320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga hea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Mind pani küll nüüd mõtlema, et kuidas see küll juhtunud on, et Kohvi väljatoodutel mõlemal tihe side just soccenretiga on. Smuti puhul vist pigem "on olnud"? Et kuidas just nemad? Ajakirjanikke ju Eesti täis.
    Sest see djüüd loeb ainult ühte lehte...

    Kommentaar


      Varemgi silma jäänud, et Kohvil on Leitmaaga mingi kana kitkuda. Kas tema on vastutav, et Õhtuleht Kohvi ei avalda?

      Kommentaar


        Kommentaar



          Mees Virginia Woolfis. Naersin pisarateni.

          Kommentaar


            Suht sõbralikud tädid olid seal. Eks nad said vast aru, et mingi dare tüüpi teema.


            Kommentaar


              Reedel kella 11.14 ajal süttis Jõgeva vallas Kassnurme külas mehe suitsuga magama jäämisest diivan ja sein. Naabrite abiga kustutati põleng enne päästjate saabumist ja diivan viidi õue, kannatanuid põlengus polnud.


              Tähelepanu pildile siis. Ma oleks tahtnud tuletõrjujate nägu näha sel hetkel kui vend uuesti toas suitsu välja võttis.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                  https://tartu.postimees.ee/7011394/j...diivan-ja-sein

                  Tähelepanu pildile siis. Ma oleks tahtnud tuletõrjujate nägu näha sel hetkel kui vend uuesti toas suitsu välja võttis.
                  ahaha aitäh sulle
                  You need people who score goals, that's how you win games.

                  Kommentaar


                    se qui entra in gioco Roberto Sarvione, 🎵 moriranno i manieri dei tedeschi in fiamme 🎵

                    spotterbadge: hofnar

                    Tähelepanu: tegu on loovpostitusega. Igasugune seos pärisinimeste ja üleskutsetega reaalses dimensioonis on juhuslik.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar




                      Tallinna lehepuhurikasutajad, värisege! Mõni pensionär hakkab teid varsti küttima.

                      Ehk busside infotabloodel on Lugejakiri.ee

                      (Seal on kirjas "Keskkonnaamet: tänavu tohib küttida kuni 61 lehepuhuri kasutajat", ma ei tea, miks pilt siia normaalselt ei tule)
                      Lisatud failid

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Bulgaaria paganad. Seeni süües seal trippida oleks päris kõva kogemus ma usun. Ei tea kuidas Hitleri nägemine mõjuks..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Bulgaaria paganad. Seeni süües seal trippida oleks päris kõva kogemus ma usun. Ei tea kuidas Hitleri nägemine mõjuks..
                                Politsei on kirillitsas kirjutatud? Põhja-Makedoonia ju? Mis Bulgaaria?
                                308

                                Kommentaar

                                Working...
                                X