320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga hea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
    Eesti koondist toetan vast sellepärast, et nad on kõige lähemal ja sellest on siis harjumus kujunenud.
    Etsiis kui Eesti koondis näiteks hakkab Tallinna asemel Tartus või Valgas mängima siis suundud suvalt üle Soome koondise toetamisele kuna Helsingi on ligemal?
    Hello! I´m mentaly ill.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
      Ma pean patriotismi ja rassismi selle pärast sarnasteks, et nad mõlemad tähendavad inimeste liigitamist mingite lollide parameetrite järgi, mis pole kellegi enda otsustada. Mis vahet sel on, et su vanemad keppisid Eestis? Miks see midagi tähendab?
      See vahe on, et seda tegid ka vanavanemad ja heal juhul vanavanemad ja selle ajaga saavad inimestele omaseks teatud kombed ja tavad, mille järgi elades nad end hästi tunnevad. Tolerantsus on ju tore asi, aga oma tuleb kah hoida. Usun, et enamus meist ei tunneks ennast hästi, kui Eestis enam eesti keelega hakkama ei saa ja enamus peavad täiesti loomulikuks, et prügi võib suvalises kohas maha visata. Kui võõraste osakaal muutub aga riigis piisavalt suureks, ei tohi tähistada võidupüha, sest see võib venelaste tundeid haavata või ei tohi jõulu ajal poes verivorsti müüa, sest see on mõne muu usulahu tõekspidamiste vastu. Kui sa nende nõudmiseid ei täida, lähevad nemad linna märatsema ja autosid põletama, sest nende õiguseid on piiratud.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas boobek Vaata postitust
        Etsiis kui Eesti koondis näiteks hakkab Tallinna asemel Tartus või Valgas mängima siis suundud suvalt üle Soome koondise toetamisele kuna Helsingi on ligemal?
        Ei. Loll oled või?

        Kommentaar


          #49
          Veiko Märka Eesti - väike punk siil:

          Kui ma kuulsin, et laskesuusataja Kadri Lehtla on 156 cm pikk, hakkasin veel rohkem tema poolt olema kui enne
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
            Eesti koondist toetan vast sellepärast, et nad on kõige lähemal ja sellest on siis harjumus kujunenud. Samal põhjusel olen ka näiteks Kalevkraaaamo poolt ja NEEGRID ei sega mind üldse. Sa võid oma magusa pepu selle peale anda, et kui Brasiilia oma kodumänge Kadriorus peaks, siis ma toetaks neid.

            Kuhu sul riigid ära kaovad? Nii palju kui ma tähele olen pannud, siis neid on sitaks palju ja iga päev tuleb mõni juurde.

            Ma pean patriotismi ja rassismi selle pärast sarnasteks, et nad mõlemad tähendavad inimeste liigitamist mingite lollide parameetrite järgi, mis pole kellegi enda otsustada. Mis vahet sel on, et su vanemad keppisid Eestis? Miks see midagi tähendab?

            Sorry, mul ei ole aega siin vaielda praegu, aga mis mõttes ma ei tohi enam sinimustvalgeid riideid kanda? Oli see mingi patriotistlik solvang või mida? Mul on üks südamekujuline sinimustvalge rinnamärk, mida ma vahest kannan. Tahad seda ära kiskuda?
            Kassa näe - normaalse mõttemaailmaga inimene foorumis.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #51
              selgitan natuke neile, kelle pärast mul piinlik on

              Jyrka postitutes on enam-vähem pooleks igati normaalseid seisukohti ja provokatsiooni nende aadressil, kes tavaliselt kergesti provotseeruvad. Kuna need on kombineeritud suhteliselt hästi ning ka kirjutiste toon on vastav, siis neelate te konksu alla ja süütate ise oma sita olukorras, kus provokaator pole kanistritki kaasa võtnud. Võtke vabalt, muidu hakatakse veel arvama, et rahvuslikumalt meelestatud pliiatsid on nürimad vms.
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                #52
                ma nüüd ei saa aru kas patriotism, rassism või tolerantsus on liiga hea?

                Kommentaar


                  #53
                  "Võtke vabalt, muidu hakatakse veel arvama, et rahvuslikumalt meelestatud pliiatsid on nürimad vms."


                  noh...

                  Kommentaar


                    #54
                    jou jou... sain endale täna pärsia kassi

                    ilgelt vinge ja kohev elukas.

                    Kommentaar


                      #55
                      23-aastane poolkaitsja Aleksandrs Abramenko on endine Läti U21-koondislane, tema kaasmaalane Filips Mihailovskis aga kaitsja.

                      see lause lihtsalt liiga hea! Soccerneti portaali uudisest siis
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        #56
                        Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                        Kommentaar


                          #57
                          Eestlane põgenes Soome turvalisimast erivanglast

                          Kommentaar


                            #58
                            Eestil oma Scofield olemas
                            Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                            Ken Lee tulibu dibu douchoo

                            Kommentaar


                              #59
                              ehk tuleb rein nüüd kolmapäeval trenni

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                                ehk tuleb rein nüüd kolmapäeval trenni
                                Vat see on hästi öeldud.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X