320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga hea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tallinnas on ju mingil talvekuul tulefestival. Võiks selle kuidagi ML hooaja algusega ühildada.

    Kommentaar


      Mina enam staadionile ei lähe kui pürotehnikat ei legaliseerita, samamoodi peaksid käituma ka kõik teised

      Kommentaar


        Algselt postitas Kutt Vaata postitust
        Mina enam staadionile ei lähe kui pürotehnikat ei legaliseerita, samamoodi peaksid käituma ka kõik teised
        Sa väike tont arvad, et staadionil oled emme silma alt väljas ja võid tikkudega mängida ja tossutada. Arvesta ohutuse ja teiste inimestega ka. Mine parem Christofer-Kevini ja Marck-Richardiga kevadel välu peale kulu põletama. Saad oma püromaani kaifi kätte!
        Ganvix!

        Kommentaar


          Algselt postitas Kutt Vaata postitust
          Mina enam staadionile ei lähe kui prostitutsiooni ei legaliseerita, samamoodi peaksid käituma ka kõik teised

          Teid noori ja teie intusiasmi

          Kommentaar


            Algselt postitas Varikonto Vaata postitust
            võid tikkudega mängida ja tossutada.

            Arvesta ohutuse ja teiste inimestega ka.
            1) Sa ikka ajast täiesti maha jäänud.
            2) Selle kohta...viies ka esimese punkti kokku...sa võitled asja vastu millest sa mitte midagi ei tea. Teie ohutus on tagatud kui püro tehakse nii, et olge aga mureta. Keegi ei hakka kedagi viskama sellega kui loll turva just ära ei tule kiskuma ja ise seda paanikahoos kellelegi pihta ei viska kuna ei tea mis asi see on...siis sellest hetkest meie enam turvalisust tagada ei saa, et midagi ei juhtu (ei hakka turva käest seda ära kiskuma...läheb ohtlikuks muidu).

            Põhimõtteliselt karjuge palju tahate...karavan läheb aga edasi ja see hooaeg tuleb klubisid juurde kelle fännid selle kasutusele võtavad (juba vajalik hangitud) ehk siis enam ei ole vaid Flora ja Levadia. Kes need on jäägu üllatuseks ja eks seda näete ise kui neile sobiv mäng on kus kasutavad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Varikonto Vaata postitust
              Sa väike tont arvad, et staadionil oled emme silma alt väljas ja võid tikkudega mängida ja tossutada. Arvesta ohutuse ja teiste inimestega ka. Mine parem Christofer-Kevini ja Marck-Richardiga kevadel välu peale kulu põletama. Saad oma püromaani kaifi kätte!
              Ma väike tont arvan lihtsalt, et fänlust ei tohiks piirata ja lasta fantaasial lennata. Lamp, et 200 inimesega mängul kus mängivad 2 õlist satsi ei tohi fännid elavdada mängu ja peavad niisama vahtima. Mis edasi? Keelatakse seisukohad ja inimsed peavad märtsikuus skameikadel istuma?

              Ja kui sina kardad mingi klubi poolehoidjaid, siis mine vaata oma emmega golfi

              Kommentaar


                See, et see mõnele väikesele grupile meeldib, ei tee veel sellest õiget ja mõistuspärast asja. Sama hästi võiks ju wc-paberit väljakule visata. Viskajal on "äge", pihta saades ei saa haiget. Ärge jääge siin kohal veel jumala eest seisma
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kutt Vaata postitust
                  ... peavad niisama vahtima.
                  Mind ajab ka masendusse, et jalgpalli mängule kaasaelamiseks ja mängu nautimiseks peab seda vaatama. Hoopis mõnusam on seda teha kusagil nurga taga poes lällates (näide ühest varasemast aastast, kus seltskond fänne ei jõudnud poest teise poolaja alguseks tagasi). Tegelikult masendab mind ka kohustus teatris lavale vaadata. Tahaks sel ajal hoopis piljardit mängida. Eriti masendav on autoga sõitmine. Seal tuleb teinekord tundide kaupa ühel kohal istuma ja esiaknast välja vahtima. Hea meelega magaks parem.

                  Miks sa, väike tont, üleüldse staadionile lähed, kui sulle mäng huvi ei paku? Tehke parem grillõhtud. Seal saaksite teha suure lõkke, laulda ja kasvõi rakette lasta.

                  Kommentaar


                    Poisid...see ei ole Liiga Hea.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
                      Mind ajab ka masendusse, et jalgpalli mängule kaasaelamiseks ja mängu nautimiseks peab seda vaatama. Hoopis mõnusam on seda teha kusagil nurga taga poes lällates (näide ühest varasemast aastast, kus seltskond fänne ei jõudnud poest teise poolaja alguseks tagasi). Tegelikult masendab mind ka kohustus teatris lavale vaadata. Tahaks sel ajal hoopis piljardit mängida. Eriti masendav on autoga sõitmine. Seal tuleb teinekord tundide kaupa ühel kohal istuma ja esiaknast välja vahtima. Hea meelega magaks parem.

                      Miks sa, väike tont, üleüldse staadionile lähed, kui sulle mäng huvi ei paku? Tehke parem grillõhtud. Seal saaksite teha suure lõkke, laulda ja kasvõi rakette lasta.
                      Kui ma klubile kaasa elan ja samal ajal üritan tribüünidele ka elevust luua, tähendab kohe seda et mind mäng mitte põrmugi ei koti?
                      Istu sisse ja mine vahi teatrit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kutt Vaata postitust
                        Kui ma klubile kaasa elan ja samal ajal üritan tribüünidele ka elevust luua, tähendab kohe seda et mind mäng mitte põrmugi ei koti?
                        Istu sisse ja mine vahi teatrit
                        Seda väitsid sa ise, et sulle mäng ei paku huvi. Küsisid koguni, kas sa pead kahe õlise satsi mängu lihtsalt passima? See ongi mängu mõte, et sa passid jalgpalli. Püromaania on mängu juures ebaoluline.

                        Loomulikult käin ma teatris ja passin seal. Isegi suure huviga. Soovitan seda ka teistele.

                        Vabandan teema risustamise eest. Enam ei tee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kutt Vaata postitust
                          Kui ma klubile kaasa elan ja samal ajal üritan tribüünidele ka elevust luua, tähendab kohe seda et mind mäng mitte põrmugi ei koti?
                          Istu sisse ja mine vahi teatrit
                          Aga kui ma näitlejatele kaasa elan ja samal ajal üritan saali ka elevust tuua, asudes kellegagi lavalt improviseeritud dialoogi pidama, siis see oleks ka päris vinge ju. Ma tegelt ka olen sitaks äge mees ja olen veendunud, et publik peaks just mind tulema kuulama, sest muidu on see teatribisnes ikka natuke lurr küll.
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vtp Vaata postitust
                            Aga kui ma näitlejatele kaasa elan ja samal ajal üritan saali ka elevust tuua, asudes kellegagi lavalt improviseeritud dialoogi pidama, siis see oleks ka päris vinge ju. Ma tegelt ka olen sitaks äge mees ja olen veendunud, et publik peaks just mind tulema kuulama, sest muidu on see teatribisnes ikka natuke lurr küll.
                            Kuule...teater on VAIT OLEMISE KOHT. Jalgpall on KAASAELAMISE KOHT. Järgmiseks näiteks tood veel firmade juhtkondade koosolekud kus võiks möllu teha või midagi muud?

                            Football without the fans is NOTHING!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
                              See ongi mängu mõte, et sa passid jalgpalli.
                              Tänu sellele lausele ei ole mõtet sinuga mitte kunagi rääkida jalgpalli atraktiivsuse teemal rohkem. Ainult istuda ja passida...keegi ei käsi sul laulda ega teha midagi aga ÄRA KURAT TULE ÜTLEMA, ET ME PEAME PAIGAL ISTUMA, MITTE MIDAGI TEGEMA VMS!!!!! Me vaatame JA elame kaasa ja punkt! Kui ei meeldi kasuta kõrvatroppe ja keera mütsi nokk rulli nii, et kõrvale kuhugi ei näeks. Ma ei saa aru kuidas sa koondise mängudel saad käia üldse (kui käid).

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                                Kuule...teater on VAIT OLEMISE KOHT. Jalgpall on KAASAELAMISE KOHT. Järgmiseks näiteks tood veel firmade juhtkondade koosolekud kus võiks möllu teha või midagi muud?

                                Football without the fans is NOTHING!
                                Uhh, ma tean küll, et selle seltskonnaga vaidlemine on nagu ta on, aga ehk andestavad liiga häid asju ootajad mu viimase panuse siia, et ma saaksin oma mõtte lihtsamad keeles lahti seletada.

                                Mõte ei olnudki selles, et teater=jalgpall, vaid selles, et igas paigas on omad kirjutatud ja kirjutamata reeglid, mille kohaselt tuleks ka käituda. Antud juhul on üsna rangelt paika pandud, et pürotamine ei kuulu jalgpallistaadionitele ja see, et sina või mingi teatud seltskond leiab, et see on ikka ilgelt äge asi, ei tähenda, et kõik su ümberolijad sedasi arvavad. Üleüldse ma olen juba mõnda aega tahtnud kesa-nimeliselt leierkastilt küsida, kust ta üldse võtab sellist asja, et püro staadionile lubamine toob meeletu kasvu fännide arvus. On tal kuskil mingi kapiuuring kokku pandud, et teab täpselt, kui palju inimesi sellest naudingut saab? Ma tean, et seda võib olla raske uskuda, aga päriselt ka, maailm ei keerle tegelikult ainult teie ümber ja see, mida teie arvate, ei pruugi olla alati kõige õigem.
                                20 LEGEND

                                Kommentaar

                                Working...
                                X