320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

1992 koondise kandidaadid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nojah see eesti keele värk on jah selline , et seda nad ei oska.Aga nad ei saa aru inglise keelest kah.Ja sellisest eesti keelest nagu värvid roheline , sinine, punane ja kollane peaks ikka aru saama...
    aga jah...tglt levadia vennad olid mõned päris head

    Kommentaar


      "nii et usun, et treenerid nägid piisavalt palju, et valida õiged mängumehed" /c/ Fabolous

      Võtmesõnaks "õiged".

      Kommentaar


        Algselt postitas leht Vaata postitust
        10 florakat. ei uskunud, et nii paljud saavad.
        pole hullu, loodetavasti on nüüd kõigil teistel soov end tõestada ning Florat meistrivõistluste mängudes võita. FC Kotkases on minu arvates poisse, kes suudaksid koondisesse saada, lisaks Karlile.

        Kommentaar


          Üle 50% koondislasi ühest klubist - see kindlasti demotiveerib paljusid edasi pingutama. Ebaõiglus ei ole ega saa olla edasiviiv jõud. Eriti kui süsteem eeldatavasti ei ole muutumas.
          Jah - nimetan seda ebaõigluseks. Florakad on head - nõus. Aga kas ikka nii head?

          Kommentaar


            Algselt postitas pir Vaata postitust
            Üle 50% koondislasi ühest klubist - see kindlasti demotiveerib paljusid edasi pingutama. Ebaõiglus ei ole ega saa olla edasiviiv jõud. Eriti kui süsteem eeldatavasti ei ole muutumas.
            Jah - nimetan seda ebaõigluseks. Florakad on head - nõus. Aga kas ikka nii head?
            Aga ehk pakud siis mingi konkreetse nime, kes peaks mõne Floraka asemel koondises olema?

            Kommentaar


              Algselt postitas Zavjalov Vaata postitust
              Aga ehk pakud siis mingi konkreetse nime, kes peaks mõne Floraka asemel koondises olema?
              Juss tundus suht ebakindel, tema asemel see pikk levadia keskkaitsja, mingi musta peaga vist oli , nime ei mäleta :$
              {9}

              Kommentaar


                Algselt postitas pir Vaata postitust
                Üle 50% koondislasi ühest klubist - see kindlasti demotiveerib paljusid edasi pingutama. Ebaõiglus ei ole ega saa olla edasiviiv jõud. Eriti kui süsteem eeldatavasti ei ole muutumas.
                Jah - nimetan seda ebaõigluseks. Florakad on head - nõus. Aga kas ikka nii head?
                Pallurid kasvavad konkurentsi läbi. Küsige meie “Greats” Reimi, Hepneri, Poomi, Bragini käest.
                Nad jutustavad oma “noorjalgpallst-eesti tip taseni” lugusid. “Lastesektsioon-noorteklub-ENSV noortekoondis-Meistriliiga klub-FC Sport Tallinn-Eesti A koondis” tee.

                Mul on tuttav (temal on umbes 45 a.) ning ta jutustas oma 70-te lugu “noorteklubist-ENSV noortekoondiseni (14-15 a.)” lugu... KONKURENTS ! KONKURENTS !! KONKURENTS !!!

                Kommentaar


                  Ma arvan,et koondises peaks olema 1-2 m2ngijat igast teamist kes m2ngivad esimeses liigas B1.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vladik14 Vaata postitust
                    Ma arvan,et koondises peaks olema 1-2 m2ngijat igast teamist kes m2ngivad esimeses liigas B1.
                    See ei ole ju tähtis, et koondises oleksid esindatud kõikide klubide mängijad, vaid, et koondises oleksid head mängijad, kes suudaksid hästi kokku mängida

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Zavjalov Vaata postitust
                      See ei ole ju tähtis, et koondises oleksid esindatud kõikide klubide mängijad, vaid, et koondises oleksid head mängijad, kes suudaksid hästi kokku mängida
                      Ma olen kindel,et igas meeskonnason 1-2 head m2ngijat v6i mitte nagu Floras korraga 10 m2ngijat v6etakse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vladik14 Vaata postitust
                        Ma olen kindel,et igas meeskonnason 1-2 head m2ngijat v6i mitte nagu Floras korraga 10 m2ngijat v6etakse.
                        No palun, kui selline on sinu arvamus ja tead nii hästi millised mängijad igas eesti meeskonnas on siis koosta oma nimekiri neist, kes peaksid sinu nägemuse järgi koondises olema..

                        Kommentaar


                          Mis see vladiku arvamus ikka loeb, sakslane ei saa ju eesti keelest aru.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Zavjalov Vaata postitust
                            No palun, kui selline on sinu arvamus ja tead nii hästi millised mängijad igas eesti meeskonnas on siis koosta oma nimekiri neist, kes peaksid sinu nägemuse järgi koondises olema..
                            No kuule see ei ole kaa normaalne kui 1 teamist tuleb 10 m2ngijat !

                            Kommentaar


                              Tartus täna kohal ainult 11 poisi,teised ei tulnud.kui koondise nimekirja saamine on Flora süsteemi kuulumine,mis praegu toimib-kas pole mõttetu selles osaleda.treenerid peavad selgitama mängijatele mis plaanid,eesmärkid on koondisel-nad pole ju lapsed,keda võib rahustada "kommiga"-sa said kutse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vladik14 Vaata postitust
                                No kuule see ei ole kaa normaalne kui 1 teamist tuleb 10 m2ngijat !
                                No kui nad on head mängijad, siis miks mitte ?

                                Aga jah, kahju,et täna Tartus niivähe poisse oli, oleks kasvõi väravahtki võind olla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X