320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Horvaatia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nüüd olen kodus ja olen püha viha täis.
    Ja ma ei ole vihane mitte mängu ega tulemuse peale vaid mind ajab närvi staadioni turvavärk
    Esiteks, niikui saime oma kohad sissevõetud, ilmusid välja kaks siiami kaksiku moodi kollast pollarit ja keelasid meil joomast lubatud alkovabat õlut.
    Vastu õiendamise peale, kus ma vihastades ei suutnud mainimata jätta minu arvamust Eesti Politseist ja nende kangelaslikku saavutust Woodstocki kaitsnud poiste vahistamise üle, siiami kaksikutest pollarid eemaldusid ja jätsid meid valvama mingi hullu staffturvamehe.
    See fucking turvamehe elu mõte oli meie suitsetamise keelamine, kuigi piletipaketid sai ostetud fännisektorisse, kus suitsetamine on lubatud.
    Kas ikka Eesti fännide ületurvamine on ikka Eestis nii vajalik???

    Kommentaar


      Mängupildil polnud vigagi? Eesti kahjuks läks jälle oma väravat kaitsma, üks ründaja ei löö väravaid tavaliselt, isegi 1-1 olukordi ei realiseerita 100% ära. Võiks vähemalt panna 2 ründjat mängu, Kingi mängu saamine parandas kohe Eesti ründetegevust. Muidu oli kõik kena, lõpp oli pingeline ja au et võideldi lõpuni. Dropp kohtunik+ kaitsev stiil= kaotus.

      Kommentaar


        Tohib küsida kus on kirjas,et fännitribüünil võib suitsetada?
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Paras. EJL saab hiigeltrahvi tänu pyrole, mis staadiumule veeti horvaatlaste poolt. Kurat karmistagu enda turvakontrolli.

          Kommentaar


            paras?
            EJL ei suuda töötajatale palku ära maksta, kui sellise trahvi peavad ära maksma

            Kommentaar


              Eesti selle aasta vaieldamatult parim mäng. Esimene poolaeg oli ju täitsa Ok. Teise poolaja algus oli tõsiselt jube, kuid lõpuks hakkas meil jälle midagi vastaste poolepeal toimuma, kuid väravat ei tulnud. Loodetavasti on inglishmännide vastu algkoosseisus nii Vassiljev, kui ka Kink. Tõesti Jelle oli juba tiba arenenud, kuid kurb, et tuli vastu võtta kaotus. Loodetavasti läheb järgmine kord paremini. Kohtunikust ma ei tahaks üldsegi rääkida, sest tema kohta pole lihtsalt midagi normaalset õelda, kuid ma sügavalt loodan, et järgmine mäng on kohtunikuks keegi põhjamaalane, kes oskab ka võrdeselt vilistada, loodame.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Algselt postitas Beaf Vaata postitust
                Paras. EJL saab hiigeltrahvi tänu pyrole, mis staadiumule veeti horvaatlaste poolt. Kurat karmistagu enda turvakontrolli.
                Kui venelased tõrvikuid loopisid, siis trahvi sai vene alaliit endale. Küllap ka seekord, muidugi Horvaatiale.
                Mängust: normaalne mäng, kuid ilma Operita ikka napib teravusi. seekord siis Vassiljevi kauglöök, mis läks vv abiga posti, kuhu oleks ta vast ka ilma abita läinud, mitte sisse ja Klavani pealöök, mis oleks võinud näiteks latti minna, kui plekikosa vahele poleks sekkunud.

                Kommentaar


                  Pmst kas staadioni aukustika ongi nii pees või oli koondise fännitribüün jube passiivne. Igaljuhul väljaku keskjooneni eestlasi peaaegu et ei kuulnudki, horvaatide umbkeelset lõugamist aga oli piisavalt kuulda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas gamer Vaata postitust
                    PMst kas staadioni aukustika ongi nii pees või oli koondise fännitribüün jube passiivne. Igaljuhul väljaku keskjooneni eestlasi peaaegu et ei kuulnudki, horvaatide umbkeelset lõugamist aga oli piisavalt kuulda.
                    Akustika on isegi nii pees,et isegi fännitribüünil lauldi erinevaid asju.
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Akustika on isegi nii pees,et isegi horvaadid lõugavad umbkeelselt.

                      Kommentaar


                        Vassiljev ja Kink - mängu parimad.

                        No, Konsa oleks võinud ju varust sisse panna, hea lülitus.
                        Taki äärde põhisse.

                        Aga muidu täitsa OK mäng, alguses oli natuke palju praaki, aga muidu OK.

                        Kommentaar


                          Tüüpiline mäng, 80 minutit oma poole peal. Ja kuna viimased 10 minutit rünnatakse, siis jääb kõrvalvaatajale pärastiseks mängupildist tõesti hea mulje. Üldiselt olen aga Silveriga nõus.

                          Muide, positiivsena lisaksin, et esimest korda üleüldse ( ma ei pea küll silmas mänge Andorra ja Fääri saarte vastu ) oli meil ründaja, kes talle tulnud söödud võttis enamuses omaks, tegi tööd küljejoonest küljejooneni. Miinuspoolena saab jällegi öelda, et sellest polnud s*ttagi kasu, sest teda ei toetanud mitte keegi, palli polnudki edasi anda - ründaja positsiooni polnud meil kokkusvõttes vajagi.

                          Ja see jääb mulle arusaamatuks, kuidas valikturniiri mängus saab Horvaatiaga naaberpiiririigist pärit kohtunik mängu vilistada....

                          Ei mäleta, et meil soomlasi oleks vilistanud.

                          Kommentaar


                            Ühe kommentaari väike jupp mõtlemiseks:

                            ...mis siin salata. kui ühes koondises on eeskätt Flora, TVMK, Levadia mängijad ja teises AC Milani, AS Monaco, Bremen Werderi, Leverkuseni Bayeri ja Panathinaikose mängijad, siis...

                            Kuradi kahju ikka, et sellise tulemusega mäng lõppes.

                            Erxx, kohtunikke võib mingil määral süüdistada küll, kuid samas tuleks ka enda mängu analüüsida. Kahjuks jäime igas elemendis vastasele alla ning ainus viis kuidagi vastu hakata oli külaliste mängu lõhkumine. Mitmetes olukordades jäid meie omad horvaatidele puht füüsiliselt alla ning, et kompenseerida ebavõrdsus, tuli vastase vastu kasutada selliseid pool-vigasid, mis tihtipeale ära vilistati. Kohati oli ka olukordi, mida kohtunikud üldse näha ei tahtnud või ignoreerisid teadlikult? Närvi ajab ka see, et vilemehed Ungarist olid. Kurat küll.

                            Fakk, Ninasarvik on kõiges süüdi!
                            Last edited by Silver; 03.06.07, 10:45.

                            Kommentaar


                              Kurat poisid kas meil üldse nii head koosseisu üldse on olnud?Vosko-super leid,Oper taga ja teeme ! Keskväli vajab tõesti parandamist loova poolkaitsja osas, aga vähemalt oli esimene kaotus mida ma tõesti mängulises osas nautisin !

                              Kommentaar


                                Konsa oli täitsa okei, lindpere jäi aeglaseks ja pea tundus tall ka juhm otsas, Vassiljev otsis sööte aga täpsusest jäi vajaka, Vosko ja Kink olid tublid. Samuti Klavan ja Dimitrjev.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X