320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga fänniatribuutika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Kui mei oleks näiteks Arenal oma pubi ma mõtlen tõeline ,ainult jalgpallisõpradele mõeldud kõrts siis saaks stammkundedele teha nimelised kannud oma lemmikklubi logoga. Need antakse välja ainult selle omanikule ja muul ajal seisaks kapis luku taga. Ma olen sellist süsteemi näinud näiteks FC Zürichi fännide pubis ,samanimelises linnas ,kus ma poolteist nädalat tagasi viibisin . Sai vaadatud nende mängu Berni Young Boys i vastu(sooja oli +15 )
    davai tehke ara!
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      davai tehke ara!
      Sa finantseerid?

      E - Nothing personal, aga vaevalt sellele hetkel keegi mõtlemagi hakkab. Nagu Arena teemaski sai mainitud, on vaja ennem harjutusväljakute kõrvale mingid tribüünilaadsed asjad valmistada.

      E2 - Seda siis praegu. Tulevikule mõeldes aga väga huvitav idee.

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
        Sa finantseerid?
        no seda peaks ikkagi klubi ise voi siis fannklubid tegema. ma saan aru et see voib esialgu liialt nipsakas asi olla, aga kunagi voiks ikkagi ju olla. nagu ma siin juba korra mainisin on mul enda lemmikklubi ollekruus olemas. tegelt oleks paris huvitav teada, palju selline asi maksma voiks minna? te siin raagite et mangudel kaib umbes paarisaja ringi fanne keskmiselt. palju siis laheks naiteks maksma 200 ollekruusi? ja sinna A le Coq arenal peaks-voiks toesti olla uks korralik jalkabaar. tegelt peaks selline olema iga klubi stata juures. Kuno voiks ju Hiiu stata juurde uhe Kalju baari ules panna
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          #19
          No aga kui klubi selliseid asju muretseks, siis saaks nad ju selle pealt ka kasumit teenida!? Kui lasta graveerida, siis milline see tulemus täpselt jääb? Ma vaatasin endal kodus olevadi A.Le.Coqi ja Saku õllekannu ja täpselt ei saanudki aru, et kas see logo on sinna peale värvitud või kleeps pandud või kuidas iganes, aga ära see sealt pole küll kulunud ja isegi selle moodi pole isegi. Siiski ma tahaks öelda veel seda, et enne õllekanne võiks vist ikka muud atribuutikat tellida. Trumme, pasunaid, riideesemeid ja mudu sellist. Kuigi see ettevõtmine oleks ka väga kiiduväärt. Atribuutika muretsemisel võiks olla see tähtis, et seda igapäevasel saaks kasutada ja see ka teistele silma jääks.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Erko Vaata postitust
            No aga kui klubi selliseid asju muretseks, siis saaks nad ju selle pealt ka kasumit teenida!? Kui lasta graveerida, siis milline see tulemus täpselt jääb? Ma vaatasin endal kodus olevadi A.Le.Coqi ja Saku õllekannu ja täpselt ei saanudki aru, et kas see logo on sinna peale värvitud või kleeps pandud või kuidas iganes, aga ära see sealt pole küll kulunud ja isegi selle moodi pole isegi. Siiski ma tahaks öelda veel seda, et enne õllekanne võiks vist ikka muud atribuutikat tellida. Trumme, pasunaid, riideesemeid ja mudu sellist. Kuigi see ettevõtmine oleks ka väga kiiduväärt. Atribuutika muretsemisel võiks olla see tähtis, et seda igapäevasel saaks kasutada ja see ka teistele silma jääks.
            vat see ongi point, et tegelt oleks see selline kulu, mis samas kohe tagasi teeniks, vorrelduna naiteks trummide,pasunate ja muude vidinatega. ja miks naiteks meil ei voiks tegeleda sellega ka ametlik fannklubi, seda siis klubi nousolekul. see on ju puhas turundus. arge nuud valesti aru saage- ka neid pasunaid ja trumme on vaja fannidel, aga tegelt on ju vaja fannid kuidagi klubi juurde saada ja selleks on vaja reklaami. ning mis veel uhe jalgpallifanni meele heaks teeks kui mitte uks ilus lemmikklubi logoga ollekruus. see on tal ka peaaegu iga paev silme ees. miks mitte naiteks panna kasvoi kaubanduskeskustesse muuki neid kruuse, samamoodi nagu neid alecoqi ja saku logoga muuakse.
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              #21
              Lorenzo, ma sain algselt aru, et Kunn soovib mingit pubimajandust teha. Rääkisin rohkem sellest.

              My bad!

              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              Kui mei oleks näiteks Arenal oma pubi ma mõtlen tõeline ,ainult jalgpallisõpradele mõeldud kõrts siis saaks stammkundedele teha nimelised kannud oma lemmikklubi logoga.

              Kommentaar


                #22
                hmm....fitti neid ilma logodeta kanne on kindlalt, me oma sõpruskonnaa tegime omad kannud koos endi logo ja nimega, uurin kus neid müüdi, arvan et need on tartust ostetud (vähemalt graveerimine on tartus tehtud)

                Kommentaar


                  #23

                  Siit leiab päris palju erinevat kraami, millele saab oma logo peale lasta teha seal samas. Vaatasin seal tasse. Neid kohvitasse oli seal erinevaid päris palju, aga õllekruus otseselt puudus. Viimasel lehel oli üks huvitav tass, millel on jalgpall küljes näiteks. ( http://www.gifthouse.ee/products/?pa...category_id=34 )
                  Kellel rohkem huvi asja vastu, siis firmade loetelu saab vaadata siit:
                  NETI on Eesti parim kataloog ja otsingumootor. NETI igapäevanekasutajate arv ületab 350 000.

                  Kommentaar


                    #24
                    votke siit eeskuju naiteks
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      #25
                      Palun ärge tooge Viljandi Tulevikule, Lasnamäe Ajaxile või Pärnu Vaprusele eeskujuks Barcelonat, Man Unitedit või Chelseat. Ma palun.

                      Ja eelnev lorenzo postitus: nojah, pane neid klubi logodega kruuse või kanne müügile kuhu iganes, aga kui nende hind on tibagi kallim kui karupoeg Puhhi või röövlitütar Ronja või mõne hiina rahvuskangelase pildiga samalaadsel asjal, rääkimata siis siia imporditud suurklubi nännist (mida õnneks veel väga polegi vää), siis ei osta seda paraku pea mitte keegi. Ja ma ei usu, et mõni eesti klubidest või fännirühmitustest suudaks neid asju tellida nii palju, et saaks hinna madalamaks. Seega sorri vaan, aga ei mängi välja.

                      Pigem on lahendus selles, et esialgu meelitada fänne muudmoodi (omad poisid, tore suhtumine ja suhtlemine, kokkusaamised, hea mäng... mida iganes) ja siis olemasoleva baasil alles rõhku panna atribuutikale. Sest kes tahab salli või märki või särki, see tegelikult selle ka ju saab. Kui piisavat ei taha, siis ega ei aita see reklaam ja pakkumine ka niiväga.

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas skint Vaata postitust
                        Palun ärge tooge Viljandi Tulevikule, Lasnamäe Ajaxile või Pärnu Vaprusele eeskujuks Barcelonat, Man Unitedit või Chelseat. Ma palun.

                        Ja eelnev lorenzo postitus: nojah, pane neid klubi logodega kruuse või kanne müügile kuhu iganes, aga kui nende hind on tibagi kallim kui karupoeg Puhhi või röövlitütar Ronja või mõne hiina rahvuskangelase pildiga samalaadsel asjal, rääkimata siis siia imporditud suurklubi nännist (mida õnneks veel väga polegi vä&#228, siis ei osta seda paraku pea mitte keegi. Ja ma ei usu, et mõni eesti klubidest või fännirühmitustest suudaks neid asju tellida nii palju, et saaks hinna madalamaks. Seega sorri vaan, aga ei mängi välja.

                        Pigem on lahendus selles, et esialgu meelitada fänne muudmoodi (omad poisid, tore suhtumine ja suhtlemine, kokkusaamised, hea mäng... mida iganes) ja siis olemasoleva baasil alles rõhku panna atribuutikale. Sest kes tahab salli või märki või särki, see tegelikult selle ka ju saab. Kui piisavat ei taha, siis ega ei aita see reklaam ja pakkumine ka niiväga.
                        kle skint, ma ei motlegi siin vorrelda eesti klubisid naiteks barca voi chelsea voi manu voimisiganes kellega...point on ju vahe teine ikka. ei pea neid muuma stockmannis mingites hunnikutes ega peagi nendest mingit muugiartiklit saama. peamine on et flora fannil on flora logoga ollekruus, vapruse fannil on vapruse logoga ollekruus, kasvoi kodus olemas. siit algavad traditsioonid ja muu selline pihta. samamoodi voib kusida et kellele kurat neid salle tegelt vaja on? ja ma veelkord kusin, et on keegi kursis mis hinnaga on neid ollekruuse voimalik teha? kui naiteks 100 krooni kruus oleks, siis mina oleks naiteks nous polise parnakana Vapruse kruusi omandama
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          #27
                          Mina nõustun lorenzo-ga. Omad poisid, tore suhtumine ja suhtlemine, kokkusaamised ja hea mäng on kindlasti tähtsam, aga tähtis osa on siin siiski atribuutikal. Ega ma ei usugi, et jalgpallist mitteteadev inimene selle kruusi ostab, aga kui mõni klubi fänn näeb seda müügil siis üsna tõenäoliselt tekib tal tahtmine seda osta. Muidugi kogused ei saa olla suured. Raske, aga võimalik oleks teha ka nii, et klubid tellivad koos selle algtoote suure kogusena ja tänu sellele ka odavalt ja siis igaüks laseb sinna oma asja peale trükkida. Kuigi vaevalt sellist asja juhtub. Siiski mina küll näen, et sellised asjad on vajalikud.

                          Kommentaar

                          Working...
                          X