320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Martin Reim 151

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Martin Reim 151

    Tere!

    Peagi lõpetab oma koondisekarjääri rekordinternatsionaal Martin Reim ning üks mu (su?) lemmikmängijatest. Et üritus ei tuleks jälle "ootamatult", alustan korjandust projekti "Martin Reim 151" jaoks . Ideeks on kinkida Reimile enne lahkumismatshi avavilet fännide poolt midagi meeldejäävat ja erilist.

    Me ei tea veel, milline sõprusmängudest saab Reimi lahkusmatshiks, aga mulle tundub, et ainult 19. september on veel vaba koondisemänguks. Kas keegi oskab täpsustada?

    Neil, kes usaldavad mu projekti kinnisilmi, palun kanda toetussummake järgmisele arvele: Tarmo Tuule, Hansapank 1100069979.

    Toon jooksvalt siinsamas ära ka toetajate nimekirja, mistõttu võite selgitusse kirjutada, mis nime all soovite esineda ja ka märksõna "Martin Reim 151" ei tee paha. Summasid ma nimekirja ei pane, sest võimalused on erinevad, aga hea tahte koefitsent on kõigil 1.

    Kahjuks ei saa ma siin kirjutada, millise priisiga tegu, sest hr Reim võib ka seda saiti väisata. Mäletatavasti toimisime Kristali puhul sarnaselt.

    PS. Kui annetustest/toetustest vajalikku summat kokku ei tule, maksan ülejäägi oma taskust, sest püha üritus ei saa ära jääda mingil juhul

    Tänan ette kõiki, kes abiks on!

    Poborsky
    Last edited by Poborsky; 23.04.07, 21:55. Põhjus: Sõnumi täiendamine
    poborsky@jalgpallihaigla.ee

    #2
    Koolivenda ikka usaldan Väike summa on teel
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      #3
      [QUOTE=Poborsky;762213]"Tere!

      Peagi lõpetab oma koondisekarjääri rekordinternatsionaal Martin Reim ning üks mu (su?) lemmikmängijatest. Et üritus ei tuleks jälle "ootamatult", alustan korjandust projekti "Martin Reim 151" jaoks . Ideeks on kinkida Reimile enne lahkumismatshi avavilet fännide poolt midagi meeldejäävat ja erilist.

      Me ei tea veel, milline sõprusmängudest saab Reimi lahkusmatshiks, aga mulle tundub, et ainult 19. september on veel vaba koondisemänguks. Kas keegi oskab täpsustada?
      "
      Kas mitte Reim pole juba koondisekarjäärile lõppu teinud? Mu arvates tegi ta viimase (ja esimese) mängu just Sloveeniaga. Seda ma ei tea, kui kaua ta Floras mängib, aga see on üsna hea mõte korraldata hr Reimile mälestus fänide poolt!

      Kommentaar


        #4
        Kõikidele Eesti koondislastele kel arvel 100 või rohkem A mängu,korraldab EJL hüvastijätu mängu.Nagu Kristal Norra? vastu neljanda liiga klubi pallurina


        Tarmo:Mäng võib olla juba kokkulepitud Usbekistani vastu.
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas marcello Vaata postitust
          Kõikidele Eesti koondislastele kel arvel 100 või rohkem A mängu,korraldab EJL hüvastijätu mängu.Nagu Kristal Norra? vastu neljanda liiga klubi pallurina


          Tarmo:Mäng võib olla juba kokkulepitud Usbekistani vastu.

          Niiet Reim tuleb veel koondise eest palliplatsile?

          Kommentaar


            #6
            Jah, korra näeme Reimi veel koondise eest mängimas.
            poborsky@jalgpallihaigla.ee

            Kommentaar


              #7
              loodame, et Reim-poiss(ka minu lemmikmängija) saab oma lahkumismängus rohkem mänguaega, kui seda Kristal sai...tgelt seda u. 30-t minutit oli häbiväärselt vähe. Jelle oleks võinud siis poolajani vastu pidada.

              Kommentaar


                #8
                1. Poborsky
                2. Marko Toovere
                3. Kristjan-Jaak Kangur
                4. Kati
                5. Madis
                6. Hans Moks
                7. ...
                poborsky@jalgpallihaigla.ee

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas lennat
                  Mina ei annaks Martin Reimi lahkumismängu lahkumisauhinnaks mitte 5 sentigi. Miks, küsite, kindlasti? Aga sellepärast, et viimasel ajal ei ole temast koondisele mingit kasu olnud, ainult korjas maavõistlusi. Millal Reim lõi viimati värava Eesti koondise kasuks? Millal hukkas viimati penalti, on õigem küsida. Nii, et jääb ära. Ei kuulu minu lemmikmängijate hulka ka. Selline suuvooder ja pehme mees. Ennem Juki, kes saatis kohtuniku sinna kohta, kuhu sama piider sel hetkel tahtiski minna. Juki mängijaoskusi mina muidugi kahtluse alla ei sea.
                  edit: Reimi allesjäänud võimetele pani minu jaoks piiri peale Skonto FC (Višnjakovsi) värav Balti Liigas üleajal Tallinna mängus. No job.
                  Mitu promilli sul muidu ära tuleb ka hetkel?


                  Poborsky, kui selliste oinaste pärast summast puudu jääb, anna julgelt siinsamas teemas teada, küll vajadusel aitame veel.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    #10
                    Peab ütlema, et lennat on jah kohati justkui segane. Aga mis teha, ega viin ei tee kellelegi head. Kui ta juhuslikult ei joo ja see sõnavõtt kaine peaga tehtud on, siis on veel hullemad lood.

                    Kommentaar


                      #11
                      Lennatil oli eile vist sitt päev.Muidu ju mõistlik mees ja statistikat teab ka sellist,et anna olla.
                      Jorhil ju ka sott täis.Kas näeme kahte lahkujat Usbekkide vastu sügisel?
                      Tarmo-Jorhi peale pole mõelnud?
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        #12
                        Ega kõik ei peagi kõigile meeldima. Samas on jalgpallihuvilistel/-spetsialistidel Reimi kasutegurit Eesti koondise arengus raske ülehinnata. Viimasel ajal on Reimi roll olnud pigem kogemuste edasiandmine ning keskväljal meeskonna enesekindluse hoidmine/tõstmine. Päris viimasel ajal pole ta aga koondise eest ju eriti mänginud ning ega viimased etteasted midagi imelist pole tõepoolest ka olnud.

                        Küll summad kokku tulevad - kuumadest Eesti poistest kaasvõitlejad alles talveunes

                        Zelinski peale olen mõelnud, aga näeks heameelega, et keegi teine võtaks seda vankrit vedada. Palju tal mänge mängitud on?
                        poborsky@jalgpallihaigla.ee

                        Kommentaar


                          #13
                          101 ja nendes 26 kolli
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            #14
                            1. Poborsky
                            2. Marko Toovere
                            3. Kristjan-Jaak Kangur
                            4. Kati
                            5. Madis
                            6. Hans Moks
                            7. UVV
                            8. Andre-Andi Sarv
                            9. MTÜ Fännklubi Viies Sektor
                            10. ...
                            poborsky@jalgpallihaigla.ee

                            Kommentaar


                              #15
                              Pole paha Reim

                              Kommentaar

                              Working...
                              X