320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Iisrael vs Eesti 28.03.07

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas lennat Vaata postitust
    Kas tõesti maainimesed ei saa 15 minutit varem laudast tuppa tuldud, et AK uudised kell 20:45 ära vaadata? Ja kui sellel ajavahemikul 21:00 - 21:20 ka värav(ad) ära lüüakse, siis on muidugi eriti bro.
    Ma eriti ei usu,et Ak uudised kestavad sel ajal 20 min.Ma arvan ikka,et 10-15 minutit nagu oli laup(24.03.07).

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas jalgpall78 Vaata postitust
      Ma eriti ei usu,et Ak uudised kestavad sel ajal 20 min.Ma arvan ikka,et 10-15 minutit nagu oli laup(24.03.07).
      Telekava tavaliselt ei valeta
      Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



      Ken Lee tulibu dibu douchoo

      Kommentaar


        #33
        Kas keegi teab mida Nimeta Baar AK ajal näitama hakkab? liveonsat.com väidab, et NTV+Futbol näitab ka mängu, aga kas Nimetas seda saab vastu võtta?

        Kommentaar


          #34
          jah meid võib nõrga tabeliseisu eest materdada aga ma arvan et ei peaks - jelle goes.

          mida ta jahub? teda tuleks selle eest liistule võtta sellise tulemuste eest ja nende toredate sellide eest keda ta koodnisse võtab.

          seletage mulle ära mismoodi post ja ahjupera on rohkem vormis kui smirre ja vassiljev?? post on old nii pikka aega vigane ja ei kuulu flora koosseisu vaid mängib paar lõpumintti ründes hoopis sama sugune jubedus on ka ahjupera! müstika!! jelle pedereerib jälle

          kui on valida kas eesti võidab või eesti kaotab ning jelle saab kinga siis valiks küll viimase varjandi!!! lõpute lõpuks peaks sellest lollist alhti saama koondis ees otsast



          hmm kamsi asemel eelistaks raudselt purje poissi paremal, kamsil kiirust on aga tehnikat pole, me kõik oskame joosta aga mida palliga teha ei oska meist igaüks nagu ka kams

          Kommentaar


            #35
            ETV roxx!! Krt näidaku siis terve teine poolaeg peale AK-d.
            Aga tavainimesele on AK kindlasti huvitavam kui Eesti koondise hetke mäng.
            "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

            Kommentaar


              #36
              Mis veel rahvusvahelisse kajastamisse puutub, siis tundub et ühele suurele USA meediakompaniile on Eesti meeldima hakanud. Eesti-Venamaa mängu näitas Fox Sports Espanol, Iisraeliga mängu näitab Fox Soccer Channel.

              Ühesõnaga, USA-s elavad eestlased näevad koondise mängu rohkem kui meie.

              Kommentaar


                #37
                Woodstockis suurelt ekraanilt , soodukad ngu alati.
                Jalgpallihaigla liige.

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                  jah meid võib nõrga tabeliseisu eest materdada aga ma arvan et ei peaks - jelle goes.

                  mida ta jahub? teda tuleks selle eest liistule võtta sellise tulemuste eest ja nende toredate sellide eest keda ta koodnisse võtab.

                  seletage mulle ära mismoodi post ja ahjupera on rohkem vormis kui smirre ja vassiljev?? post on old nii pikka aega vigane ja ei kuulu flora koosseisu vaid mängib paar lõpumintti ründes hoopis sama sugune jubedus on ka ahjupera! müstika!! jelle pedereerib jälle

                  kui on valida kas eesti võidab või eesti kaotab ning jelle saab kinga siis valiks küll viimase varjandi!!! lõpute lõpuks peaks sellest lollist alhti saama koondis ees otsast



                  hmm kamsi asemel eelistaks raudselt purje poissi paremal, kamsil kiirust on aga tehnikat pole, me kõik oskame joosta aga mida palliga teha ei oska meist igaüks nagu ka kams
                  Vassiljev ei ole ju hetkel vormis. Ahjupera asemel võiks küll koondisekutse saada Voskoboinikov.
                  Algselt postitas budulojus
                  kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                    Vassiljev ei ole ju hetkel vormis. Ahjupera asemel võiks küll koondisekutse saada Voskoboinikov.

                    post ja ahjupera on vormis? ma usun et vasja on rohkem vormis kui need kaks kokku, sama ka smiire, müstika

                    Kommentaar


                      #40
                      see on toesti lahe, et kui on soprusmangud, siis ei tehta mingeid muutusi, midagi ei eksperimenteerita jne. kui aga on tahtsad kohtumised, siis pannakse mingeid imemehi koosseisu ja valjakule. mujal maailmas ikka toimitakse vastupidiselt
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                        post ja ahjupera on vormis? ma usun et vasja on rohkem vormis kui need kaks kokku, sama ka smiire, müstika
                        Post ja Ahjupera on kahtlemata valed valikud, kuid Vassiljev on ju see hooaeg põhiliselt duubli eest mänginud ning ma arvan et praegusel hetkel poleks ka Vassiljev õige mees koondist esindama.
                        Algselt postitas budulojus
                        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                        Kommentaar


                          #42
                          Pole olemas jõudu, mis suudaks AK aega jalgpalliülekande tõttu nihutada.
                          Kompromisslahendusena pakuks ETV-le, et ekraani nurgas või uudistelugeja selja taga tv-ekraanil võiks siiski otseülekande edastamist jätkata.

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas 17 Vaata postitust
                            mina olengi Arvo U.!

                            Jelle praegune valik

                            1-Londak
                            2-Šišov
                            3-Bärengrub
                            4-Post
                            5-Kruglov
                            6-Rähn
                            7-Kams
                            8-Leetma
                            9-Ahjupera
                            10-Neemelo
                            11-Klavan

                            Jelle katsetab, Ahjupera-Neemelo kahekesi ees!
                            kle mis iba sa ajad, sinusugused sõnavadki ära kõik. idioot.

                            Kommentaar


                              #44
                              Seniajani elame nagu Nõukogu Liidu ajal-tol ajadel jalgpalli ning jäähoki otsetranslatsiooni katkestati et programmi “Vrjemja” andma…

                              HÄBI !!!

                              Kommentaar


                                #45
                                selleks ongi vajadus oma spordikanali jarele

                                lootuses et varsti kaivitub ka spordikanal, tekkis kusimus, et kui pikk on ETV-l leping EJL-ga koondise mangude ulekannete osas?
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X