320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga hea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vaatasin Kanal2 Reporter+ just lõiku kus küsiti lipupäevade kohta. Täpsemalt küsiti 3 lipupäeva kus on kohustuslik riigilipp heisata. Häbi oli vaadata kuidas enamus noori ei teadnud neid päevi.

    Veel rohkem oli häbi siis kui reporter ise nimetas üheks lipupäevaks Jaanipäeva. Kurat küll, Jaanipäev ei ole kohustuslik lipupäev. Hoopis võidupüha on.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Vaatasin Kanal2 Reporter+ just lõiku kus küsiti lipupäevade kohta. Täpsemalt küsiti 3 lipupäeva kus on kohustuslik riigilipp heisata. Häbi oli vaadata kuidas enamus noori ei teadnud neid päevi.

      Veel rohkem oli häbi siis kui reporter ise nimetas üheks lipupäevaks Jaanipäeva. Kurat küll, Jaanipäev ei ole kohustuslik lipupäev. Hoopis võidupüha on.
      Võidupüha, taasisesesivumine ja 24. veeb?

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Vaatasin Kanal2 Reporter+ just lõiku kus küsiti lipupäevade kohta. Täpsemalt küsiti 3 lipupäeva kus on kohustuslik riigilipp heisata. Häbi oli vaadata kuidas enamus noori ei teadnud neid päevi.

        Veel rohkem oli häbi siis kui reporter ise nimetas üheks lipupäevaks Jaanipäeva. Kurat küll, Jaanipäev ei ole kohustuslik lipupäev. Hoopis võidupüha on.
        Kas öeldi ette, et neid on 3? Ma oleks 11 pakkunud või midagi. Igatahes ei kujuta ette ka millal võidupüha on. 20 august ja 24 veebruar oleks ise ka pakkunud, aga võidupüha pole küll kunagi tähele pannud. Mille võitu see tähistab?

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
          Kas öeldi ette, et neid on 3? Ma oleks 11 pakkunud või midagi. Igatahes ei kujuta ette ka millal võidupüha on. 20 august ja 24 veebruar oleks ise ka pakkunud, aga võidupüha pole küll kunagi tähele pannud. Mille võitu see tähistab?
          võnnu lahingu

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            Võidupüha, taasisesesivumine ja 24. veeb?
            Tubli poiss.Õige vastus.

            Jürvi- Hool sa oled tüüpiline rate põlvkonnast pärit noor. Lipupäevasid on tõesti rohkem kui kolm. Kuid kolm on sellised kus lipu heiskamine on kohustuslik. Teistel on lipu heiskamine nii öelda südametunnistuse asi.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Jürvi- Hool sa oled tüüpiline rate põlvkonnast pärit noor. Lipupäevasid on tõesti rohkem kui kolm. Kuid kolm on sellised kus lipu heiskamine on kohustuslik. Teistel on lipu heiskamine nii öelda südametunnistuse asi.
              Ma ei ütleks, et rate põlvkonnast. Ma lihtsalt ei hooli eriti patriotismist ja Eestist. Minu jaoks on see üks samm rassismini. Kui sa oled suur patrioot, siis fain, aga ma ei tea miks sul peaks nende eest häbi olema, kes ei ole.

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                Ma ei ütleks, et rate põlvkonnast. Ma lihtsalt ei hooli eriti patriotismist ja Eestist. Minu jaoks on see üks samm rassismini. Kui sa oled suur patrioot, siis fain, aga ma ei tea miks sul peaks nende eest häbi olema, kes ei ole.
                Mina pole ka suur patrioot, samuti pole kristlane, aga mõnda asja pean isikliku silmaringi ja teadmiste laiendamiseks elementaarseks. Nii näiteks võin ma täpselt öelda jõulude aja, uusaasta ning ka need kolm väikest Eesti ajaloo positiivset sündmust.

                Kommentaar


                  #38
                  Jürvi-Hool pole tegelikult Jürvi, onja. 13, tunne ikka vanu sõpru.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    Mina pole ka suur patrioot, samuti pole kristlane, aga mõnda asja pean isikliku silmaringi ja teadmiste laiendamiseks elementaarseks. Nii näiteks võin ma täpselt öelda jõulude aja, uusaasta ning ka need kolm väikest Eesti ajaloo positiivset sündmust.
                    Ma ka.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas dannar Vaata postitust
                      Mina pole ka suur patrioot, samuti pole kristlane, aga mõnda asja pean isikliku silmaringi ja teadmiste laiendamiseks elementaarseks. Nii näiteks võin ma täpselt öelda jõulude aja, uusaasta ning ka need kolm väikest Eesti ajaloo positiivset sündmust.
                      Kuldsed sõnad, dannu.

                      Jürvi ära ole pahane.Mitte midagi isiklikku. Mis mõne jaoks on loomulik ei pruugi teise jaoks olla. Kuigi selliseid asju võiks ikka teada. Muidu oleme varsti nagu noored ameeriklased kelle enamuse jaoks on maailmas ainult kaks riiki- Ameerika Ühendriigid ja Kanada.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        #41
                        idiot boy. eruoopa on ka riik.


                        kas sa ostsid endale arvuti koju?

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Kuldsed sõnad, dannu.

                          Jürvi ära ole pahane.Mitte midagi isiklikku. Mis mõne jaoks on loomulik ei pruugi teise jaoks olla. Kuigi selliseid asju võiks ikka teada. Muidu oleme varsti nagu noored ameeriklased kelle enamuse jaoks on maailmas ainult kaks riiki- Ameerika Ühendriigid ja Kanada.
                          Täpselt! Sinu jaoks on loomulik, minu jaoks ei ole. Eks ma nüüd tean VÕIDUPÜHA . Minu jaoks on jälle eriti loll see sinu lause ameeriklaste kohta. Peace!

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas ballack
                            kui sa Eestist ei hooli siis miks sa eesti jalgpallikoondise poolt oled (kui oled?)?

                            ei hooli patriotismist - selliste pärast ka riigid maailmas kaovad (loe: esimesel võimalusel nahhui tõmbavad oma kodumaalt)

                            äkki seletad mis variandiga on patriotism võrdsustatud sammuga rassismini? (püha pask küll kui palju meil rassiste siis on)



                            lõppkokkuvõttes võiks öelda et esmamuljepõhjal ei tohiks sa mitte ainsatki sini-must-valget asja kandma kunagi kuna sa ei hooli Eestist. sihukese käest kisuks ära ka sini-must-valged asjad et sellised häbistada ei saaks Eesti lipu värve. kus on kadunud isamaa-armastuse õpetamine?

                            hetkel tõesti on juhe koos ja tahaks vaielda. peace
                            Sina oled jälle teine äärmus asjast. Võta ka rahulikult.

                            Kommentaar


                              #44
                              Kes täna Võsareporterit vaatas? ... On ikka inimesi Eestis :S ei tea isegi kuidas lipuvärvid käivad... Võsa-Pets ütles hästi: " Mis kuradi integratsiooni teema meil on :S need inimesed tuleks isoleerita kurat kll!!! "

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas ballack
                                kui sa Eestist ei hooli siis miks sa eesti jalgpallikoondise poolt oled (kui oled?)?

                                ei hooli patriotismist - selliste pärast ka riigid maailmas kaovad (loe: esimesel võimalusel nahhui tõmbavad oma kodumaalt)

                                äkki seletad mis variandiga on patriotism võrdsustatud sammuga rassismini? (püha pask küll kui palju meil rassiste siis on)



                                lõppkokkuvõttes võiks öelda et esmamuljepõhjal ei tohiks sa mitte ainsatki sini-must-valget asja kandma kunagi kuna sa ei hooli Eestist. sihukese käest kisuks ära ka sini-must-valged asjad et sellised häbistada ei saaks Eesti lipu värve. kus on kadunud isamaa-armastuse õpetamine?

                                hetkel tõesti on juhe koos ja tahaks vaielda. peace
                                Eesti koondist toetan vast sellepärast, et nad on kõige lähemal ja sellest on siis harjumus kujunenud. Samal põhjusel olen ka näiteks Kalevkraaaamo poolt ja NEEGRID ei sega mind üldse. Sa võid oma magusa pepu selle peale anda, et kui Brasiilia oma kodumänge Kadriorus peaks, siis ma toetaks neid.

                                Kuhu sul riigid ära kaovad? Nii palju kui ma tähele olen pannud, siis neid on sitaks palju ja iga päev tuleb mõni juurde.

                                Ma pean patriotismi ja rassismi selle pärast sarnasteks, et nad mõlemad tähendavad inimeste liigitamist mingite lollide parameetrite järgi, mis pole kellegi enda otsustada. Mis vahet sel on, et su vanemad keppisid Eestis? Miks see midagi tähendab?

                                Sorry, mul ei ole aega siin vaielda praegu, aga mis mõttes ma ei tohi enam sinimustvalgeid riideid kanda? Oli see mingi patriotistlik solvang või mida? Mul on üks südamekujuline sinimustvalge rinnamärk, mida ma vahest kannan. Tahad seda ära kiskuda?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X