Lehekülg 3, kokku 154 EsimeneEsimene 12345671353103 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 3068

Teema: Liiga hea...

Professoranaal Kasutaja Jürvi-Hool avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas dannar Vaata postitust
    Mina pole ka suur patrioot, samuti pole kristlane, aga mõnda asja pean isikliku silmaringi ja teadmiste laiendamiseks elementaarseks. Nii näiteks võin ma täpselt öelda jõulude aja, uusaasta ning ka need kolm väikest Eesti ajaloo positiivset sündmust.
    Ma ka.

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas dannar Vaata postitust
    Mina pole ka suur patrioot, samuti pole kristlane, aga mõnda asja pean isikliku silmaringi ja teadmiste laiendamiseks elementaarseks. Nii näiteks võin ma täpselt öelda jõulude aja, uusaasta ning ka need kolm väikest Eesti ajaloo positiivset sündmust.
    Kuldsed sõnad, dannu.

Jürvi ära ole pahane.Mitte midagi isiklikku. Mis mõne jaoks on loomulik ei pruugi teise jaoks olla. Kuigi selliseid asju võiks ikka teada. Muidu oleme varsti nagu noored ameeriklased kelle enamuse jaoks on maailmas ainult kaks riiki- Ameerika Ühendriigid ja Kanada.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

d-day Kasutaja taku* avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2004

Algupärane

idiot boy. eruoopa on ka riik.

kas sa ostsid endale arvuti koju?

Liitus foorumiga
    Sep 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Kuldsed sõnad, dannu.

Jürvi ära ole pahane.Mitte midagi isiklikku. Mis mõne jaoks on loomulik ei pruugi teise jaoks olla. Kuigi selliseid asju võiks ikka teada. Muidu oleme varsti nagu noored ameeriklased kelle enamuse jaoks on maailmas ainult kaks riiki- Ameerika Ühendriigid ja Kanada.
    Täpselt! Sinu jaoks on loomulik, minu jaoks ei ole. Eks ma nüüd tean VÕIDUPÜHA . Minu jaoks on jälle eriti loll see sinu lause ameeriklaste kohta. Peace!

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ballack Vaata postitust
    kui sa Eestist ei hooli siis miks sa eesti jalgpallikoondise poolt oled (kui oled?)?

ei hooli patriotismist - selliste pärast ka riigid maailmas kaovad (loe: esimesel võimalusel nahhui tõmbavad oma kodumaalt)

äkki seletad mis variandiga on patriotism võrdsustatud sammuga rassismini? (püha pask küll kui palju meil rassiste siis on)

lõppkokkuvõttes võiks öelda et esmamuljepõhjal ei tohiks sa mitte ainsatki sini-must-valget asja kandma kunagi kuna sa ei hooli Eestist. sihukese käest kisuks ära ka sini-must-valged asjad et sellised häbistada ei saaks Eesti lipu värve. kus on kadunud isamaa-armastuse õpetamine?

hetkel tõesti on juhe koos ja tahaks vaielda. peace
    Sina oled jälle teine äärmus asjast. Võta ka rahulikult.

citius! altius! fortius! Kasutaja marti88 avatar
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Kes täna Võsareporterit vaatas? ... On ikka inimesi Eestis :S ei tea isegi kuidas lipuvärvid käivad... Võsa-Pets ütles hästi: " Mis kuradi integratsiooni teema meil on :S need inimesed tuleks isoleerita kurat kll!!! "

Liitus foorumiga
    Sep 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ballack Vaata postitust
    kui sa Eestist ei hooli siis miks sa eesti jalgpallikoondise poolt oled (kui oled?)?

ei hooli patriotismist - selliste pärast ka riigid maailmas kaovad (loe: esimesel võimalusel nahhui tõmbavad oma kodumaalt)

äkki seletad mis variandiga on patriotism võrdsustatud sammuga rassismini? (püha pask küll kui palju meil rassiste siis on)

lõppkokkuvõttes võiks öelda et esmamuljepõhjal ei tohiks sa mitte ainsatki sini-must-valget asja kandma kunagi kuna sa ei hooli Eestist. sihukese käest kisuks ära ka sini-must-valged asjad et sellised häbistada ei saaks Eesti lipu värve. kus on kadunud isamaa-armastuse õpetamine?

hetkel tõesti on juhe koos ja tahaks vaielda. peace
    Eesti koondist toetan vast sellepärast, et nad on kõige lähemal ja sellest on siis harjumus kujunenud. Samal põhjusel olen ka näiteks Kalevkraaaamo poolt ja NEEGRID ei sega mind üldse. Sa võid oma magusa pepu selle peale anda, et kui Brasiilia oma kodumänge Kadriorus peaks, siis ma toetaks neid.

Kuhu sul riigid ära kaovad? Nii palju kui ma tähele olen pannud, siis neid on sitaks palju ja iga päev tuleb mõni juurde.

Ma pean patriotismi ja rassismi selle pärast sarnasteks, et nad mõlemad tähendavad inimeste liigitamist mingite lollide parameetrite järgi, mis pole kellegi enda otsustada. Mis vahet sel on, et su vanemad keppisid Eestis? Miks see midagi tähendab?

Sorry, mul ei ole aega siin vaielda praegu, aga mis mõttes ma ei tohi enam sinimustvalgeid riideid kanda? Oli see mingi patriotistlik solvang või mida? Mul on üks südamekujuline sinimustvalge rinnamärk, mida ma vahest kannan. Tahad seda ära kiskuda?

Eesti koondislane Kasutaja jaamu avatar
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
    Eesti koondist toetan vast sellepärast, et nad on kõige lähemal ja sellest on siis harjumus kujunenud. Samal põhjusel olen ka näiteks Kalevkraaaamo poolt ja NEEGRID ei sega mind üldse. Sa võid oma magusa pepu selle peale anda, et kui Brasiilia oma kodumänge Kadriorus peaks, siis ma toetaks neid.

Kuhu sul riigid ära kaovad? Nii palju kui ma tähele olen pannud, siis neid on sitaks palju ja iga päev tuleb mõni juurde.

Ma pean patriotismi ja rassismi selle pärast sarnasteks, et nad mõlemad tähendavad inimeste liigitamist mingite lollide parameetrite järgi, mis pole kellegi enda otsustada. Mis vahet sel on, et su vanemad keppisid Eestis? Miks see midagi tähendab?

Sorry, mul ei ole aega siin vaielda praegu, aga mis mõttes ma ei tohi enam sinimustvalgeid riideid kanda? Oli see mingi patriotistlik solvang või mida? Mul on üks südamekujuline sinimustvalge rinnamärk, mida ma vahest kannan. Tahad seda ära kiskuda?
    Ma ei mäletagi, millal mul viimati mõni postitus vere niivõrd keema ajas

Eesti koondislane Kasutaja boobek avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Eesti koondist toetan vast sellepärast, et nad on kõige lähemal ja sellest on siis harjumus kujunenud.
    Etsiis kui Eesti koondis näiteks hakkab Tallinna asemel Tartus või Valgas mängima siis suundud suvalt üle Soome koondise toetamisele kuna Helsingi on ligemal?
    DON'T FORGET KIDS ... THE MORE POSTS YOU HAVE, THE LONGER YOUR PENIS IS

suvaline rattapede Kasutaja kyps avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

See vahe on, et seda tegid ka vanavanemad ja heal juhul vanavanemad ja selle ajaga saavad inimestele omaseks teatud kombed ja tavad, mille järgi elades nad end hästi tunnevad. Tolerantsus on ju tore asi, aga oma tuleb kah hoida. Usun, et enamus meist ei tunneks ennast hästi, kui Eestis enam eesti keelega hakkama ei saa ja enamus peavad täiesti loomulikuks, et prügi võib suvalises kohas maha visata. Kui võõraste osakaal muutub aga riigis piisavalt suureks, ei tohi tähistada võidupüha, sest see võib venelaste tundeid haavata või ei tohi jõulu ajal poes verivorsti müüa, sest see on mõne muu usulahu tõekspidamiste vastu. Kui sa nende nõudmiseid ei täida, lähevad nemad linna märatsema ja autosid põletama, sest nende õiguseid on piiratud.

Liitus foorumiga
    Sep 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas boobek Vaata postitust
    Etsiis kui Eesti koondis näiteks hakkab Tallinna asemel Tartus või Valgas mängima siis suundud suvalt üle Soome koondise toetamisele kuna Helsingi on ligemal?
    Ei. Loll oled või?

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Veiko Märka Eesti - väike punk siil:

Kui ma kuulsin, et laskesuusataja Kadri Lehtla on 156 cm pikk, hakkasin veel rohkem tema poolt olema kui enne
    JERRY: Like on their last date - they were on the couch, but she was sitting on his wrong side. /-/ He can't make a move with his left hand. Can't go left. /-/ I'm lefty, can't go right. What about women? Do they go left or right?
    ELAINE: No, we just play defense (Seinfeld, The Implant)

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Kassa näe - normaalse mõttemaailmaga inimene foorumis.
    Our days of bliss I think of them often
    Each black lying kiss each sweet little nail in our coffin

perpertum perverticum Kasutaja rohelineKonn avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

selgitan natuke neile, kelle pärast mul piinlik on

Jyrka postitutes on enam-vähem pooleks igati normaalseid seisukohti ja provokatsiooni nende aadressil, kes tavaliselt kergesti provotseeruvad. Kuna need on kombineeritud suhteliselt hästi ning ka kirjutiste toon on vastav, siis neelate te konksu alla ja süütate ise oma sita olukorras, kus provokaator pole kanistritki kaasa võtnud. Võtke vabalt, muidu hakatakse veel arvama, et rahvuslikumalt meelestatud pliiatsid on nürimad vms.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

Head Hunter Kasutaja alvarez avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

ma nüüd ei saa aru kas patriotism, rassism või tolerantsus on liiga hea?

Liitus foorumiga
    Sep 2007

Algupärane

"Võtke vabalt, muidu hakatakse veel arvama, et rahvuslikumalt meelestatud pliiatsid on nürimad vms."

noh...

d-day Kasutaja taku* avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2004

Algupärane

jou jou... sain endale täna pärsia kassi

ilgelt vinge ja kohev elukas.

eduheidik Kasutaja zaz avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

23-aastane poolkaitsja Aleksandrs Abramenko on endine Läti U21-koondislane, tema kaasmaalane Filips Mihailovskis aga kaitsja.

see lause lihtsalt liiga hea! Soccerneti portaali uudisest siis
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud