320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus peatreener

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rüütli võiks saada küll!

    Iseenesest meeldiks mulle tandem Rüütli Lillevere. Vot see oleks juba midagi.

    Kommentaar


      Rüütli saamine peatreeneriks tundub loogiline. Pohlak viimati mainis kusagil, et Flora järgmise aasta eesmärgiks on kindlasti meistritiitel. Parim vahend saada meistriks on ju võtta koondise treeneriks suurima konkurendi peatreener ja jätta konkurent juhita
      tulevik on tunni aja pärast

      Kommentaar


        Spekuleerides peale hommikuste lehtede lugemist , torkab kohe silma ,et veel ühel bojaaril on jalgpallist kõrini saanud.
        Kui lagunenud vineerämbrit paranada üritav Sedin sipleb ilmselt rahapuuduses siis hr. Levadal on hoopis teised mured. Hooaja hoojuksul kadusid või kaotas ta ise oma klubist mõned olulised mängijad ja tagatipuks tegi kõva konkurent Flora talle ära sellega ,et kutsus koondise peatreenerks Rüütli.
        Nii see ju tegelikult on. Rüütli on Levadiale väga tähtis mees ja nüüd äkki hakka uut peatreenerit otsima! Kusjuures ei saa öelda ,et Levada sellega nii väga hakkama on saanud..Mäletame veel hästi toda itaalia klouni Pancerit ,kes käis tõlk sabas igal pool.
        Aivar lõi kaks kärbest ühe hoobiga.Sai eesti jalgpalliringkondades lugupeetud ja autoriteetse peatreeneri ja tõmbas Viktor Ivanovitshile koti pähe.
        Nüüd hakka või juba enne uut hooaega uskuma ,et järgmise kulla võtame meie .
        Aga Viktor Ivanovitshile soovitaks ma ära teha vaesunud bojaar Sedinile .Krahma kähku suurema palgaga endale Ratnikov siis võite vähemalt hõbedale kandideerida.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Algselt postitas gianluca Vaata postitust
          Rüütli saamine peatreeneriks tundub loogiline. Pohlak viimati mainis kusagil, et Flora järgmise aasta eesmärgiks on kindlasti meistritiitel. Parim vahend saada meistriks on ju võtta koondise treeneriks suurima konkurendi peatreener ja jätta konkurent juhita
          Ei tasu unustada, et Rüütlil on ka kehtiv mängijaleping FC Soccernetiga
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Silver Vaata postitust
            Rüütli võiks saada küll!

            Iseenesest meeldiks mulle tandem Rüütli Lillevere. Vot see oleks juba midagi.
            Mis sul selle Lilleveriga on, Kivisilla asemel vaevalt, et keegi koondise teiseks treeneriks tuleb .

            Kommentaar


              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              ...tagatipuks tegi kõva konkurent Flora talle ära sellega ,et kutsus koondise peatreenerks Rüütli.
              Sats1'le ja eestimehele ja kes siin kõik on - korras. Flora tegi ära, vöttis koonidse peatreeneriks Levadia treeneri.

              Flora kutsus koondise treeneriks. Või kutsus ikkagi jalgpalliliit? Kuidas need asjad käivadki?
              Või on lihtsalt - tehtud?!?!

              Aga see, et Levadial on vutist väsimus on peale pikka hooaega normaalne. Ta pole ju kordagi väitnud, et ta nüüd jätab asja pooleli ja üleüldse on jalgpall nöme mäng.

              Kommentaar


                Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                Sats1'le ja eestimehele ja kes siin kõik on - korras. Flora tegi ära, vöttis koonidse peatreeneriks Levadia treeneri.

                Flora kutsus koondise treeneriks. Või kutsus ikkagi jalgpalliliit? Kuidas need asjad käivadki?
                Või on lihtsalt - tehtud?!?!

                Aga see, et Levadial on vutist väsimus on peale pikka hooaega normaalne. Ta pole ju kordagi väitnud, et ta nüüd jätab asja pooleli ja üleüldse on jalgpall nöme mäng.
                minu arust teda pole veel palgatud

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                  Nüüd hakka või juba enne uut hooaega uskuma ,et järgmise kulla võtame meie.
                  Jah, aga juhul kui:
                  1) Rautiainen, Hakola, Reim, Bärengrub jäävad klubis.
                  2) Levadia ei lea Kotenko ja Lemsalu võrdväärset (!) väljavahetamist.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                    minu arust teda pole veel palgatud
                    Hea, et sa aru said, millele ma tähelepanu juhtisin.
                    See on see kui boldiks ei tee.

                    Kommentaar


                      Vist siiski ei lähe kõigi märjad ryytliunistused teoks:

                      Kommentaar


                        Algselt postitas laas Vaata postitust
                        Vist siiski ei lähe kõigi märjad ryytliunistused teoks:
                        http://sport.postimees.ee/201107/esi...e-tuuri-juurde
                        nüüd ma olen pettunud. ja kuri. ja kurb. ja kuri.

                        Kommentaar


                          Finke

                          On olnud juttu, et koondise peatreeneriks pakutakse Freiburgi kunagist juhendajat
                          Kui nii, siis must read kolumn

                          ja järg:


                          ees ootaksid igatahes huvitavad ajad...
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                            On olnud juttu, et koondise peatreeneriks pakutakse Freiburgi kunagist juhendajat

                            ees ootaksid igatahes huvitavad ajad...
                            hmm, niipalju kui ma sellest Volker Finke kohta välja lugesin, siis ta ei pea mängudistsipliini eriti tähtsaks. Mängijate valikul olid tähtsateks teguriteks tehnilisus ja loomingulisus.

                            Selle taustal on suht kummaline, et Pohlak on Finke valinud üheks uueks treenerikandidaadiks.

                            Mõni Saksa (liiga)jalgpalli rohkem tundev foorumlane võiks ka Finket iseloomustada
                            Rise and rise again until lambs become lions!

                            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                            Kommentaar


                              Finke tundub jah väga klubi-, mitte koondise treener olevat. Ja see keskelt lühikeste söötudega läbirapsimine, millest selles esimeses artiklis jutustati, oleks justkui uus romb...

                              Kommentaar


                                Tänaste ajaleheartiklite ja eeskätt Pohlaku jutu valguses kujuneb minu pilgu läbi ausalt öeldes välja päris muljetavaldav näide sellest, kak master jedet. Muidugi on kõik järgnev puhtalt minu isiklik nägemus, aga vägisi tundub, et Jensen pandi tegelikult (tõenäoliselt enda teadmata) lihtsalt osavalt tanki. Esiteks on selge, et kandidaat number üks oli Backe, aga see hüppas viimasel minutil alt ära ehk parema koha peale. Number kahte ehk Rüütlit oli tol hetkel, poole hooaja pealt, täiesti võimatu saada. Järele jäi Viggo ja mingil moel tundub, nagu olekski tema valimisel algusest peale eesmärgiks olnud, et ta põrub - see ei olnud ju ometi teadmata, et mees rombi eelistab; samas sai iga Eesti mängijate taset tundev ja loogiliselt mõtlev inimene (eeldatavasti liidus ikka ju sellised istuvad) aru, et nii suur taktikamuutus annab vähemalt alguses tagasilöögi. Ja eks sattus ka Viggo omakorda automaatselt sundseisu - isegi kui ta nägi, et asi ei tööta, siis mismoodi sa muudad kohe paari mängu järel seda taktikat, mille pärast sind just nimelt toodigi? Ei oleks just eriti kindla treeneri tunnus või kuidas. Mehe iseloomu teades oli seda endale kindlaks jäämist ka üsna lihtne eeldada. Jääbki tunne, et kanti selle tsükli lõpp vägagi teadlikult maha, et õigeks ajaks Rüütli meelitamiseks paremat pinnast luua. No kes ei tahaks, kasvõi alateadlikult, endale rahvusmeeskonna mudast välja tõmbaja rolli, eks ole. Objektiivselt võttes on kõik eelnev muidugi üsna äraspidine loogika, aga samas antud juhul tundub, et olekski peaaegu läbi läinud. Mängijad tunnustavad juba niikuinii Rüütlit, tekitada veel Rüütlile endale positiivne uue tsükliga otsast alustamise foon ja olekski kõik rahul. Boonusena veel see täiesti loogiline "kaks kärbest ühe hoobiga" teooria, mille Kunn eespool juba ära mainis. Aga - Levada ei ole papist poiss ja pani pühale üritusele viimasel hetkel jala taha. Mis ehk mingil määral selgitab ka tema kibestunud kommentaari Õhtulehele - mõnes mõttes üritati tal lihtsalt seekord nahka üle kõrvade tõmmata. Ehk siis luuleliseks minnes - üks pool suutis teha õige mitu söötu järjest ja jõudis peaaegu värava allagi, aga vastane lõikas viimasel hetkel ikkagi palli otse jalalt. Iseloomustab vist Eesti jalgpalli hetkeseisu tegelikult päris hästi...
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X