320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

1992 koondise kandidaadid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Beaf Vaata postitust
    Kui rääkisite 92' koondisest, siis miks valiti mängijad ainutl Eestist. Arvate, et välismaal ei mängi ühtegi Eestlast?!
    Lol
    eem
    naljamees
    kus sul mängib 92a või nooremad välismaal ?
    kellel on eesti kodakontsus jne ?
    hahaa.

    Kommentaar


      Miks oli nii vähe 1991-92 vanuseklassis mängijaid?

      Kommentaar


        Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
        eem
        naljamees
        kus sul mängib 92a või nooremad välismaal ?
        kellel on eesti kodakontsus jne ?
        hahaa.
        HAHA! Ise elan Soomes, ja tean paljusi kes mängivad , ja nende hulka kuulun ka mina!

        Kommentaar


          Ju olid siis halb mängija, ära nuta.
          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

          Kommentaar


            Algselt postitas Evu Vaata postitust
            Ju olid siis halb mängija, ära nuta.
            Asi on selles, et meist pole keegi kuulnud, ja pole sittagi uuritud, et kes mänigvad välismaal ja kus.
            Asi on selles. Laiskuses.

            Kommentaar


              Algselt postitas Beaf Vaata postitust
              Asi on selles, et meist pole keegi kuulnud, ja pole sittagi uuritud, et kes mänigvad välismaal ja kus.
              Asi on selles. Laiskuses.
              Roni kohale siis
              näita et oled eestlane , näia et sul on kodakontsus , näita end ja tõesta treeneritele , aja ise ka siis asju , kui sa kusagil pärapõrgus oled ja keegi sinust midagi ei tea , ja ise oled hull staar võta asi ise käsile.

              Kommentaar


                Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                Roni kohale siis
                näita et oled eestlane , näia et sul on kodakontsus , näita end ja tõesta treeneritele , aja ise ka siis asju , kui sa kusagil pärapõrgus oled ja keegi sinust midagi ei tea , ja ise oled hull staar võta asi ise käsile.
                Lihtne öelda. Roni kohale. Ei, mina ei tee selle heaks midagi. Las ise kunagi otsivad kui tahavad.
                Mul on kool.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Beaf Vaata postitust
                  HAHA! Ise elan Soomes, ja tean paljusi kes mängivad , ja nende hulka kuulun ka mina!
                  Sa pidid ju 11.klassis käima kuidas sa järsku nii nooreks said?
                  Algselt postitas budulojus
                  kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                    Sa pidid ju 11.klassis käima kuidas sa järsku nii nooreks said?
                    Liht. mind ajas närvi su suhtumine
                    Käin 8.

                    Kommentaar


                      Ta nüüd vastab, et tema on jah vanem, aga kutid, keda ta teab, on nooremad ja tahaks mängida.

                      Edit: too late

                      Kommentaar


                        Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
                        Ta nüüd vastab, et tema on jah vanem, aga kutid, keda ta teab, on nooremad ja tahaks mängida.

                        Edit: too late
                        Ei saand midagi aru. Ehk selgitaksid? "Ta nüüd vastab, et tema on jah vanem, aga kutid, keda ta teab, on nooremad ja tahaks mängida."

                        Kommentaar


                          Poisid pläma OT-sse.
                          Kui huvi sõbraks saada siis vahetage MSN-d

                          Kommentaar


                            Kuid ültsegi , kus sa võtad et sa nii hea oled et koondisesse saax ?
                            eestis jäävad ka paljud head koondisest välja jne .

                            Ja keegi ei tule sind otsima sinna , tõesti endamure kas tahad mängida koondises või ei

                            Kommentaar


                              Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                              Kuid ültsegi , kus sa võtad et sa nii hea oled et koondisesse saax ?
                              eestis jäävad ka paljud head koondisest välja jne .

                              Ja keegi ei tule sind otsima sinna , tõesti endamure kas tahad mängida koondises või ei
                              LOL! Kas ma olen öelnud, et ma olen hea? Ma ju lihtsalt ütlesin, et tobedus kui kui ainult Eestist otsitakse ja leitakse ja jälle pandakse kokku üks sitt meeskond, nagu kõik meil. u21 ja u17, Sitast sitemad. Eesti jalgpall ei arene. Sellepärast õpin ja tegelen Soomes jalgpalliga!
                              Võtke õppust.

                              Kommentaar


                                Ohhh, kui mul oleks tasuta võimalus ööbida,süüa,õppida,treeni da Soomes, siis ma küll vist läheks. Aga pole just võimalusi.
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X