320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus peatreener

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    rüütli on klass kõrgemal raudselt kui meie armastatud jelle....Jelle Goes Home. pohlak võtab ennem mürkki kui näeb rüütlit koondise juures ja vassiljevit platsil eesti eest

    Kommentaar


      #17
      Treener, treener.....aga kus on mängijad.kui palju mängijatest peale trenni nii nimetatud "kodutöö" teeb.Treener meeskonnas ei tegele mängijate teh. oskustega-tema tegeleb terve meeskonnaga( ma ei räägi noortetreeneritest)

      Kommentaar


        #18
        Keegi kunagi mainis mingis teemas.

        On alanud kampaania - Pasi Eesti koondise peatreeneriks

        tahate näha, see juhtub. varem või hiljem on koondisel ja Floral taas üks peatreener

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas val Vaata postitust
          Treener, treener.....aga kus on mängijad.kui palju mängijatest peale trenni nii nimetatud "kodutöö" teeb.Treener meeskonnas ei tegele mängijate teh. oskustega-tema tegeleb terve meeskonnaga( ma ei räägi noortetreeneritest)
          kulla mees, kuidas nad saavad kodutööd teha kui arvutis on viirus ja väljas puhub tuul? :P

          ilkuda võiks veel aga hui snim...piinlik oli staadionil olla.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            #20
            arge siiski treeneri osa alahinnake. ei oleks hetkel valitsev Euroopa meister meil Kreeka, ei oleks CL-i voitnud ka Porto. nende voitude taga on ikkagi treeneritoo, kes loob ideaalse meeskonna sisekliima ja tugeva loogirusika. see ongi ju treeneri peamine ulesanne, vahemalt riigikoondise tasandil. lisaks veel muidugi alati oige valik teha oma kasutatavast materjalist koos oigete ja oigeaegsete vahetustega, et muuta oigeaegselt mangutaktikat, ullatada vastast. loomulikult ka palju onne peab olema. see et keegi pole tehniline voi ei oska mangi lugeda, selle jaoks on suht hilja, seda tuleb noorest peast oppida.
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              #21
              Kui äriettevõttes firma juht ei suuda firmat viia püstitatud eesmärkideni siis selline juht vahetatakse välja.

              Kuigi koondise juhtimine pole otseselt võrreldav äriettevõtte juhtimisega, siis eesmärkide saavutamise printsiip kehtib ka siin. Küsimus on vastutuses, keegi PEAB vastutama. Siin ei saa pugeda väikese rahvaarvu, lühikese pingi, halva ilma või kehva päeva taha. Üks päev võib olla kehv, aga 4 mängu (neist 3 kodus!) nulli peal olla on juba süstemaatiline probleem. Lisame siia veel Poola ja Sloveenia mängu fiaskod ja kompott on ikka äärmiselt mage.

              Mäletate veel Läti vastu võitu? Siis olid ju samad mehed platsil ja isegi treener sama, aga see oli vahetult peale Arno lahkumist tüüri juurest.

              Tegelikult on Jelle inimesena äärmiselt sümpaatne ja kindlasti pole tal endalgi kuigi hea olla hetkel. Aga kui laev hakkab uppi minema, siis peab kaptenit vahetama või vähemalt muutma kurssi (muutma taktikat, skeemi, vms, las see jääb juhi otsustada).
              Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

              http://www.jkpiraaja.ee/

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                Keegi kunagi mainis mingis teemas.

                On alanud kampaania - Pasi Eesti koondise peatreeneriks

                tahate näha, see juhtub. varem või hiljem on koondisel ja Floral taas üks peatreener
                see muide voib taitsa reaalne olla. nagu on kuulda, on Floral hetkel suht raske rahaline seis, mis tekkis siis vist staadioni ostust. ja nuud oleks vaja hadasti rahasusti. ning selles suunas ju kaivad kovad liigutamised- enamus parimaid mangijaid ju muudi enne hooaega maha. samas need kes jaanud, neid on veel vara muua minu arust, pole veel taset ma arvan kuid akki moni loll ikka laheb onge ja kukrut avab. ses suhtes arusaamatu oli Kamsi kasutus mangus. aga noh Eesti koondis ongi uks suur arusaamatus pidevalt olnud ju
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                  --------------------------------------------------------------------------------

                  JELLE SEEBIKS


                  igal jumala riigis oleks jelle ammu kinga saand aga eesti on vist ainuke kus treener pärats sittasid tulemusi pukil püsib.

                  Aga tsiteerides Pohlakut siis "meile on areng tähtsam kui tulemus" vähemalt on ta nii väitnud korduvalt noortekoondiste puhul

                  RÜÜTLI TAGASI!
                  Mina toetan sama ideed, mees on kogenud, harjunud eestlastega ründama ja üks selle näiteid on kasvõi Newcastelile kolli löömine. Oleks Jelle Levadia eesotsas, siis tema jahuks ikka oma kaitsemänguks ja tema takika teeks meie parima vutiklubi mängu täiesti ettearvatavaks, nagu on ta seda teinud koondisel. Mees lihtsalt ei saa aru, et kui sa lased 6 aastat sama taktikat, siis pole vaja kaua oodata, kui kõik koondised aimavad iga sinu söötu. Tippriigid nagu on seda Holland jms. suudavad isegi siis, kui vastane neid läbi ja lõhki ikka 3-4 väravat lüüa, aga riik, kus Jalgpall ei ole nii arenenud, võib tekkida suur probleem sellega. Seetõttu oleks vaja koondisele peatreenerit just kodumaalt, või sarnase olukorraga riikidest nagu on seda Läti, Leedu ja kasvõi Soome. Aga enne eelistame ikka head ja kodumaist.

                  TARMO RÜÜTLI KOONDISE PEATREENERIKS!!!
                  Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                  Ken Lee tulibu dibu douchoo

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Edson Vaata postitust
                    Mäletate veel Läti vastu võitu? Siis olid ju samad mehed platsil ja isegi treener sama, aga see oli vahetult peale Arno lahkumist tüüri juurest.

                    Mina mäletan, et see oli aasta hiljem. Viik Lätiga oli vahetult pärast Arno lahkumist ju?

                    Muidu ma arvan, et kui fännid nt. Rüütli toetuseks natukene valjemalt sõna võtaksid, siis oleks EJL ja ka Pohlak sunnitud seda tõsisemalt kaaluma.
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      #25
                      Läti koondist juhendas aastatel 1999-2001 inglane Gary Johnson, kuid pärast häbiväärset 1:1 viiki San Marinoga võttis tüüri üle oma maa mees Aleksandrs Starkovs. Lõunanaaber Läti tegi koduse treeneri juhendamisel oma vutiajaloo suurima saavutuse kui käidi Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril Portugalis.

                      Kas ka Eestil tuleb Andorraga viigistada (ja hoidku Jumal neile kaotamast), et meil sama stsenaarium korduks?

                      Kommentaar


                        #26
                        Noh tahaks uut peatreenerit küll,aga kust sa võtad selle.Rüütli on tglt ju hea treener,aga miks mitte ka Pasi.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas jalgpall78 Vaata postitust
                          Noh tahaks uut peatreenerit küll,aga kust sa võtad selle.Rüütli on tglt ju hea treener,aga miks mitte ka Pasi.
                          olgem ausad rüütli on ainus ja õige valik

                          Kommentaar


                            #28
                            hmh...kas Rüütli mitte ei maininud kunagi, et ta pole koondise juhendamisest huvitatud?

                            Kommentaar


                              #29
                              miks mitte pakkuda ratnikovi uueks juhiks koondisele.aga tema miinus ka see et pole pohlaku parim sõber
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Warren Vaata postitust
                                hmh...kas Rüütli mitte ei maininud kunagi, et ta pole koondise juhendamisest huvitatud?
                                "Aga mis sinisärklaste juhendamisse puutub, siis olen seda meelt, et mul jagub kogemusi, teadmisi ja oskusi ning kui juhuslikult tekib olukord, et ei ole tõesti kedagi võtta, võin mingil hetkel välja aidata. Olla inimene, kes võimeline teatud perioodi ära venitama. Ise ma sellele kohale muidugi ei trügi."

                                Eesti Päevaleht ilmub teisipäevast neljapäevani ning reedel ilmub mahukam nädalalõpuleht LP. Lehe toimetusse kuuluvad tunnustatud ajakirjanikud, kes teevad Eesti parimat ajakirjandust. Iga eestlane väärib tõde, läbipaistvat ühiskonda ja paremat homset päeva.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X