320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga hea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Smartwash laieneb ka Tartusse, Kalda puiestee ja ideaalsete tingimuste kokkulangemisel juba oktoobrist töös.

    Kommentaar


      Mingi Nightchat või asi kanal 12 peal.

      Kuna puhkus on unereziimi üsna sassi ajanud siis juhuslikult on teleris mingi öine nightchat paar korda ette jäänud.

      Üks kord vaatasin et mingi jube inetu eit kes veidralt räägib, oli pulti pandud. Läks saade edasi ja tuli välja et on minskine transa. Rääkis seal sellest ja võttis vastu väikeste poiste kõnesid, kes eetrisse roppusi kisasid.


      Round 2.
      Mingi täitsa-täitsa kobe näkk istub eetris ja kõrval staar-doktor Viktor Vassiljev. Viktor räägib 50a härraga sellest kuidas viimasel paak ei pea ja iga 3h tagant vaja kusta. Ja pikalt pikalt eesnäärme tegutsemist ja võimalikust lõikusest. Kaunist noh. Tibil seal kõrval tore kuulata.

      Viktor ise on muidugi päris siiralt vahva seal.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Mingi Nightchat või asi kanal 12 peal.

        Round 2.
        Mingi täitsa-täitsa kobe näkk istub eetris ja kõrval staar-doktor Viktor Vassiljev. Viktor räägib 50a härraga sellest kuidas viimasel paak ei pea ja iga 3h tagant vaja kusta. Ja pikalt pikalt eesnäärme tegutsemist ja võimalikust lõikusest. Kaunist noh. Tibil seal kõrval tore kuulata.

        Viktor ise on muidugi päris siiralt vahva seal.
        See on see saade, mis päeval tuleb sealt, jah?

        Olen ka sarnase märkuse siia teemasse lisanud veebruaris:
        Algselt postitas zaz Vaata postitust
        Praegu Kanal12 eetris: doktor Vassiljev!
        Meeldiv kuula, et saade jätkuvalt toodab siis
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Hmm ajasin äkki 2 asja segi. See transa oli öösel aga Vitja on päeval. Arvasin et päeval kordus vms, aga ju siis teine saade.

          Kommentaar


            Päeval on "Jututuba", öösel "Nighchat".
            Saab otse ja ka kordusi vaadata

            Kommentaar


              Ja algas jälle. Krt see on mu lemmik saade. Täna Jaanika

              Kommentaar


                öösel on ''vallatud tissid'', kuidas te ei tea siis sellist Eesti telemaastiku kulda..

                Kommentaar


                  Keegi oleks võinud hoiatada vallatute "tisside "eest. Täiesti traumeeriv saade koos selle shemale'iga
                  Ganvix!

                  Kommentaar


                    BALE'I EEST SAAKS 83 MILJONIT KONGOLAST!

                    Eile Madridi Reali terroriseerinud mängija läks Real Betisile maksma 1.20 eurot

                    Mina Reali juhtide asemel valiksin 83 miljonit kongolast Bale asemel. Mis imeloomad seal postimehes veel töötavad? Iseasi kas Kongos nii palju inimesi eksisteerib.

                    Jätkuks eelmisele arutelule. Lollidemaja on jälle maha põlenud.

                    Kommentaar


                      Vallatu Carmeni seiklused täna öösel

                      Naishelistaja eetris: Vabandage, mul on üks küsimus: "Kas sa oled mees või naine?"
                      Carmen: See on küsimus mida mult palju küsitud on...
                      Naishelistaja eetris segab vahele: Vabandage, siin on kõneminut 2.50, ma helistan tagasi, kui mul raha on.
                      *Tuut,tuut*

                      Jäme meeshääl mõned minutid hiljem: "Kuradima transa, kao siit eetrist ära, raisk!"

                      Kindlasti tuleb veel nii mõndagi seal, aga pole aega ja mahti vaatamiseks. Üldiselt on see saade huvitavaks kätte läinud, vanasti oli seal ainult muusika ja saatejuht ütles harva midagi, nüüd ainult saatejuht räägibki, lastes end avalikult sõimata kõnedega.
                      Hala Madrid !

                      Kommentaar


                        edgar savisaar,suur papa,teet margna,siim valmar kiisler

                        Kommentaar


                          http://www.huffingtonpost.co.uk/2013...n_3788941.html Hiinast tuleb ikka lõbusaid uudiseid.

                          Kommentaar


                            http://www.youtube.com/watch?v=uC4374TkNYo Pean ka siia jagama. Ilmselt parim laul üle pika aja ja parimaid laivsalvestusi.

                            Kommentaar


                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                http://www.youtube.com/watch?v=uC4374TkNYo Pean ka siia jagama. Ilmselt parim laul üle pika aja ja parimaid laivsalvestusi.
                                Sõnadel polnud ka viga...
                                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                                AD e. Andekas Disainer...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X