320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus peatreener

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tere-tere, Magnisco.

    Kommentaar


      Aga räägi välja, kes siis sinus olnud on?

      Kommentaar


        Algselt postitas PraS Vaata postitust
        Sest äkki on Vitali üks säravamaid mängijaid läinud hooajal?
        Kas Vitalil oli juba eelmisel hooajal kodakondsus olemas? Kas ta alles hiljuti seda saanud? Ehk minu arvates kodakondsuseta inimest koondisse just kutsuda ei saa. Või kuidas?
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Kas Vitalil oli juba eelmisel hooajal kodakondsus olemas? Kas ta alles hiljuti seda saanud? Ehk minu arvates kodakondsuseta inimest koondisse just kutsuda ei saa. Või kuidas?
          Andestust. Mõtlesin endamisi, et hooaeg meil juba läbi. Mõtlen siiski käimasolevat hooaega.

          Kommentaar


            Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
            Meil on vasakule äärele ka paremaid variante, aga samas Leitan vast võimalust ikka vääriks. Ta sai ju alles see aasta Eesti kodakondsuse ka vms? Ma ei usu, et Leitan koondisele midagi juurde annaks, sarnane olukord Pareikoga, aga Pareiko asi oli rohkem põhimõtteasi. Muidu, kas Leitan eesti keelt oskab üldse?
            Vitali pole puhtakujuline vasakäär. Ta võib kõiki ründavaid positsioone poolikus mängida. Ja ka rünnakul on pädev. Ma ei leia, et meie vasakäär oleks just jõle pädev. Klavan paistab rohkem kiikhobusena kui vasakäärena. Kindlasti on tema üks neist kellele Zelja oma viimaste välja ütlemistega viitab.

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Kas Vitalil oli juba eelmisel hooajal kodakondsus olemas? Kas ta alles hiljuti seda saanud? Ehk minu arvates kodakondsuseta inimest koondisse just kutsuda ei saa. Või kuidas?
              Leitan on EV kodanik.
              Ole kursis viimaste uudistega otse FCI Levadia ametlikult veebisaidilt. Tutvu meeskonna, klubi, eelseisvate mängude ja piletite saadavusega meie kodulehel.


              EV SPORDISEADUS:

              § 8. Rahvusvahelistest tiitlivõistlustest osavõtt

              Rahvusvahelistel tiitlivõistlustel on Eesti rahvuskoondise koosseisus või individuaalselt õigus esineda Eesti kodanikel ja Eestis elavatel alla 18-aastastel alaealistel, kellel ei ole mõne muu riigi kodakondsust.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                Olen sinuga nõus- ta on EJL-u „mustas nimekirjas“.
                Ma ei viitsi otsingut teostada, aga ei tea mitu korda Sats1 on seda väljendit "must nimekiri" kasutanud.
                Mul on mure, kas ta öösel ikka magada saab? :P

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                  Leitan on EV kodanik.
                  Ole kursis viimaste uudistega otse FCI Levadia ametlikult veebisaidilt. Tutvu meeskonna, klubi, eelseisvate mängude ja piletite saadavusega meie kodulehel.


                  EV SPORDISEADUS:

                  § 8. Rahvusvahelistest tiitlivõistlustest osavõtt

                  Rahvusvahelistel tiitlivõistlustel on Eesti rahvuskoondise koosseisus või individuaalselt õigus esineda Eesti kodanikel ja Eestis elavatel alla 18-aastastel alaealistel, kellel ei ole mõne muu riigi kodakondsust.
                  Loe uuesti ja mõttega. Ma rääkisin EELMISEST hooajast. Kui ma ei eksi, siis ta sai kodakondsuse SELLEL hooajal. Eksole.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                    Meil on vasakule äärele ka paremaid variante, aga samas Leitan vast võimalust ikka vääriks. Ta sai ju alles see aasta Eesti kodakondsuse ka vms? Ma ei usu, et Leitan koondisele midagi juurde annaks, sarnane olukord Pareikoga, aga Pareiko asi oli rohkem põhimõtteasi. Muidu, kas Leitan eesti keelt oskab üldse?
                    Sa oled rumal.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Sa oled rumal.
                      Väga sisukas arvamus sinu poolt.
                      Äkki põhjendad ka?
                      Algselt postitas budulojus
                      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                        Väga sisukas arvamus sinu poolt.
                        Äkki põhjendad ka?

                        Märksõnaks on Leitan. See vend ei vea kuidagi koondise taset välja.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Märksõnaks on Leitan. See vend ei vea kuidagi koondise taset välja.
                          Mida sa ajad siis?

                          Kas mitte Pras ja Sats1 pold need kes tahtsid Leitanit koondisse?
                          Mina ütlesin, et võimaluse võib talle anda, aga ei usu et tast koondisel eriti kasu oleks..
                          Algselt postitas budulojus
                          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                          Kommentaar


                            Rüütli on sel hooajal teleintervjuus öelnud, et vahel tekib tal selline tunne, et ei tahaks Leitani üldse platsile saata, kuid kunagi ei tea, millal sähvatus tulla võib. Täpselt ei mäleta millal, aga ilmselt oli see pärast 30.06 2-1 võidumängu Flora üle
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dareth Vaata postitust
                              Rüütli on sel hooajal teleintervjuus öelnud, et vahel tekib tal selline tunne, et ei tahaks Leitani üldse platsile saata, kuid kunagi ei tea, millal sähvatus tulla võib. Täpselt ei mäleta millal, aga ilmselt oli see pärast 30.06 2-1 võidumängu Flora üle
                              Just. Ta ei tee midagi üleloomulikku, kuid nagu üks kuulus hollandlanegi suudab ta vajalikul hetkel särada ja asi ongi otsustatud. Seda näitas ka suvine mäng Kadriorus kui ta kostitas Florakaid imelise väravaga.

                              Kommentaar


                                Aga kas neid säravaid momente natuke harva ei juhtu? Sel hooajal on ta liigas 11 väravat löönud...
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X