320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus peatreener

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
    Uus peatreener:

    1) arvad, et Poom-väravavaht №1
    2) paneb Klavani põhikooseisu
    3) ei kutsu Shvetsi ning Novikovi koondisse
    4) jätkab traditsiooni- igas kutsulehes mininum 5 florakat
    5) ei kuluta raha väliskomandeeringute peale (koondisse kandidaatide vaatlused)
    6) alaliselt elab Eestis
    7) saab max. 5 000 euro/kuus

    Arvan, et A-koondise uueks (ajutiseks?) peatreeneriks Pohlak nimetab Kristali. "Oma poiss", lojaalne, lõbus.
    Tõlkige palun eesti keelde see mõttelend.

    Kommentaar


      Aga miks ei võiks jalkafännid Eesti koondisele peatreenerit valida. Küll me mõne rahaonu ka surnuks räägime. Siis oleks pettumust vähem. Ja kui ei sobi Eesti vastutusrikkamasse ametisse, siis vahetame välja. Lihtne.
      Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

      Kommentaar


        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
        muidu kõik ilus ja olen sinuga päri, aga üks probleem ja see ainus- RAHA
        See investeering tasuks ennast ära, kui me finaalturniirile pääseme Aga pigem on see tõesti fantaasia kui reaalsus.

        Kommentaar


          Algselt postitas Matis Vaata postitust
          Aga miks ei võiks jalkafännid Eesti koondisele peatreenerit valida. Küll me mõne rahaonu ka surnuks räägime. Siis oleks pettumust vähem. Ja kui ei sobi Eesti vastutusrikkamasse ametisse, siis vahetame välja. Lihtne.
          HAHA!Tore oleks kui see asi oleks nii lihtne,aga kahjuks ei ole.Aga kes see rahaonu oleks kas Kruuda,Sõõrumaa....

          Kommentaar


            Algselt postitas jalgpall78 Vaata postitust
            HAHA!Tore oleks kui see asi oleks nii lihtne,aga kahjuks ei ole.Aga kes see rahaonu oleks kas Kruuda,Sõõrumaa....
            Või teeks hoopis korjanduse ja hiljem aktsiaseltsi
            Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

            Kommentaar


              Как известно, футбольную сборную возглавит новый тренер, имя которого будет объявлено в ближайшее время. По словам президента ЭФС Айвара Похлака, эстонский футбол пережил времена скандинавского стиля, когда командой руководил исландец Тейтур Тордарссон, голландского (Пайперс и Гус) и теперь...


              Vot taoline spekulatsioon siis Eesti koondise uue teeneri kohta

              Kommentaar


                Algselt postitas carlo2 Vaata postitust
                http://www.gazeta.ru/news/sport/2007..._1089241.shtml

                Vot taoline spekulatsioon siis Eesti koondise uue teeneri kohta
                Seda ma nüüd küll mitte mingil juhul ei usu ,et sakslane A-koondist treenima hakkab. Tema töö on noored ja alustanud on ta ülihea tulemusega Balti turniiril. Tegelikult tahaks noortekoondist veel mõnes mängus näha ,et lõplikult aru saada ,kas tõesti on poiste mõttemaailm julgemaks muutunud .
                Ühe mängu põhjal ,mis ma Palangas nägin on siiski saksöase teenetest veel vara rääkida. Materjali justkui oleks ,millega edasi minna.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Esimene Pohlaku püstitatud tähtaeg saabub kohe-kohe aga juttu pole uues peatreenerist. Kas see on üldse ära unustatud asi või mis toimub? Kellega üldse läbirääkimised on? Kas tõesti EJL teeb kõike fännidele teadmata nii jalgpalli populariseerides? Igasugune jutt on parem tegevusest kui vaikus, sest vaikus on alati enne tormi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas HABE Vaata postitust
                    Esimene Pohlaku püstitatud tähtaeg saabub kohe-kohe aga juttu pole uues peatreenerist. Kas see on üldse ära unustatud asi või mis toimub? Kellega üldse läbirääkimised on? Kas tõesti EJL teeb kõike fännidele teadmata nii jalgpalli populariseerides? Igasugune jutt on parem tegevusest kui vaikus, sest vaikus on alati enne tormi.
                    Pohui las valivad vaikselt ja pikalt... Põhiline, et asjaliku mehe saaks
                    Ja ilmselt pole palju tasemel treenereid, kes sooviks tulla sellise meeskonna lootsiks, kel ette näidata nii vahvad tulemused, kui meitel.
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Taanlase Hans Bakkega läks läbirääkimine EJLil kuuldavasti metsa

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Taanlase Hans Bakkega läks läbirääkimine EJLil kuuldavasti metsa

                        Nii palju kui lugenud olen, hakkab Backe vist Erikssoni assistendiks Man. Citys. Seega äärmiselt tugev tegija. Kahju kui temaga asi vussi läks.

                        PS. Väike täpsustus ka, Backe on rootslane.
                        Wij komen terug met de cup in de hands

                        Kommentaar


                          Ma postitasin selle ka mingi hetk, aga kuna polnud oma teadmistes kindel, siis kustutasin. Aga jah, Backe on Citys abitreener.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
                            Ma postitasin selle ka mingi hetk, aga kuna polnud oma teadmistes kindel, siis kustutasin. Aga jah, Backe on Citys abitreener.
                            Asi ongi eile otsustatud . Backe räägib juba oma ideedest uue klubi juures.

                            http://home.skysports.com/list.aspx?...=football_home&
                            Wij komen terug met de cup in de hands

                            Kommentaar


                              Kes jõudis AK-d vaadata siis sai kandidaadi nime kuulda .Ise magasin momendi maha aga Taani nimi oli küll ja vist mainis ,et on olnud Taani koondise abitreener!
                              Huvitav .Ootame homseid uudiseid.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                tuli jah vähe kiiresti, ega see polnud ometi Jan Poulseni nimi? (vaevalt küll)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X