320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga hea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nagu mõnitaks puuetega inimesi.. Täpselt nii kohutav see ongi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
      Nagu mõnitaks puuetega inimesi.. Täpselt nii kohutav see ongi.
      Arvist hakkas kahju küll. See kogu olukord oli talle veidi liiga overwhelming. Aga too Lasnamäe kutt oli küll ehtne õrna hinge ja suure südamega vene luuletaja.

      Kommentaar


        Kas see just liiga hea on, aga kui juba Reisile Sinuga trendib, siis miks mitte. Lahe retro värk. Keskmine neiu tundub päris hea catch olevat.

        Kommentaar


          Alates 1:30 umbes 20 sekundit. Reisile Sinuga ränt over.

          Kommentaar


            Ühes esimestes saadetes oli üsnagi normaalne osalejaskond, kus naine oli senise saateajaloo kohta üsna kobe, ning kuttidest kaks tükki olid noored ja normaalsed, kellest ühte tean päriselus ka, ning kolmandaks oli see pastakakoguja. Kui välja jätta need tõesti meeleheitel mehaanikturvameesõed Õislasnamäelt, siis nooremapoolsed käivadki seal kas kihlvedude kaotusena või niisama funnimas. Saagim ka muidugi pooletoobistele ei halasta, seega all cool entertainment!

            Ise olen näinud feissbuukis spordikommuunides üleskutseid:
            kuulutus.jpg


            aa enda lemmikkoht 1:26


            You don't say?

            e: sellessamast episoodist rääkisingi, mis just postitati eelnevalt

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Kas see just liiga hea on, aga kui juba Reisile Sinuga trendib, siis miks mitte. Lahe retro värk. Keskmine neiu tundub päris hea catch olevat.
              Isegi normaalsed küsimused olid välja mõeldud. Neid TallinnaTV omasid küll üle 10 sekundi ei kannata vaadata

              Kommentaar


                Kallid AS Roma fännid, tunnistage üles, kes teist andis tänasele Ekspressile intervjuu?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Ülitugev siinse foorumi mõju on igal juhul tuntav. "kui isa andis mulle raamatu, mis rääkis, kuidas kõik maailma „börsikrahhid" on kunstlikult tekitatud" on pea tsitaat.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    kui count andis selle intervjuu, siis ajakirjanik või toimetaja on olnud selgelt tofoa.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      kui count andis selle intervjuu, siis ajakirjanik või toimetaja on olnud selgelt tofoa.
                      Elx viitas kellegile teisele kui count.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Elx viitas kellegile teisele kui count.
                        Jep.

                        Tofoa enne kirjutas et count andis intervjuu, nüüd on oma posti muutnud.

                        Kommentaar


                          Dannar on ilmselgelt toimetuses pulli teinud lihtsalt ju.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            Ülitugev siinse foorumi mõju on igal juhul tuntav. "kui isa andis mulle raamatu, mis rääkis, kuidas kõik maailma „börsikrahhid" on kunstlikult tekitatud" on pea tsitaat.
                            Tsitaat muidugi, Dannar võiks ikka allikaviite foorumile juurde panna:
                            Minu huvi maailma tegeliku käekäigu kohta algas isast ja emast 12-13 aastaselt kui isa andis mulle raamatu kus rääkis kuidas kõik maailma "börsikrahhid" on kunstlikult tekitatud.
                            Aga no väga väga ilus
                            Kuskil oli see Teadjamehe viide ka sees.

                            Kommentaar


                              Mina pole antud intervjuuga seotud.

                              Kommentaar


                                Kes Ekspressi ajakirjanikest siis veel soccerneti foorumi off topicut loeb?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X