parem georg otsas kui Paul keres.

                  Kommentaar


                    Kas mulle tundus nii, või Flora Viiendat Sektorit Transi mängul polnudki?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas greystone Vaata postitust
                      Kas mulle tundus nii, või Flora Viiendat Sektorit Transi mängul polnudki?
                      kuule siis sulle tundus ikka väga valesti!Loomulikult oli Viies Sektor kohal!
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        ahjaa, eile õhtul toimunud väga sisukas telefonikõnes tervitas Sen teid kõiki ja lubas nutumüüri paar huvitavat palvekirja panna
                        Rise and rise again until lambs become lions!

                        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                          ahjaa, eile õhtul toimunud väga sisukas telefonikõnes tervitas Sen teid kõiki ja lubas nutumüüri paar huvitavat palvekirja panna
                          Jah, nutumyyri juures kaidud ja ka teie soovid sinna edastatud.
                          Homme siin uue aasta pidustused
                          Soovin siis Florale SHANA TOVA !!!
                          ja Pa"rnule ja Kaljule ka Shana Tova!

                          Kommentaar


                            ..kas Sen on juut?
                            RummaBastards!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jansa Vaata postitust
                              ..kas Sen on juut?
                              jah, valge juut
                              aga noh nutumyyri v6ib ikka oma soovid edastada.
                              Shana Tova!

                              Kommentaar



                                politsei karistusaktsioon järiekordselt?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X