320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Sillamäe Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No madalamates liigades ongi rohkem jutumehi, seega ei oleks vaja selle teemaga seda foorumit risustada.

    Igaljuhul antud juhul on tegemist Meistriliiga klubiga, kes ise teeb avalduse, et ei suuda kohtuniku ohutust tagada ning tagatipuks fännide eestkõneleja tuleb lagedale argumendiga, et "ega me ju vägivalda ei kasutanud"....wtf, täielik lollus. Õppige lihtsalt kaotama, arvate, et olete ainus klubi, kellele kohtunikud on liiga teinud?? Mis krdi pärast on vaja teil eesti-vene konflikt käima tõmmata jälle, kuna kohtunik tegi veidi liiga.

    Kommentaar


      Algselt postitas kala2 Vaata postitust
      Kamoon Rein,ära nüüd muutu lapsikuks,Sa tead ju ise väga hästi,et selliseid ähvardusi kuuleb igas kurdaima regioonis mängides,nii läänes lõunas kui siin põhjas.Mängus emotsioonide pealt on isegi teinekord midagi sellist öeldud,mis normaalses olukorras ei tuleks pähegi.Väita et see on ainult Ida-Viru sündroom on lauslollus.
      ma arvan - ükskõik kus neid ka ei kuuleks - sellised ähvardused ei peaks jalgpalli juurde kuuluma.
      veelgi enam - klubid või jalgpalliliit - peaksid selliste ähvardamiste vastu võitlema.
      Seisan üksi mere ääres
      jalas kollased sandaalid
      valged, merevahust sääred
      hüüan: "Elagu skandaalid!"

      Kommentaar


        Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
        No madalamates liigades ongi rohkem jutumehi, seega ei oleks vaja selle teemaga seda foorumit risustada.

        Igaljuhul antud juhul on tegemist Meistriliiga klubiga, kes ise teeb avalduse, et ei suuda kohtuniku ohutust tagada ning tagatipuks fännide eestkõneleja tuleb lagedale argumendiga, et "ega me ju vägivalda ei kasutanud"....wtf, täielik lollus. Õppige lihtsalt kaotama, arvate, et olete ainus klubi, kellele kohtunikud on liiga teinud?? Mis krdi pärast on vaja teil eesti-vene konflikt käima tõmmata jälle, kuna kohtunik tegi veidi liiga.
        Risustama tuli ikka üks teine mees ja pidasin õigeks talle vastata, et asi ei paistaks ainult tema vaatevinklist.
        Muus osas nõustun sinuga 100%.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Äkki vaatad eelmise lehekülje pealt millise klubi toetaja tuli tiblajutuga välja..ja siis võiksid hakata rääkima mingist eesti vene konflikti käimatõmbamisest.Ja ma praegu ei mõista mis seal vahet on kus keegi ähvardab?Madalam või meistriliiga, mõelamd toimuvad EJL egiidi all ju.Samamoodi räägib praegu Soccerneti eeskõneleja et teatud isik tegi oma ähvardustega ainult musta huumorit!Ma ei õigusta Sillamäelaste käitumist,aga ei leia ka,et nö."puhtad eestlased " peaks iga kord oma tiblajutuga peale lendama.Ei meeldi mullegi tiblad ja ei meeldi samapalju ka igasugused marurahvuslased.
          Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
          No madalamates liigades ongi rohkem jutumehi, seega ei oleks vaja selle teemaga seda foorumit risustada.

          Igaljuhul antud juhul on tegemist Meistriliiga klubiga, kes ise teeb avalduse, et ei suuda kohtuniku ohutust tagada ning tagatipuks fännide eestkõneleja tuleb lagedale argumendiga, et "ega me ju vägivalda ei kasutanud"....wtf, täielik lollus. Õppige lihtsalt kaotama, arvate, et olete ainus klubi, kellele kohtunikud on liiga teinud?? Mis krdi pärast on vaja teil eesti-vene konflikt käima tõmmata jälle, kuna kohtunik tegi veidi liiga.
          b-day

          Kommentaar


            Olen kala2 jutuga täitsa nõus, kuid oma idioote on igas rahvuses.

            Kommentaar


              Kes siis tuli välja selle tiblajutuga? Igatahes mitte Flora fännid.
              Nõustun Herdiga- igas rahvuse hulgas on idioote ja mõne rahvuse hulgas on see konsentratsioon eriti suur kohe.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                No neljamänguline karistus on ikka liiga räige aga noh tegemist ju eesti meistriliigaga kus ...
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  No neljamänguline karistus on ikka liiga räige aga noh tegemist ju eesti meistriliigaga kus ...
                  http://www.bloomberg.com/news/2011-0...-atkinson.html - Eesti meistriliiga? Ferguson sai viis m2ngu ja 30 000 naela trahvi selle eest et kritiseeris kohtunikku p2rast m2ngu. See on ainult yks n2ide paljudest. Praegu Sillam2e treener soimas kohtuniku l2bi ylimalt ropult, 2hvardas teda, tahtis k2tega kallale minna, p2rast veel rynnati meedias ja sa arvad et 4 m2ngu on palju? Mu meelest v2ga adekvaatne voi pigem isegi leebe.
                  http://ufa-gruztaxi.ru/16154

                  Kommentaar


                    Olgem ausad, mujal maailmas (vähemalt tsiviliseeritud riikides) oleks sellisele käitumisele veelgi rangem karistus järgnenud. Siin pole mõtet küll hakata halama karistuse "karmusest" ja Pohlaku vandenõust.

                    Minagi pean seda karistust täiesti adekvaatseks.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Olgem ausad, see EJL ja Flora nö koostöö on kõikide teiste klubide vastu ebaaus.. Levadia kodukal oli kunagi hea arvamus lugu Eesti jalgpallist: http://fclevadia.ee/news/1011

                      Sillamäe Kalev on minu arvates kõige sümpaatsem ida klubi, aga praegu käituti küll ebasümpaatselt (Kuigi ka Reimid ja muud treenerid on kindlasti sõimanud kohtunike).. Ja karistuse kohta ma ei oska midagi öelda..

                      Ja see fc soccerneti Rein on üks naljakas tegelane siin..
                      Alfonso koha pealt tahaksin ka lisada. Kus sa võtatad, et ta tahtis nuga anda kohtunikule? Ta lubas ainult noa kaasa võtta.
                      Ma lähen täna maale ja mul on seal paar troppi naabrit, võtan kaasa noa ja kirve. Mis sa arvad kohe et ma lähen naabreid killima? Aga vat ei lähe. Puid lähen lõhkuma ja kala fileerima. Äkki Al tahab meile võileibu meisterdada, ei saa seda välistada.

                      Kommentaar


                        Elame üle Viibisin mängul ja nägin mis väljakul toimus. Meedias on asjadele vääääga palju negatiivset juurde lisatud aga halb reklaam olevat see kõige parem.Peale mängu läksin kohe minema ja seda kuulsin meedia vahendusel, et meie fännid olevat Hr.Kaasikut kusagil oodanud. Ei oska kommenteerida, eks suhtlen fännidega ja kuulen täpsemalt.

                        Jõudu & jaksu meile homseks :P
                        Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
                          Elame üle Viibisin mängul ja nägin mis väljakul toimus. Meedias on asjadele vääääga palju negatiivset juurde lisatud aga halb reklaam olevat see kõige parem.Peale mängu läksin kohe minema ja seda kuulsin meedia vahendusel, et meie fännid olevat Hr.Kaasikut kusagil oodanud. Ei oska kommenteerida, eks suhtlen fännidega ja kuulen täpsemalt.

                          Jõudu & jaksu meile homseks :P
                          Ahh ära põe kitty72-kene . See on mujal maailmas tavaline ,kus jalgpall on vaieldamatult üks ühiskonna alustalasid .Kohtunikke sõimavad ja ähvardavad kõik,kui nad oma ülesannetega sitalt hakkama saavad .
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Kui armas , Rootsikunn nimetab mind Kitty-kene
                            Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
                              Kui armas , Rootsikunn nimetab mind Kitty-kene
                              Kenad daamid on alati ja igas ühiskonnas härrasmeeste lugupidamise ära teeninud.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Algselt postitas k2bo Vaata postitust
                                (Kuigi ka Reimid ja muud treenerid on kindlasti sõimanud kohtunike)..
                                Tundes natuke Reimi julgeks kahelda. Tüüp on ikka üsna rahulik tüüp, ei ole üldse kerge teda endast välja viia. Mingis mõttes sarnaneb selle koha pealt Rüütliga.
                                Seisan üksi mere ääres
                                jalas kollased sandaalid
                                valged, merevahust sääred
                                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X