320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

1992 koondise kandidaadid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    10 venda florast on jah nata palju , aga ikkagi ...ma arvan , et see ei ole nii hull , kuna kõik vennad on normaalsed...ma ei arva, et peaks migni kollektsioneerima erinevate klubide mängijaid , kui on olemas head yhest tiimist..., kuigi 10 on palju

    Kommentaar


      Algselt postitas vladik14 Vaata postitust
      No kuule see ei ole kaa normaalne kui 1 teamist tuleb 10 m2ngijat !
      No aga kui nad on piisavalt head koondises mängima, miks mitte?

      Kommentaar


        Algselt postitas Zavjalov Vaata postitust
        No aga kui nad on piisavalt head koondises mängima, miks mitte?
        miks need nn head mängijad siis eelmisel hooajal noortes võimsalt ei rokkinud?

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          miks need nn head mängijad siis eelmisel hooajal noortes võimsalt ei rokkinud?
          Kas me mängisime siis sitemalt kui Levadia?
          Ei usu, väravate vahe oli mingi 40 kolli parem, see üks omavaheline koll situs ära jah, no ebaõnn, kuid tunnistan, et Flora noored on paluski individuaalselt paremad kui meeskonnana..

          Kommentaar


            Algselt postitas Zavjalov Vaata postitust
            No aga kui nad on piisavalt head koondises mängima, miks mitte?
            Sind ennast ei huvita miks ainuld Florast v6eti ? Ma arvan,et las need 10 Florkat on seal nimekirjas ja veel lisaks nendele oleks v2hemalt 1 m2ngija igast teamist B2 esimesest liigast!

            Kommentaar


              [QUOTE=vladik14;765324]Sind ennast ei huvita miks ainuld Florast v6eti ? Ma arvan,et las need 10 Florkat on seal nimekirjas ja veel lisaks nendele oleks v2hemalt 1 m2ngija igast teamist B2 esimesest liigast![/QUO

              Ei
              Aga palun..

              Kommentaar


                Algselt postitas Zavjalov Vaata postitust
                Kas me mängisime siis sitemalt kui Levadia?
                Ei usu, väravate vahe oli mingi 40 kolli parem, see üks omavaheline koll situs ära jah, no ebaõnn, kuid tunnistan, et Flora noored on paluski individuaalselt paremad kui meeskonnana..
                võrne arv punkte, aga florast 10 meest ja levadiast 0, see näitab flora paremust
                kogu mu noorus möödub foorumis

                Kommentaar


                  Algselt postitas hacker12 Vaata postitust
                  võrne arv punkte, aga florast 10 meest ja levadiast 0, see näitab flora paremust
                  Süsteem on Eestis perses, seda teavad kõik, kuid Eesti keelt võiks ikka veits mõista, tuleb Eestis kasuks

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Zavjalov Vaata postitust
                    Süsteem on Eestis perses, seda teavad kõik, kuid Eesti keelt võiks ikka veits mõista, tuleb Eestis kasuks
                    Ei tea kas maksab ikka...?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Fabolous Vaata postitust
                      Ei tea kas maksab ikka...?
                      Nojah, ei tea jah, ega vist tegelt pole vaja ka

                      Kommentaar


                        Ma ei saa teist aru, ega nad ei võtaks koondisesse kümmet florast, kui nad hästi ei mängiks.
                        Aga treenerid on ka mõttetud - riia turniirile ei lähe ükski levadia oma, puumast pole kedagi ja sk 10-nest ka mitte, mingi suvalt panevad kokku, sellisel asjal pole ka mõtet!

                        Kommentaar


                          10 florast on natuke naljakas, aga vladik, sa ajad ikka lolli juttu

                          Kommentaar


                            suvalt pandi kokku v??

                            kes on sk10-st siis sellised hullud prod , kes lükkaks kõigil karbi kinni...??
                            ma olen rahul sellise tiimiga nagu on

                            Kommentaar


                              Algselt postitas TrevoR Vaata postitust
                              10 florast on natuke naljakas, aga vladik, sa ajad ikka lolli juttu
                              Tema juttu ei tasu yldse vaadata ta on kadetust täis , et ta ei saanud narvast katsetele...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vladik14 Vaata postitust
                                Sind ennast ei huvita miks ainuld Florast v6eti ? Ma arvan,et las need 10 Florkat on seal nimekirjas ja veel lisaks nendele oleks v2hemalt 1 m2ngija igast teamist B2 esimesest liigast!
                                Ainult Florast võeti sest noortekoondiste treenerid on FCF-st ning sest FCF-i Juhatus määrab koondiste koostamise printsiipe.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X