320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Toitlustamine mängudel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    seekord jagati tasuta smuutisid,niipalju kui tahtsid
    b-day

    Kommentaar


      #32
      Miks? Kus? Kuidas?
      slimm.ee

      Kommentaar


        #33
        Kuna mujal juba eriti see toitlustamine ei toimu, siis ei lootnud ma seda Viljandistki leida ja seal seda kahjuks tõesti ei olnud. Eks järgmine laupäeval tuleb oma õlledega minna maag-tammeka mängule.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Erko Vaata postitust
          Kuna mujal juba eriti see toitlustamine ei toimu, siis ei lootnud ma seda Viljandistki leida ja seal seda kahjuks tõesti ei olnud. Eks järgmine laupäeval tuleb oma õlledega minna maag-tammeka mängule.
          Varsti peaks ka tulema siia. Millisel kujul, eks seda näha ole.

          Kommentaar


            #35
            nõmme kalju - valga warriori mängul jagati tasuta red bulle

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas TrevoR Vaata postitust
              nõmme kalju - valga warriori mängul jagati tasuta red bulle
              Nii peabki. Aga mulle ei antudki, nõrgad

              Kommentaar


                #37
                11.37 Kõik joogid peavad olema välja valatud plastikust või papist topsidesse. Klaas- või plekktaaras ning plastikpudelites müük on rangelt keelatud.

                Tuleviku mängul järgiti seda reeglit eile väga täpselt. Eelmine aasta lasti küll väga vabalt õlut müüa. Vähemalt minul ei olnud sellega probleeme, aga see aasta tundub hoopis teisiti. Vähe sellest, et kohapeal õlut ei müüda, ei lubata ka kaasa võetud õllet enam juua. Ise olin ma eile roolis, aga sõber tahtis kahe õllega sisse tulla ja tal ei lastud. Samuti oli üks kuidagi õllega sisse saanud ja kui ta seda jooma hakkasi, siis keelati see tal kohe ära. Minu meelest on see üsna absurd. See reegel on pandud kirja mõeldes sellele, et tribüünidel oleks rahvamassid ja nad võiksid nende pudelitega ohtu kujutada, aga praegu ju sellist seisu pole ja kui kohapeal õlut ei müüda, siis võiks ju lasta ikkagi seda õlut juua. Tavalisi jooke lastakse juua, aga kui näpuga reeglit jälgida, siis peaks see ju ka keelatud olema. Väga häbiväärne tegelikult kui inimene tuleb ilusa ilmaga jalgpalli vaatama ja tahab mõne õlle võtta ja vähe sellest, et seda koha peal ei müüda, et lasta ka kaasavõetud õllet juua.

                Kommentaar


                  #38
                  Siit loo moraal - võta plasttops ise kaasa

                  Kommentaar


                    #39
                    Äkki varsti tuleb pall ka juba ise kaasa võtta? Selline süsteem on ikka väga mäda. Ma ei irise siin Tuleviku korralduse pärast vaid jalgpalliliidu, kes on pannud paika sellised reeglida, aga ei suuda nõuda, et klubid neid täidaksid.

                    Kommentaar


                      #40
                      See asi pole selle hooajaga üldse paremaks muutunud. Eks jääme ootama järgmist hooaega ja vaatame, mis reegleid siis paberile pannakse.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Erko Vaata postitust
                        See asi pole selle hooajaga üldse paremaks muutunud. Eks jääme ootama järgmist hooaega ja vaatame, mis reegleid siis paberile pannakse.
                        No eks neid reegleid ainult rikkumiseks välja mõeldaksegi ju

                        Kommentaar

                        Working...
                        X