320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Sillamäe Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Sillamäel olid turvad antismõuking kagebiidid.
    Ei mingit toitlustust, kava, nännimüüki, lollid turvaseadused, kukkugu see mõttetu sats välja!!!!!

    122 väljendab täpselt mänguorgunni Sillamäel.
    Paide ja Kure mängul oli nagu Sillamäel - ei mingi toitlustust jne. Kukkugu need mõttetud satsid välja
    FCF Forever

    Kommentaar


      No sotsist presidentki kurtiski,et elu lahkub Paidest,kuidas need vaesed inimesed seal üldse elus püsivad,kust süüa saavad? Tea kas seal Bocki enam müüaksegi?
      Invest In Africa

      Kommentaar


        Kommentaar


          2009.aasta mängis Sillamäe eest ukraina päritolu Dmitri Boiko...kas kellelegi meenub,mis masti mängumehega tegu oli?

          Kommentaar


            Algselt postitas Kalp Vaata postitust
            2009.aasta mängis Sillamäe eest ukraina päritolu Dmitri Boiko...kas kellelegi meenub,mis masti mängumehega tegu oli?
            2008 jättis nii hea mulje, et pääses siia. 2009 olid alguses mingid probleemid paberitega ja teine pool oli suht silmapaistmatu.

            Kommentaar


              Algselt postitas mazz Vaata postitust
              2008 jättis nii hea mulje, et pääses siia. 2009 olid alguses mingid probleemid paberitega ja teine pool oli suht silmapaistmatu.
              Tänud...meie Meistriliiga taseme mängis ikka välja?

              Kommentaar


                mängis küll. oli tegelt suht korralik mänguehitaja. aga ei saanud vormi korralikult tol hooajal ja mingil hetkel hakkasid vigastused vist segama.

                Kommentaar


                  Sillamäe Kalev näitas Meistriliiga parimale täpsuskütile, kuus väravat löönud Vladislav Ivanove ust.


                  Oot mis teema sellega siis on, Paidele lõi värava

                  Kommentaar


                    Leppisid ära Teglikult see uudis käis juba nädalapäevad tagasi meediast läbi (vihjeks: otsi Põhjarannik ja seda refereerinud Soccernet)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mazz Vaata postitust
                      2008 jättis nii hea mulje, et pääses siia. 2009 olid alguses mingid probleemid paberitega ja teine pool oli suht silmapaistmatu.
                      Kas ta ei olnud mitte seotud mingi kihlveoskandaaliga?

                      Kommentaar


                        Uskumatu käpardlikkus taas. Starmani vutipeo raames reklaamitakse sellist võistkonda, nagu FC Sillamäe. Olgu, oleks veel JK Sillamäe, saaks väikesest eksimusest aru, aga kui võistkonna ametlik nimi on JK Sillamäe Kalev. Paha hakkab. Miks me kohalikus meedias ei näe kunagi näiteks SC Manchester vmt vaimusünnitusi? Tõesti, ärge tehke parem üldse, sest nii seda jalgpalli populariseerida pole kah mõtet.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Uskumatu käpardlikkus taas. Starmani vutipeo raames reklaamitakse sellist võistkonda, nagu FC Sillamäe. Olgu, oleks veel JK Sillamäe, saaks väikesest eksimusest aru, aga kui võistkonna ametlik nimi on JK Sillamäe Kalev. Paha hakkab. Miks me kohalikus meedias ei näe kunagi näiteks SC Manchester vmt vaimusünnitusi? Tõesti, ärge tehke parem üldse, sest nii seda jalgpalli populariseerida pole kah mõtet.
                          Ma ei taha absoluutselt õigustada seda nimega möödapanekut, aga samas pole eriti aus ka sellest suurt draamat teha, nagu ikka armastad.

                          Tundub, et nüüd on see viga ära parandatud.


                          Mis klubi nime korrektsesse kasutamisse puutub, siis Romario, võiksid ka oma lemmikutele mõelda. Ametlik nimetus on lähtudes Meistriliiga ülesandmisleheküljest, klubi koduka aadressist ja ka tuletades sellest ametlikust nimest MTÜ Nõmme Jalgpalliklubi Kalju justkui Nõmme JK Kalju, aga Kalju kodulehel tehakse tavaliselt juttu lihtsalt Nõmme Kalju mängudest. Tihti kohtab ka versiooni JK Nõmme Kalju. Kahjuks puudub järjekindlus.

                          Mind näiteks veidi häirib see, aga ma ei hakka seepärast tujust ära minema.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Ma ei taha absoluutselt õigustada seda nimega möödapanekut, aga samas pole eriti aus ka sellest suurt draamat teha, nagu ikka armastad.
                            Ma ei tea, kas sulle on võimalik midagi selgeks teha, aga ühe jalgpallimeeskonna puhul on kõige olulisem nimi, see on ajalooline bränd. Mängijad tulevad ja lähevad, aga klubile on ja jääb nimi ning see on üks omadus, mis teeb tavalisest pundist jalgpalliklubi. Ja su näide on ikka väga mööda, tavalisele inimesele ei ole vahet, kas on Tallinna FC Flora või FC Flora Tallinn või hoopis Flora FC Tallinn. Aga kui selle näite puhul oleks avalikus reklaamis Flora asemel Tallinna JK, siis klubi tegelesena oleks ma ikka väga pettunud, arvestades et selline võistkond nagu TJK Legion on veel eksisteerimas. Jah, Sillamäe JK-d eraldiseisva klubina ei ole, aga see on asi, mille vastu lihtsalt ei saa eksida.

                            Sponsorid on sidunud end Sillamäe JK Kaleviga ja nad ei taha näha mingit isemoodustatud Sillamäe JK-d. Ma võin küll olla väga tüütu, virisev ja kritiseeriv postitaja ning kõigil võib olla minu ilast kopp ees, aga ma tahan näha veidikenegi professionaalsust. Praegu aga valitseb meil "ah pohhui, kedagi ei koti mentaliteet", küll pannakse ajalehte valed mängureklaamid, küll televisioonis vale info jne. Sellised asjad lihtsalt ei tohi juhtuda!

                            Kommentaar


                              Kui päris aus olla, siis on siin viga ka Sillamäel endal. Esiteks on äriregistris nende juriidiline nimi "Jalgpalliklubi Sillamäe", teiseks on nende bussil minu meelest kiri "FC Sillamäe Kalev" ning kõige lõpuks on nende logol "Sillamäe JK".

                              Kommentaar


                                5. juuli uudistest võib lugeda, et Ivanov lahkus Sillamäe Kalevist 30. juunil, kuid eile olevat ta viljandi vastu värava löönud? Mis toimub? Kas Vladislav Ivanov on endiselt Sillamäe Kalevis või mitte?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X