320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Sillamäe Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Видеоканал эстонского спортивного портала на русском языке
    Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

    Kommentaar


      Kui rahvast lugedes üle 120 saab, on hästi loetud seal. Mängul oli teatavasti tegelikult...

      Kommentaar


        Et Kaasikut ei soovita enam Sillamäele kohtunikuks, põhjusega, et ei suudeta tagada tema julgolek. Hästi panevad
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Õppige kaotama! Kohtunik on selles süüdi, et teie väravavaht ei tea kus ringi kakerdab või? Sellise avalduse eest võiks Sillamäele endale trahvi määrata, et ei suuda on fänne taltsutada. Tibla mentaliteet kohe näha, esimese asjana annaks peksa ja lööks maha...Võtke kokku ja õppige kaotama! Eelkõige tuleks teil enda vigu analüüsida mitte teisi süüdistada, et ise sitad olite Tammeka vastu.
          FC Flora

          Kommentaar


            Tiblad olid peale mängu oodanud kohtunikku köiejupiga.... Ja huvitav kus oli kodumängul see venemaa lipp, mis Kalju mängul? Ei näinud seda videos ja ei näinud seda ka kohalviibinud ja seega võib järeldada, et Nõmmele veeti see kaasa puhtast provakatsioonist. Aga jah ei saa tõesti probleemist aru, et mix see paxmagu kohtunikku syydistab. Selle asemel võix oma lollile väravavahile molli anda.

            Kommentaar


              Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
              Ja huvitav kus oli kodumängul see venemaa lipp, mis Kalju mängul? Ei näinud seda videos ja ei näinud seda ka kohalviibinud ja seega võib järeldada, et Nõmmele veeti see kaasa puhtast provakatsioonist.
              Minu meelest Kalju - Sillamäe mängul oli neil plakat kus olid Venemaa, Saksamaa ja Soome lipud ehk kõigi nende mängijate koduriigid kes neil mängivad (see väravavaht on sakslane ja üks soomlane mängib ka vist). Ei näinud kogu nende plakatit ehk siis ei tea kas Eesti lipp ka oli.
              http://ufa-gruztaxi.ru/16154

              Kommentaar


                Algselt postitas BlueSupport Vaata postitust
                Minu meelest Kalju - Sillamäe mängul oli neil plakat kus olid Venemaa, Saksamaa ja Soome lipud ehk kõigi nende mängijate koduriigid kes neil mängivad (see väravavaht on sakslane ja üks soomlane mängib ka vist). Ei näinud kogu nende plakatit ehk siis ei tea kas Eesti lipp ka oli.
                Eesti lippu selle plakati peal ei olnud. Nende viis oma võõrleegionäre toetada, miks ma mitte.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
                  Tiblad olid peale mängu oodanud kohtunikku köiejupiga.... Ja huvitav kus oli kodumängul see venemaa lipp, mis Kalju mängul? Ei näinud seda videos ja ei näinud seda ka kohalviibinud ja seega võib järeldada, et Nõmmele veeti see kaasa puhtast provakatsioonist. Aga jah ei saa tõesti probleemist aru, et mix see paxmagu kohtunikku syydistab. Selle asemel võix oma lollile väravavahile molli anda.
                  Mõnede suud on loodu kohe kindlasti millegi muu jaoks, kui seda on rääkimine=) Tibla oled sina ning sinu taolised, kes ei suuda ka üht lauset koostada ilma solvanguta. Bänner oli tehtud selleks, et toetada legionääre. Nõmme mängu ajal see ei jõudnud sinuni, äkki nüüd mõistad paremini=))))

                  Kommentaar


                    No vaevalt Kaasik isegi tahaks enam vilistada Sillamäe mänge, kus teda peale mängu oodatakse ja "suhelda" tahetakse. Milline kohtunik seda uudist lugedes üldse Sillamäe mängudele vilistama minna tahaks?

                    Kui Sillamäe ei suuda tagada niivõrd elementaarset asja kui kohtuniku julgeolek, siis järelikult ei saa nad enam Sillamäel mängida. Päris lõbus lugu kui iga kohtuniku eksimuse peale kohalikud tiblad köiejupp peos neid väljas ootavad.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Alati on vaja mingit Tibla juttu ajama hakata kui pole midagi muud öelda.

                      Mina näen selles avalduses väga palju positiivset. Kas tõesti on nii, et meil võivad mõned mehed süüdimatult vilistada sinna kus jumal juhatab või peavad nad ka oma tegevuse eest vastust andma? See on nii kossus kui jalkas nii, et kohtunik on nagu mingi puha lehm, et ainult tema võib eksida ja keegi midagi kobiseda ei või.

                      Samas ma ei ütle seda, et Kaasik oleks selles olukorras eksinud või mitte eksinud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        Mina näen selles avalduses väga palju positiivset. Kas tõesti on nii, et meil võivad mõned mehed süüdimatult vilistada sinna kus jumal juhatab või peavad nad ka oma tegevuse eest vastust andma?
                        Ahahh ja seda vastust peavad nad andma siis staadionitaha kogunenud teadmishimulistele Vene noormeestele (näe kui poliitkorrektne ma olen)? Mhmh, mhmh...
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Äkki nad peaks andma seda vastust staadioni vära taha kogunenud flora fännidele, kes peale õlle limpsimist ning faierite põletamist muud midagi ei suuda?=) Anna hinnang ka oma fännidele, keda viidi Kalju-Sillamäe ajal politsei poolt minema. Kas siis Sillamäe või Flora fännid on tiblad? Ah? Ja ära alusta keerutamsega, ütle kohe välja, kes kahest. Eesti noormees(näe kui poliitkorrektne ma olen).

                          Kommentaar


                            Lugupeetud härra The Herd, et siis kiidate heaks Sillamäe fännide käitumise peale viimast liigamängu?
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas The Herd Vaata postitust
                              Äkki nad peaks andma seda vastust staadioni vära taha kogunenud flora fännidele, kes peale õlle limpsimist ning faierite põletamist muud midagi ei suuda?=) Anna hinnang ka oma fännidele, keda viidi Kalju-Sillamäe ajal politsei poolt minema. Kas siis Sillamäe või Flora fännid on tiblad? Ah? Ja ära alusta keerutamsega, ütle kohe välja, kes kahest. Eesti noormees(näe kui poliitkorrektne ma olen).
                              Et siis õllejoomine-flaierite põletamine on sinu silmis võrdväärne sellega kui kohtunikku seal oodatakse ja talle füüsiliselt jalgpallireegleid selgeks teha tahetakse? Ma pole kunagi väitnud, et Flora fännid alati korrektselt käituvad, shit happens sometimes you know. Aga kuskil peaks ometi mingi piir ka olema või tahad sellist kodust vutiliigat, kus kohtunik peab enne igat mängu testamendi koostama ja palvetama, et õhtul ikka elusa ja tervena koju jõuaks?

                              Millise dimensiooni annaks see iga-aastasele kampaaniale "Tule kohtunikuks!".
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Tahan vaid seda öelda, et peale mängu karjusid fännid:"Kaasik häbi" nii eesti kui ka vene keeles. Aga kuna hirmul on suured silmad, siis ajakirjanduse jõudis "füüsilise vägivalla katse"=)))))

                                Kommentaar

                                Working...
                                X