320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Väikesed karikavõistlused 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas 17 Vaata postitust
    Kärdla LM võitis teise lisaaja viimase minuti penaltist Kernut 1:0.
    olid sa seal kohal?! Mina olin ja mängisin, 3 min enne lõppu.
    veteran:-)

    Kommentaar


      #32
      tule taevas appi

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas mats Vaata postitust
        Kust tead, et tal raske oli? Saite pärast mängu kokku? See seletaks ka selle 98% ühele poole vile, olematud suluseisud, kastis käe eest pendla mitte andmise 2x, jne jne. Loomulikult ei saa seda kaotust täielikult kohtuniku kaela ajada-ise ei löönud võimalusi ära.Vastased Hiiumaalt olid küll täitsa ok, aga kohtunik oli ikka täielik tase, kuid arvestades üldist tööjõu puudust, saan ma aru, et miks sellised vennad vilistama saadetakse-polnud lihtsalt hetkel normaalset vilemeest võtta ja siis saadetigi see kuju koos oma kahe sõbraga.
        Ok ,lõpuks kodus Hiiumaal. Mõtlesin ,et kuidas sulle vastata!!
        Ütlen kohe,vastane st Kernu sats ,samuti minu arust oli hea,ega platsil omavahel sellist suurt nagelemist ei olnud ,pigem võistkondade siseselt oli rohkem mölinat!
        Aga nüüd panid sa küll pirni 98% vilest Kärdla poolt!!!??? Kle ma ei tea kus sa mängisid ,aga mõne vastasega sai mänguajal ka vesteldud ,ei olnud need vennad küll sinuga nõus,kui seda sinu "fakti" lugeda!
        Järgmne asi 2 kätt?! kle olen nõus et inimesel on 2 kätt ,aga et 2 käeolukorda Kärdlal oma kastis oli, jääb mõistmatuks, peale mängu apelleerisite ühele!? Olin keskkaitsja ,ja ütlen ausalt ,ma ei tea kelle käega mängimist sa nägid ,mina ei näinud tõesti, ja kui tõesti kui kellegil oli ,siis kohtunik ei näinud äkki ,oli teise nurga all jne?! Oled nõus!? Ja meil siis tõesti vedas kui ta teie käega mängimist nägi, oli õnne. Muide teie käega mängija ei vaielnud,pigem vaieldi selle üle , et miks enne ei vilistatud meie oma?! Kusjuures kui see väidetav käega mäng oli ,siis küll erilist kisa ja apelleerimist teie poolt ei olnud! Veelkord võis olla , aga tõesti ei tea! Muide vigasid ju vilistas mõlemale poole pea võrdselt ja mäng iseenesest oli selline võitluslik, ja võrdsete võimalustega ,väravavahid mõlemal poolel tegid head tööd!
        Nii ,et ma arvan ,et eks ise oleksite paremini pidanud mängima ja omad võimalused ära lööma, neid ju oli! Pean tunnistama ,et ega ise ka võitu ei uskunud ,ja ega teie kaotust, eks see teeb tuska kui eeldatavatele nõrgematele kaotada, tean seda tunned ,aga ära hakka lahmima sedasi! Isegi oleks me kaotanud penaltitega, oleks mina rahule jäänud ,kuna võitu ei uskunud keegi, samas Kärdlalt selle aasta parim mäng ka. Ma ei tea ,aga tundus ,et Kernul keskväli lisajal kuidagi vajus ära, võin eksida!
        Olgu läks seekord nii, hea oli teiega mängida!
        Edu teile!
        Kohtunik oli täitsa normaalne,ja penalt oli ju õiglane!
        Kui hakkad nüüd rääkima ,et muidugi hea kohtunik kui võitsime, siis teadmiseks sulle ,et sel aastal sai mängitud üks mäng sellise kohtunikuga ,kes oli tõesti super ja sai ka kiidetud peale mängu ,mis sest et kaotasime!!! Mine vaata 3-liiga foorumit!
        Olgu ,eks aitab nüüd sellest küll! Nii, et rahune maha!
        veteran:-)

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas näx Vaata postitust
          olid sa seal kohal?! Mina olin ja mängisin, 3 min enne lõppu.
          sry ,lugesin ise ka et sai jama kommentaar pandud! ,tegelikult ei ole vahet ,kas 1 min või 3 min enne lõppu! Sry!:-)
          veteran:-)

          Kommentaar


            #35
            Madalamates liigades ongi see jama, et kõik on sellised proffessorid, et hoia ja keela ning kohtunik on kõige suurem patuoinas. Kernu stas püüdis koguaeg apeleerida olematutele suluseisudele, eiriti lõpus vasakkaitse poolt, kui ta oleks ka pilgu korra selja taha heitnud oleks näinud, et tema kaaslased katsid kõik ilusti ära.
            Kernu oleks ise pidanud omad võimalused ära lööma, eriti "Välk", kelle kiirus ületas mõistuse ja nii mitmedki võimalused läkisd luhta.
            Kaotada on alati raske ja keegi peab ju süüdi olema ning loomulikult on selleks kohtunik. Kurat saage aru, et kohtunik on ka inimene ja eksimine on inimlik
            Igatahes oli huvitav ja võimaluste rohke mäng ning võitis antud hetkel parem sats
            Kernu ärge nüüd pead norgu laske, pange "Välgul" sihik paika ja väravaid hakkab tulema

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas veiko90 Vaata postitust
              Madalamates liigades ongi see jama, et kõik on sellised proffessorid, et hoia ja keela ning kohtunik on kõige suurem patuoinas. Kernu stas püüdis koguaeg apeleerida olematutele suluseisudele, eiriti lõpus vasakkaitse poolt, kui ta oleks ka pilgu korra selja taha heitnud oleks näinud, et tema kaaslased katsid kõik ilusti ära.
              Kernu oleks ise pidanud omad võimalused ära lööma, eriti "Välk", kelle kiirus ületas mõistuse ja nii mitmedki võimalused läkisd luhta.
              Kaotada on alati raske ja keegi peab ju süüdi olema ning loomulikult on selleks kohtunik. Kurat saage aru, et kohtunik on ka inimene ja eksimine on inimlik
              Igatahes oli huvitav ja võimaluste rohke mäng ning võitis antud hetkel parem sats
              Kernu ärge nüüd pead norgu laske, pange "Välgul" sihik paika ja väravaid hakkab tulema
              Seda minagi, olid supervõimalused mõlemal ja väravavahid tegid ikka mõlemad imetõrjeid, Kärdla oma vist üks-üks olukordi võttis küll 3-4 tükki ära ja Kernu väravavaht 2 super kauglööki ,alt nurgast!! Kärdla lõi 1 latti ja teise posti, Sama ka Kernul üks ülesse ristaka juurde üles posti ,vist oli veel?!
              Jah Kernul oli tõesti väga kiire paremründaja ,õnneks lõpp jäi tegematta.Väga võimaluste rohke mäng!
              Edu edaspidiseks!
              Muide jäi minimatta ,et staadion ikka super teil lust oli mängida!
              veteran:-)

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas näx Vaata postitust
                olid sa seal kohal?! Mina olin ja mängisin, 3 min enne lõppu.
                Algselt postitas näx Vaata postitust
                sry ,lugesin ise ka et sai jama kommentaar pandud! ,tegelikult ei ole vahet ,kas 1 min või 3 min enne lõppu! Sry!:-)
                minu käest kuulis ja mina sain sellest teada Linkovi-kolmikute käest, aga nagu sa ise tead on selle grupi üks liige ju võimatu jutupaunik ju ta pani vähe juurde nagu tavaliselt

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas elmok6 Vaata postitust
                  QUATTROMED - Kohila JK Püsivus 1:0
                  jah sedapuhku saime varakult puhkama, Tartu oli sitke sats, selgelt domineerisid mängu, meie tegime ühe totaalse apsaka kaitseliinis ja ise ei suutnud tartlaste värava all midagi väga ohtliku teha, ehkki ise evisin ühte päris head võimalust kui Tartu kaitseliin millegipärast ei mänginud ühte pikka palli lõpuni ja sain peaaegu väravavahiga 1-1le aga liiga terava nurga alt lõin tsipa väravast mööda. Mängul käis ka kiirabi, kui meie kaitsja ja vastaste poolik peadega kokkupõrkasid, KOhila kaitsja sai väga tõsise löögi otsmiku piirkonda, otse silma peale, õnneks traumapunktis midagi hullu ei tuvastatud ja nüüd peab lihtsalt puhkama. Mäng oli muidu korrektne, väljaarvatud üks episood, kui meil äärepoolikut lihtsalt selga lükati, kuigi pall oli juba sisuliselt mängust väljas. Aga muidu OK, edu tartlastele edaspidi!

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas dobermann Vaata postitust
                    minu käest kuulis ja mina sain sellest teada Linkovi-kolmikute käest, aga nagu sa ise tead on selle grupi üks liige ju võimatu jutupaunik ju ta pani vähe juurde nagu tavaliselt
                    :-) Nagu juba mainisin ega vahet ei olnud ,kas 1 või 3 min enne lõppu!
                    Aga eilne mäng oli heaks sünnipäevakingiks küll!:-):-)
                    Kui kedagi huvitab ,siis värava lõi -Kersten Lõppe
                    veteran:-)

                    Kommentaar


                      #40
                      kernu ei osanud lihtsalt kaotada.näx sai hea sünnipäeva kingi ja mina poja sünni puhul hea kingituse.
                      Kärdla LM

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas näx Vaata postitust
                        Seda minagi, olid supervõimalused mõlemal ja väravavahid tegid ikka mõlemad imetõrjeid, Kärdla oma vist üks-üks olukordi võttis küll 3-4 tükki ära ja Kernu väravavaht 2 super kauglööki ,alt nurgast!! Kärdla lõi 1 latti ja teise posti, Sama ka Kernul üks ülesse ristaka juurde üles posti ,vist oli veel?!
                        Jah Kernul oli tõesti väga kiire paremründaja ,õnneks lõpp jäi tegematta.Väga võimaluste rohke mäng!
                        Edu edaspidiseks!
                        Muide jäi minimatta ,et staadion ikka super teil lust oli mängida!
                        Staadion on seal tõesti SUPPER
                        Last edited by veiko90; 17.05.07, 10:52. Põhjus: kirjaviga

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas aliban Vaata postitust
                          kernu ei osanud lihtsalt kaotada.näx sai hea sünnipäeva kingi ja mina poja sünni puhul hea kingituse.
                          Kernu üks paras halajate kari. Aga kui sellised "korüfeed" nagu Kraam ja CO platsil siis ega keegi midagi õigesti ju ei tee.
                          Eriti lahe on on rääkida suluseisudest kui olid abikohtunikud ka.

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas mahagon Vaata postitust
                            Kernu üks paras halajate kari. Aga kui sellised "korüfeed" nagu Kraam ja CO platsil siis ega keegi midagi õigesti ju ei tee.
                            Eriti lahe on on rääkida suluseisudest kui olid abikohtunikud ka.
                            Asi selles ongi, et ise ei oska ja ei jõua ja siis saavad kohtunikud.

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas mahagon Vaata postitust
                              Kernu üks paras halajate kari. Aga kui sellised "korüfeed" nagu Kraam ja CO platsil siis ega keegi midagi õigesti ju ei tee.
                              Eriti lahe on on rääkida suluseisudest kui olid abikohtunikud ka.
                              Sinusuguse tüübi probleem on see, et sa ei suuda kuidagi viisakaks jääda, tegele oma asjadega ja rahune maha.

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas mats Vaata postitust
                                Sinusuguse tüübi probleem on see, et sa ei suuda kuidagi viisakaks jääda, tegele oma asjadega ja rahune maha.
                                Kui viisakusest rääkida siis pärast lõpuvilet jäi Kernu meestest vastast kätlema vist ainult 6 meest...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X