320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eksamid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eksamid

    Oli nagu kunagi selline teema, aga leida ei suutnud.

    Paljud foorumlased laupäeval kirjandit kirjutama asuvad? Milliseid eksameid keegi veel on valinud?

    Endal peale kirjandi ees inglise keel, matemaatika ja füüsika. Geograafia sai eelmine aasta tehtud lihtsalt tegemise pärast. Arvestades õppimise mahtu olen oma 79 punktiga vägagi rahul.

    #2
    Sai eelmine aasta kirjutatud, päris tore oli.
    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

    RocknRolla (2008)

    Kommentaar


      #3
      Mina hakkan geograafiat tegema, samuti inertsist.
      Täna oli esimene konsultatsioon ja ma ei viitsinud minna

      On geograafia eksam siis nii hull kui õpetaja räägib?

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Maarja Vaata postitust
        On geograafia eksam siis nii hull kui õpetaja räägib?
        mina pole suurem asi maadeavastaja ja skoorisin läinud aastal sisuliselt ettevalmistamata 65 punkti, näiteks.

        aga kirjandit kirjutan laupäeval minagi, rahuldaks tulemus kuskil 80 ja 90 punkti vahel. sporditeema olemasolul panustan ilmselt sellele.

        eksamitest tulemas veel inglise keel, ajalugu ning matemaatika.

        Kommentaar


          #5
          Geograafia on imelihtne. Puhas loogika ja see, kuidas sa maailmas toimuvaga kursis oled. Natuke peab juurde õppima ka muidugi.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust

            Endal peale kirjandi ees inglise keel, matemaatika ja füüsika. Geograafia sai eelmine aasta tehtud lihtsalt tegemise pärast. Arvestades õppimise mahtu olen oma 79 punktiga vägagi rahul.
            sama aint 76 punni geo

            Kommentaar


              #7
              eelmine aasta tegin saksa keele - 91 punkti.
              see aasta kirjand - rahul oleks tulemusega 50 - 70 punkti
              ühiskond - ei oska midagi oodata
              bioloogia - 60 oleks rahul
              matemaatika - saaks tehtud
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                #8
                kirjutan ka laupäeval kirjandit. edaspidi veel ka matemaatika, inglise keel ja ühiskonnaõpetus. eelmisest aastast siis geograafia ja 84
                LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                Kommentaar


                  #9
                  kirjand, ühiskond, inglise keel, matemaatika ja füüsika ja nagu olekski kõik

                  Kommentaar


                    #10
                    Osad on rääkinud, et kehkat saab ka võtta 12. lõpus. Ei saa ju, eks?

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Elina Vaata postitust
                      Osad on rääkinud, et kehkat saab ka võtta 12. lõpus. Ei saa ju, eks?
                      Koolieksamina peaks selline võimalus olema. Väga halb võimalus oli, kui mulle tutvustati. Tee mingeid tireleid ja painutusharjutusi.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        #12
                        Laupäeval läheb täiega kirjutamiseks! Ma tahaks ja loodaks ikka mingi 90 saada. Aga ma kardan, et ikka paras loterii see on, et üks lugeja paneb 90 ja teine sama kirjandi eest 55. Kurb oleks 55 saada. Aga edasi teen veel riigieksamitest inglise keele ja ühiskonna. Koolieksamid tuleb ka neli tükki (eriala -- muusikateadus, harmoonia, solfedžo ja klaver). Ahjaa, muusikaajalugu oli juba ära.

                        Aga head inspiratsiooni kõigile abiturientidele!!!

                        Kommentaar


                          #13
                          geograafia jumala pohui aine, niikuinii teed ära nii et ära üldse mitte kardagi seda

                          Kommentaar


                            #14
                            no kuidas valmistumine edeneb?

                            Kommentaar


                              #15
                              ma olen juba 2 nädalat valmistunud, et hakkan üht projekti kirjutama/joonestama ja igast muud möllu tegema. ikka ei ole jõudnud. minul läheb valmistumine hästi eile valmistusin riffis... naised kriipisid vetsus kõhu triibuliseks

                              Kommentaar

                              Working...
                              X