Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 38, kokku 38
    Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

"Wie Streich mit mir geschimpft hat, wie er mich angegangen ist, war brutal, unverschämt, unglaublich, respektlos. Wie ein Verrückter. Er hat mich beschimpft. Das ist unmöglich. Ich setze mich nicht neben diesen Mann. Ich gehe nicht auf die Pressekonferenz. Das ist kein Kollege", schimpfte Verbeek nach dem Schlusspfiff und blieb der Pressekonferenz auch fern.
    Gertjan Verbeek on m*nn ja kujutab asju ette taaskord. See tegi ausalt öeldes võidu veelgi magusamaks nüüd. Ja selle vastu poleks ka midagi, kui Nürnberg välja kukuks.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

Mu saksa keele oskus ei ole nii hea,et välja lugeda,miks Verbeek emm on?Äkki valgustad?

mundaljoovjoppkantosski Kasutaja Kurat avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kalp Vaata postitust
    Mu saksa keele oskus ei ole nii hea,et välja lugeda,miks Verbeek emm on?Äkki valgustad?
    Lühikokkuvõte:

Härra väidab, et Streich on täielik jobu ja sõimas teda ning käitus üldse ebaadekvaatselt temaga, seega ei kõlbavat Streichi kõrval istuda, pressikonverentsile minna ning Streich ei olevat üldse treeneri nimetuse vääriline.

Eesti koondislane Kasutaja bubbles avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2010

Algupärane

Sellise mänguga hüvasti Bundesliga. Kaitse on ikka sitt mis sitt, Drmic, Kiyotake ja ehk mõni parem mängja nopitakse suvel neilt ära ja mõneks ajaks võivadki Bundesliga 2-e mängima jääda. Mitte, et mul midagi selle meeskonna vastu oleks, aga selline on minu nägemus hetkel olukorrast.

96 Kasutaja Rover avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2005

Algupärane

Verbeek sai täna kinga. Kuni hooaja lõpuni juhendavad klubi U23 treener Roger Prinzen ja Marek Mintal.

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kurat Vaata postitust
    Lühikokkuvõte:

Härra väidab, et Streich on täielik jobu ja sõimas teda ning käitus üldse ebaadekvaatselt temaga, seega ei kõlbavat Streichi kõrval istuda, pressikonverentsile minna ning Streich ei olevat üldse treeneri nimetuse vääriline.
    Tsitaat Algselt postitas Rover Vaata postitust
    Verbeek sai täna kinga.

Ich versuche, gegen die menschlichen Gefühle wie Schadenfreude anzuarbeiten. Einfach ise es aber nicht.

Teemal siis joon all. Verbeek sai kinga ja "hull" Streich tüürib parima hetkevormiga meeskonda Bundesligas kindlalt edasi. Viimane tsitaat tänaselt Wolfsburgi mängu pressikonverentsilt võtab asja hästi kokku. Neile, kes saksa keel ei oska kerge tõlge: "Ma püüan inimlike tunnete nagu kahjurõõm vastu võidelda. See ei ole aga kerge."

Liitus foorumiga
    Jun 2010

Algupärane

Nürnbergi kaitse on veel kohutavamaks läinud peale Bundesligas välja kukkumist. Hetkel ollakse Fürthi vastu juba 4:1 taga. Väravad on ikka jube lihtsalt tulnud Fürthil.

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas bubbles Vaata postitust
    Nürnbergi kaitse on veel kohutavamaks läinud peale Bundesligas välja kukkumist. Hetkel ollakse Fürthi vastu juba 4:1 taga. Väravad on ikka jube lihtsalt tulnud Fürthil.
    Eks ajalugu on näidanud, et pärast kõrgliigast kukkumist nii naljalt kohe järgneval aastal tagasi ei tõustagi. Oleksin üllatunud, kui isegi üks neist (Nürnberg, Braunschweig) tagasi tõuseb kohe. Ja koosseisu järgi pakuks, et pigem võiks see olla Braunschweig. Mõlemad ei tõuse päris kindlasti.

Liitus foorumiga
    Jun 2010

Algupärane

Nürnbergile järjekordne kaotus. Pinola ei suutnu 10ndal minutil penaltit realiseerida ja 29ndal minutil karistas FSV Frankfurt selle ära ja mindi 1:0 juhtima. Selle seisuga see mäng ka lõppes.

Liitus foorumiga
    Jun 2010

Algupärane

Nürnberg on ikka kohutavalt sitt. Kaitse on sitt kõik on sitt. 20ndaks minutiks on jäädud Karlsruheri vastu 0:2 kaotusseisu juba. Selline sats küll Bundesligasse tagasi ei tule. Tundub, et pole võimalustki.

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Kui Ismael homseks lahti pole lastud, siis tekib küsimus, et mis imele Nürnbergis loodetakse. Totaalne vabalangemine on hetkel.

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Väike huumorinurk siis ka tänasesse õhtusse. Täpsemalt siis eilse mängu järelkaja. Nimelt sai eile Nürnbergi hollandlasest kaitsja Dave Bulthuis 84.minutil punas kaardi. Seda siis selle eest, et polnud rahul ühe valesti määratud audisisseviskega. Bulthuis näitas abikohtuniku poole sõrmega meelekohale viidates. Samuti olevat abikohtuniku suunas midagi ebatsensuurset hüüdnud. Koomiliseks läks aga täna, kui kicker.de Bulthuisilt juhtunu kohta selgitust palus. Väike kokkuvõte sellest.

kicker: Härra Bulthuis, kas te teate, miks te eile mängu lõppfaasis platsilt lahkuma pidite?

Dave Bulthuis: Ma küsisin kohtunikult, miks ta mulle punast kaarti näitas. Ta väitis, et ma olevat "Lind"* öelnud. Ma ei teagi, mida see saksa keeles tähendama peaks.

kicker: Telekast paistab nagu oleksite te sõrmega meelekohale osutanud. Seega abikohtunikule "Lindu näidanud"*.

Dave Bulthuis: Ei. Ma osutasin kahe sõrmega enda silmadele, sest ma nägin, et see pall oleks pidanud meie olema. Kohtunik ei pidanud silmas žesti vaid seda, et ma olevat "Lind" öelnud. Miks peaksin ma "Lind" ütlema, kui ma täpselt ei teagi, mida see saksa keeles tähendab? Mu saksa keel ei ole nii hea. Hollandis tähendab lind lindu, miks peaksin ma talle "lind" ütlema? See on naeruväärne.

kicker: Saksa keeles tähendab see üldiselt sama. See teie poolt öeldud niinimetatud "lind" tähendab teile igatahes nüüd ühte vahele jäetud mängu.

Dave Bulthuis: Ma loodan, et ma seoses mängukeeluga midagi teha saan. Ma ei ole midagi sellist veel oma elus kogenud.

* Saksa keeles tähendab nimelt "einen Vogel zeigen" žesti, millega viidatakse näpuga meelekohale. Viimasel ajal kirjeldatakse selle väljendiga ka keskmise sõrme näitamist. Bulthuis on aga ilmselgelt ajanud sassi ( või valesti kuulnud) saksa keelsed sõnad "zeigen ehk näitama" ja "sagen ehk ütlema". . Nüüd on vähemalt kallihinnaline keeletund läbitud.

Algupärane

Juhtusin ka ise seda mängu ja antud olukorda nägema ja kui nüüd aus olla, siis minu arust näitas ta tõesti kahe sõrmega oma silmadele.
    Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

Liitus foorumiga
    Jun 2010

Algupärane

Nürnberg on ikka normaalses hoos. Viimati kaotati mäng Bundesliga2-s neljandal oktoobril Leipzigile. Täna suudeti siis revanš võtta Leipzig alistati 3:1. Nürnbergile on see nüüd viies järjestikune võit.

Tundub, et läheb tihedaks rebimiseks top 3 sees. St. Pauli hakkab juba vaikselt maha jääma.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2006

Algupärane

Pole nende mänge ammu vaadanud, kuid Frankfurti vastu ei suudetud küll põmst mitte midagi korda saata. Kui üleminekumängude teine mäng samamoodi läheb, siis ei näe küll neil mitte mingit võimalust BL tõusta.

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Mõnusalt tüüpiline mäng Nürnbergilt. Kui neil see ülipikk 16 või 17 mänguline kaotuseta seeria käsil oli, siis juhtus mitmes mängus nii, et suudeti magasita mänguga maksimaalne tulemus välja võluda.

Eile tegi Nürnberg mängu jooksul ühe pealelöögi, mis ei olnud isegi raami, aga lõpptulemus on 1:1.

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Pull sats. Tüübid on lasknud endale kahe mänguga 13 tükki ja ülejäänud 5 mänguga 3 tükki.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Täiesti uskumatu poolaja lõpp: alguses võetakse Nürnbergilt (mulle esialgu arusaamatutel põhjustel) värav ära, siis saab Nürnberg penaltilöögi, mille Schalke väravavaht tõrjub.
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Эпизод 18/ Episood 18- Balaball on külas Spartaki fännil - Vitali Flotskil/ Balaball в гостях у фаната Спартака - Виталия Флотского

telekavaataja.blogabet.com

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud