320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

1.FC Nürnberg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Kui Ismael homseks lahti pole lastud, siis tekib küsimus, et mis imele Nürnbergis loodetakse. Totaalne vabalangemine on hetkel.

    Kommentaar


      #32
      Väike huumorinurk siis ka tänasesse õhtusse. Täpsemalt siis eilse mängu järelkaja. Nimelt sai eile Nürnbergi hollandlasest kaitsja Dave Bulthuis 84.minutil punas kaardi. Seda siis selle eest, et polnud rahul ühe valesti määratud audisisseviskega. Bulthuis näitas abikohtuniku poole sõrmega meelekohale viidates. Samuti olevat abikohtuniku suunas midagi ebatsensuurset hüüdnud. Koomiliseks läks aga täna, kui kicker.de Bulthuisilt juhtunu kohta selgitust palus. Väike kokkuvõte sellest.


      kicker: Härra Bulthuis, kas te teate, miks te eile mängu lõppfaasis platsilt lahkuma pidite?

      Dave Bulthuis: Ma küsisin kohtunikult, miks ta mulle punast kaarti näitas. Ta väitis, et ma olevat "Lind"* öelnud. Ma ei teagi, mida see saksa keeles tähendama peaks.

      kicker: Telekast paistab nagu oleksite te sõrmega meelekohale osutanud. Seega abikohtunikule "Lindu näidanud"*.

      Dave Bulthuis: Ei. Ma osutasin kahe sõrmega enda silmadele, sest ma nägin, et see pall oleks pidanud meie olema. Kohtunik ei pidanud silmas žesti vaid seda, et ma olevat "Lind" öelnud. Miks peaksin ma "Lind" ütlema, kui ma täpselt ei teagi, mida see saksa keeles tähendab? Mu saksa keel ei ole nii hea. Hollandis tähendab lind lindu, miks peaksin ma talle "lind" ütlema? See on naeruväärne.

      kicker: Saksa keeles tähendab see üldiselt sama. See teie poolt öeldud niinimetatud "lind" tähendab teile igatahes nüüd ühte vahele jäetud mängu.

      Dave Bulthuis: Ma loodan, et ma seoses mängukeeluga midagi teha saan. Ma ei ole midagi sellist veel oma elus kogenud.


      * Saksa keeles tähendab nimelt "einen Vogel zeigen" žesti, millega viidatakse näpuga meelekohale. Viimasel ajal kirjeldatakse selle väljendiga ka keskmise sõrme näitamist. Bulthuis on aga ilmselgelt ajanud sassi ( või valesti kuulnud) saksa keelsed sõnad "zeigen ehk näitama" ja "sagen ehk ütlema". . Nüüd on vähemalt kallihinnaline keeletund läbitud.

      Kommentaar


        #33
        Juhtusin ka ise seda mängu ja antud olukorda nägema ja kui nüüd aus olla, siis minu arust näitas ta tõesti kahe sõrmega oma silmadele.
        Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

        Kommentaar


          #34
          Nürnberg on ikka normaalses hoos. Viimati kaotati mäng Bundesliga2-s neljandal oktoobril Leipzigile. Täna suudeti siis revanš võtta Leipzig alistati 3:1. Nürnbergile on see nüüd viies järjestikune võit.

          Tundub, et läheb tihedaks rebimiseks top 3 sees. St. Pauli hakkab juba vaikselt maha jääma.

          Kommentaar


            #35
            Pole nende mänge ammu vaadanud, kuid Frankfurti vastu ei suudetud küll põmst mitte midagi korda saata. Kui üleminekumängude teine mäng samamoodi läheb, siis ei näe küll neil mitte mingit võimalust BL tõusta.

            Kommentaar


              #36
              Mõnusalt tüüpiline mäng Nürnbergilt. Kui neil see ülipikk 16 või 17 mänguline kaotuseta seeria käsil oli, siis juhtus mitmes mängus nii, et suudeti magasita mänguga maksimaalne tulemus välja võluda.

              Eile tegi Nürnberg mängu jooksul ühe pealelöögi, mis ei olnud isegi raami, aga lõpptulemus on 1:1.

              Kommentaar


                #37
                Pull sats. Tüübid on lasknud endale kahe mänguga 13 tükki ja ülejäänud 5 mänguga 3 tükki.

                Kommentaar


                  #38
                  Täiesti uskumatu poolaja lõpp: alguses võetakse Nürnbergilt (mulle esialgu arusaamatutel põhjustel) värav ära, siis saab Nürnberg penaltilöögi, mille Schalke väravavaht tõrjub.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    #39
                    Kui miski on üle noatera, siis Nürnbergi tänane pääsemine 3.Ligasse kukkumisest. Võitsid esimese mängu Ingolstadti vastu kodus 2-0 ja kõik tundus lill. Täna jäädi aga 3-0 taha. Võõrsilväravaga päästeti püsimajäämine 90+6 väravast.

                    Kommentaar

                    Working...
                    X