320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ülekohus ei püsi kotis!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Kurat võtaks Jansa ,palun selgita mulle mida see Bergson seal 3 tonni eest tegi.
    Teil oli viis tunnistajat ,kes kõik kinnitasid ,et Matis mingit tooli ei visanud.
    N***i siin veel üldse mingit advokaati vaja oli. Tegemist polnudki mingi kohtuprotsessiga vaid pollar tahtis Matisele trahvi määrata nagu mina kuulsin. Ja tunnistajatest oleks täielikult piisanud.
    Turvamees ju tunnistas üksi teie vastu. On kellelgi üldse aimu kohtupraktikast. Seaduse järgi peab kaotaja hüvitama kõik kulud. Kes siis oli süüdistaja ,ma ikka ei saa aru? Politsei ,turvateenistus või veel keegi kolmas isik.
    Hea ,et sa Simon Levinit ei palganud siis oleks vist bemari pidand maha müüma.
    Keegi ei räägi mitte kitse panemisest vaid sellest ,et tuleb tegutseda mõistusega.
    Kui Matisele oleks tõesti , vaatamata teie vastutunnistustele mingi trahv määratud siis oleks alati saanud edasi kaevata ja sel juhul oleks tulnud jurist võtta ,kes oleks 1000.- eeki eest asja ära teinud. (selline inimene on olemas).

    Nüüd tuleb minna edasi ja mõista sellelt kes kaotas, välja kõik kulud kaasa arvatud Bergsonile makstud raha.
    Sest antud situatsioonist tuleb välja ,et Matis sai ikka trahvi
    niiöelda selle näol ,et oli sunnitud 3-tonni eest juristi palkama. Kus krt. siin siis loogika on.
    Kui oleks tooliviskajat süüdistatud...siis sel juhul jah oleks tulnud jurist palgata ja raha koguda ,et omameest päästa.
    mina saan sellest nii aru.
    Praegu kellelegi etteheiteid teha ei ole õige.
    Maei tea kas jutt jõudis kohale aga lühike kokkuvõte on järgmine: kui tahate siis mul on absoluutselt pohhui,kes viskas aga süütu süüdimatust küll 3-tonni eest tõestama ei pea.
    rohkem ma sel teemal ei räägi .
    FCF Forever

    Kommentaar


      #17
      Rahu, rahu, rahu Krt, oma mehed!
      Tegelikult uurisin natuke asja ja igatahes teadjamad inimesed ütlesid küll, et pmst võib kaevata politsei või riigi kohtusse ja nõuda advokaaditasude kinniplekkimist. Ja tegelikutl võiks ju seda ka Madonnalt endalt nõuda. Kui nüüd keegi viitsiks asjaga edasi tegelda ja uurida, kas asi ka ära tasub...
      Jube Tige Kala

      Kommentaar


        #18
        Kunn ära räägi asjast millest sa ei tea!!!



        Bergsoni võtmine oli õige asi.Tegu oli haldusõigus rikkumisega mille puhul peab süüdistatav ise võtma kaitsja.Vastasel korral oleks lihtsalt Matis süüdi mõistetud ja asi mutt.Poleks Matis advokaati võtnud oleks ta ikkagi paar tonni trahvi saanud.Lisaks sellele oleksid ta paberid määritud olnud.

        Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

        Kommentaar


          #19
          Kas siis tõesti kaotajapool ei pleki advogaadi tasu kinni.Mina leian et valesüüdistuse eest tuleks asi anda kohtusse ja kohtu korras nõuda ,(enda süütuse tõestamiseks) siise advogaadi tasu.Nii ütleb mulle loogika.
          Esiteks ei saa praegu rahaliselt toetada.
          Teiseks ,kui ka mina pean võtma advogaadi(kuna mul veel kohtust vastust pole tulnd),siis kohtu kulud ja advogaaditasu maksab kaotaja pool.Praegu on jutt selles et advogaadile plekk ära anda aga see plekk tuleb "valesüüdistaja" käest sisse nõuda.
          Jalgpallihaigla liige.

          Kommentaar


            #20
            ... hetkel asjaga tegeletakse - aga lootus mendilt plekki saada valesüüdistuse eest on suhtkoht minimaalne siinses politseiriigis... aga see selgub sel nädalal...
            Aga sina Tom tutvu ennem eest Vabariigi Seadusandlusega ja Kriminaalkoodeksitega ennem kui plõksima hakkad sest haldusrikkumiste korras tõepoolest ei ole võimalik riigipoolset advokaati nõuda kes tasuta tööd teeks...
            Ja kahju et sa siis ise "mõistusega" oma sõpra välja ei aidanud... kas või Levini kaudu(ja muideks mu klient ja tuttav on ka Andres Gorkin oleks ju võinud ka teda palgata, kindlasti oleks tasu suurem olnud...nüid tuleb välja nagu mina olen süüdi et advokaat sai palgatud ja pappi selle eest talle maksma peab..äkki arvad et teen veel vahelt ka endale midagi..)
            RummaBastards!

            Kommentaar


              #21
              Saan muidugi aru, et olen teile võõras ja te ei pruugi minu sõnavõtte üldse lugeda,ega usaldada, aga enda arust sai teile siin üsna palju nõu antud ja päris tasuta.Mängin eraelus juristi.

              Kommentaar


                #22

                Võtan kokku asja sisu: kodanik Matist võis oodata sellise avaliku korra rikkumise eest kuni 6000.-EEK trahvi või 15 ööpäeva aresti. Et mitte riskida süüdimõistmisega, palgati advokaat.Advokaadi tasu oli 3000.-EEK. Matis mõisteti õigeks. Kordan veelkord- Matis maksis PIGEM 3000.-, kui riskis 6000.-EEK trahviga või 15-ööpäeva arestiga- see oli tema valik ja leian, et täiesti õige samm.
                Aitäh fännidele, kes teda aitasid!
                Aga sina \"KAS TE ISE POLE MINGI SIGADUSEGA HAKKAMA SAANUD\" võta nuts taskust välja ja maksa oma sigadus kinni! Ja 3000.- mitte 1500.-!
                johann

                Kommentaar


                  #23
                  Ülekohus on pea kaks kuud kotis püsinud. Kas SINA oled oma sigaduse lahendamiseks midagi ette võtnud?
                  Või pead seda normaalseks? SINU varjamiseks on kodanik Matisel kulunud raha, närve ja aega! Ta oleks võinud öelda vaid SINU NIME, kuid ei teinud seda!
                  Kas SUL on lõpuks julgust põõsast välja tulla?
                  Kuidas julged SA edaspidi Matisele ja teistele fännidele otsa vaadata?!
                  ÜLEKOHUS EI JÄÄ KOTTI PÜSIMA...
                  rinat d

                  Kommentaar


                    #24
                    ... mnjahh sittlugu on välja kukkunud austatet jalkafännid....

                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      #25
                      Ülekohus ei püsi kotis!!! >

                      Annan SULLE NÄDALA ,siis teatan kõigile su nime...
                      rinat d

                      Kommentaar


                        #26
                        Orginally posted by rinat d

                        Annan SULLE NÄDALA ,siis teatan kõigile su nime...
                        Mis ma selle nädala jooksul tegema pean???
                        Anna andeks et ma selle tooli viskasin, sain oma karistuse ka selle eest.... oled nüüd rahul haige värdjas???

                        Kommentaar


                          #27
                          ei no mis seal ikka! siis pean ka mina yles tunnistama... jah, mina'p see olin see pahalane ja ootan 6iglast karistust...:P

                          ehhh... sain vähemalt oma hingerahu tagasi
                          Jalgpallihaigla liige
                          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                          Kommentaar


                            #28
                            eeee ma viskasin kaa selle tooli

                            Kommentaar


                              #29
                              Kallis rinad t kui ka sina oled "sado-maso" mees ja sulle sellised mängud meeldivad,siis võid arvestada ka minu nimega.Eesmärk pühitseb abinõu.
                              Porgandit ja piitsa.Elagu Latexmehed.
                              Jalgpallihaigla liige.

                              Kommentaar


                                #30
                                Heakene küll, tunnistan siis üles.
                                Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X