320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Väikesed karikavõistlused 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas ek Vaata postitust
    15.05. 18.45 Tallinna Eurouniv FC – Tallinna FC Ühinenud Depood, Kalevi kunstmuru
    hakkab palju väravaid tulema, järelikult peab kohale minema
    0 : 3

    polnud seal väravaid midagi nii palju
    2002 FC EBS Team
    2003 FC Nimeta
    2004 FC Nimeta
    2005 FC Nimeta
    2006 Tallinn United FC
    2007 Tallinn United FC

    Kommentaar


      #17
      RSK Kuuse 1–3 FC Klooga (1-0)

      Kommentaar


        #18
        Krt ei suuda kuidagi eduseisu hoida rsk

        Kommentaar


          #19
          Võhma - Kehra Tempori 7:4

          Kommentaar


            #20
            QUATTROMED - Kohila JK Püsivus 1:0

            Kommentaar


              #21
              Taebla - Risti 0:3(0:1)

              Taebla koosseis: Lääne-Tapper, Pappel, Prantsen, Kaldvee-Vaatma, Šults, Tšarnetski, Meier-Aasa, Koppel

              Kumbki meeskond ei mänginud oma parimas koosseisus. Taebla mängis enda koosseisu kohta suhteliselt hästi, kuid sellisest klassist me siiski pole, et Ristit võita.

              Ikka ja jälle "kiidan" ma Risti mängijate suuvärki. Mul oli jumala vahva mängida Mis siis, et nende ründaja lubas mulle pärast mängu sellise matsu anda, et ma seda veel kolm päeva mäletan(või oli see 3 aastat, ei mäleta, ei pööranud tema mölisemisele nii suurt tähelepanu). Aga tüübid, rahunege maha, see on nagu liiga naljakas, kuidas te mängu ajal närvitsete

              Enne mängu tekkis tunne, et ei tahaks eriti väljakule minna, kuna kohtunikuks oli sama tüüp, kes mulle nädalavahetusel kaks kerget kollast andis. Seekord midagi õnneks ei juhtunud.

              Aga muidu väga vahva, edu teile järgmises ringis.

              Kommentaar


                #22
                Piraaja-Kristiine 5:0 (0:0) tänud Piraajale hea mängu eest ja edu karikas.
                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  #23
                  kolmapäevased tulemused

                  17.00 RSK Kuuse – FC Klooga 1:3
                  17.30 Tallinna LiVal Sport – FC Toompea 4:1
                  19.00 Tartu Quattromed – Kohila JK Püsivus 1:0
                  19.00 Tallinna JK Piraaja – Kristiine JK 5:0
                  19.00 Võhma Linnameeskond – Kehra JK Tempori 7:4
                  19.00 Taebla Valla SK – FC Risti 0:3
                  19.00 Tallinna Operi JK – Tallinna FC TVMK III 3:1
                  19.00 JK Kernu Kadakas – Kärdla Linnameeskond 0:1 (l.a.)

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                    Taebla - Risti 0:3(0:1)

                    Taebla koosseis: Lääne-Tapper, Pappel, Prantsen, Kaldvee-Vaatma, Šults, Tšarnetski, Meier-Aasa, Koppel

                    Kumbki meeskond ei mänginud oma parimas koosseisus. Taebla mängis enda koosseisu kohta suhteliselt hästi, kuid sellisest klassist me siiski pole, et Ristit võita.

                    Ikka ja jälle "kiidan" ma Risti mängijate suuvärki. Mul oli jumala vahva mängida Mis siis, et nende ründaja lubas mulle pärast mängu sellise matsu anda, et ma seda veel kolm päeva mäletan(või oli see 3 aastat, ei mäleta, ei pööranud tema mölisemisele nii suurt tähelepanu). Aga tüübid, rahunege maha, see on nagu liiga naljakas, kuidas te mängu ajal närvitsete

                    Enne mängu tekkis tunne, et ei tahaks eriti väljakule minna, kuna kohtunikuks oli sama tüüp, kes mulle nädalavahetusel kaks kerget kollast andis. Seekord midagi õnneks ei juhtunud.

                    Aga muidu väga vahva, edu teile järgmises ringis.
                    ega jah, polnud just eriti aru saada et risti väga üle oleks olnud, aru ka saada et polnud põhivennad, aga arvestada meie võistkonda kes kokku tulid kardsime mängu alguses kül sauna, aga ennäe oli ka meil väga palju võimalusi, kui meie ründaja pole veel sihikut paika saanud aga mänguga oleme rahul sellise mängu pildiga võib julgelt nädalavahetusele vastu minna

                    Kommentaar


                      #25
                      Kärdla LM võitis teise lisaaja viimase minuti penaltist Kernut 1:0.

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas 17 Vaata postitust
                        Kärdla LM võitis teise lisaaja viimase minuti penaltist Kernut 1:0.
                        nii debiilset kohtuniku pole siis mail enne nähtud ja loodetavasti enam ei näe kah, ilma kohtunikuta oleks see mäng kindlasti parem olnud, sest hiidlased olid suht mõistlikud. muidugi äralöömata võimalusi oli liiga palju :P

                        Kommentaar


                          #27
                          kohtunik oli korralik.

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas MihkelPallak Vaata postitust
                            kohtunik oli korralik.
                            tule msni

                            Kommentaar


                              #29
                              Kernu-Kärdla mängus ei saa kohtuniku suhtes küll midagi halba öelda, vb mõned mehed ei oska lihtsalt kaotada. Penalti otsus oli lõpus kohtunikul raske, kuid pall põrkas mehele vastu lahtist kätt alas, mis on selge pennu. Mäng ise oli minu arust suhteliselt võrdne, mida näitas ka seis...

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas kobla Vaata postitust
                                Kernu-Kärdla mängus ei saa kohtuniku suhtes küll midagi halba öelda, vb mõned mehed ei oska lihtsalt kaotada. Penalti otsus oli lõpus kohtunikul raske, kuid pall põrkas mehele vastu lahtist kätt alas, mis on selge pennu. Mäng ise oli minu arust suhteliselt võrdne, mida näitas ka seis...

                                Kust tead, et tal raske oli? Saite pärast mängu kokku? See seletaks ka selle 98% ühele poole vile, olematud suluseisud, kastis käe eest pendla mitte andmise 2x, jne jne. Loomulikult ei saa seda kaotust täielikult kohtuniku kaela ajada-ise ei löönud võimalusi ära.Vastased Hiiumaalt olid küll täitsa ok, aga kohtunik oli ikka täielik tase, kuid arvestades üldist tööjõu puudust, saan ma aru, et miks sellised vennad vilistama saadetakse-polnud lihtsalt hetkel normaalset vilemeest võtta ja siis saadetigi see kuju koos oma kahe sõbraga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X