320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga hea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar




      okou, mis eile juhtus?
      tell your mother, we are hooligans!

      Kommentaar


        Arvi ruulib! Alates 15:39

        Kommentaar


          Oot, kas tundub ainult mulle, et publiku naer on Ameerika sitcomi kombel lindilt?

          Kommentaar


            On seal üldse päris publik? Ma ei kujuta ette olukorda, kus keegi tuleb rõõmsa näoga ja teatab, et tal on Saagimi hittsaatesse piletid. Muidugi sellest saatest võib saada omamoodi komöödiapärl. Sellisel juhul kindlasti.

            Kommentaar


              Algselt postitas Yattara Vaata postitust
              On seal üldse päris publik? Ma ei kujuta ette olukorda, kus keegi tuleb rõõmsa näoga ja teatab, et tal on Saagimi hittsaatesse piletid. Muidugi sellest saatest võib saada omamoodi komöödiapärl. Sellisel juhul kindlasti.
              Kusjuures me käisime kunagi eiksi ja diga Tallinn otsib superstaari publikuks ja see oli küll kõige naljakam värk.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Oot, kas tundub ainult mulle, et publiku naer on Ameerika sitcomi kombel lindilt?
                Filip on nagu Ummelase koopia. Korraks vaatasin, et ongi ise saatesse tulnud.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  Arvi ruulib! Alates 15:39
                  huvitav kust leitakse need inimesed sinna saatesse

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Arvi ruulib! Alates 15:39
                    Mida ma just nägin????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ??
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Ma üks kord vaatasin kohe huviga kas sinna noori ka ära eksib, selle saate kahe vooru jooksul polnud. Mingi teine päev ka lülitasin korra teleri Tallinna TV-le, et näha kas noori on, ei olnud, ainult pensionärid. Aga seda videot vaadates tundub, et ka noored eksivad sinna. Ehk küsimus jääb õhku - kuidas osalejaid leitakse, varem arvasin, et läbi Tallinna eakate klubide, kuid nüüd langes see variant ära.

                      edit: Ei ole liiga hea, liiga piinlik on. Ei suuda kuulata seda.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Järjekordne "ma ei suuda neid asju vaadata, mis minus piinlikust tekitavad" värk. Pidasin vastu poolteist minutit.

                        Kommentaar


                          See teise saate esimene noormees on ju noor Bruce Willis.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Tallinna TV ladies and gentlemens!
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Mõni karakter oleks justkui Võsapetsi saatest välja hüppanud.

                              Kommentaar


                                Meeldivalt stereotüüpsed noormehed imo. Ilmselt sellele seal saates rõhutaksegi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X