320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eksamid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saab ka gümnaasiumi 3riigieksamiga ära lõpetada, ning minuteada saab paljudesse kõrgkoolidesse akadeemilise testi tehes ka sisse, mis koondab rohkem aineid, kui valitud riigieksamid.

    Kommentaar


      Inka on kõige anaalsem. Sooviks 85 punkti ikka ära korjata, aga hetkel on masendavalt kehv tunne.

      Kommentaar


        Kirjand oli nii ja naa, ei oska oodata midagi. Üritasin üsna raskel 7. teemal kirjutada ning pole ausalt aimu ka palju ma teemaarenduse eest võiks punkte saada. 27 tuleb ehk ära, aga esialgu olid sihid kõrgemad.

        Ühiskond osutus uskumatult lihtsaks (muidugi ajalugu on näidanud, et "võib palju punkte oodata" kaagutamine tähendab muidugi seda, et kuskil mingid tobedad vead ja vähe punkte). Arutluse lasin paljundada ja oma õpetaja, kes muidu iga asja kallal norida armastab, annaks 16 punkti. Maksimumi kindlasti ei tule, sest juba koju minnes tuli meelde, et väikeriikide võimalustest rääkides suutsin kogemata Lähis-Ida asemel Kaug-Ida OPEC-iga seostada. Kui just tähele panemata see ei jää...

        Inkat ei tea, tasuks nagu üle 80 oodata (gramatika ja lugemine ja kuulamine on alati 85-90% kandis olnud, kirjutamine peaks ka selge olema), aga üsna palju oleneb sellest jamast, mille ma suulise osaga peaks endale monoloogiks võtma.
        sigpic

        Kommentaar


          Kas keegi matemaatikaeksamit ka teeb, või on kõik padu-humanitaarid?
          Once a Gooner, always a Gooner

          Kommentaar


            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
            Kirjand oli nii ja naa, ei oska oodata midagi. Üritasin üsna raskel 7. teemal kirjutada ning pole ausalt aimu ka palju ma teemaarenduse eest võiks punkte saada. 27 tuleb ehk ära, aga esialgu olid sihid kõrgemad.

            Ühiskond osutus uskumatult lihtsaks (muidugi ajalugu on näidanud, et "võib palju punkte oodata" kaagutamine tähendab muidugi seda, et kuskil mingid tobedad vead ja vähe punkte). Arutluse lasin paljundada ja oma õpetaja, kes muidu iga asja kallal norida armastab, annaks 16 punkti. Maksimumi kindlasti ei tule, sest juba koju minnes tuli meelde, et väikeriikide võimalustest rääkides suutsin kogemata Lähis-Ida asemel Kaug-Ida OPEC-iga seostada. Kui just tähele panemata see ei jää...

            Inkat ei tea, tasuks nagu üle 80 oodata (gramatika ja lugemine ja kuulamine on alati 85-90% kandis olnud, kirjutamine peaks ka selge olema), aga üsna palju oleneb sellest jamast, mille ma suulise osaga peaks endale monoloogiks võtma.
            Suuline osa on vaieldamatult kõige ezim. Siiski oma õpetajad hindavad ju.

            Kommentaar


              Inka kirjalikud osad tehtud. Kuulamise teise ülesande tegijale viiks küll karbi mürgitatud komme, sest koht, kus oli proua keskkooli probleemide kohta vaja kolm asja kirjutada pani küll juhtme kokku jooksma (ehk üks kolmest läks täppi). Muidu oli nagu enam-vähem.
              sigpic

              Kommentaar


                Kuulamise teine ülesanne ja Blackpool pistke küll sinnasammusesse. Muidu võib rahule jääda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                  Kuulamise teine ülesanne ja Blackpool pistke küll sinnasammusesse. Muidu võib rahule jääda.
                  Kusjuures ise maadlesin samuti kõige rohkem nende kahe ülesandega. Ülejäänud läks kui lepase reega.
                  Neljapäeval suuline osa veel ning eksamitega ühel pool

                  Kommentaar


                    Inka oli üsna lihtne see aasta minu arust. Loodan, et kuulamises ja lugemises eriti punkte ei kaotanud, erilisi raskusi need ei valmistanud. Struktuuri ülesannetes olid paar sellist, mis natuke mõtlema pani aga ega ka seal midagi üle mõistuse ei olnud.

                    Ühiskond oli samuti see aasta suht kerge, aga kardan et seal võib mõnedes kohtades lollilt punkte kaotada.

                    Kommentaar


                      Soovin õnne neile, kes suulises osas "Why is it important to eat imported food? vms. teema tõmbasid. Kuigi meil saadi päris kõrgeid punkte ka sellega, aga no minu silmis totaalne huinjaa ikkagi.

                      Ise sain keskkonnaga 16.

                      Kommentaar


                        Mul tuli lapsepõlve teema. Rollimäng oli ka hea. Tuli küsida küsimusi 20 aastase neiu kohta, kes kuulab rokki, ei suitseta ja mängib kidrat.


                        20p sain.

                        Kommentaar


                          Keskkonnaga sain ka 20p

                          Kommentaar


                            Matemaatika oli ikka päris kirves. 50p peaks ära tulema, aga lootsin rohkemat.

                            Kommentaar


                              Matt oli lebo. Alla 80 oleks täielik saast. Loodetavasti tuleb 90+ ära. Aga nüüd on siis kool lõpuks läbi ja pikk suvi terendab ees .

                              Kommentaar


                                Millal umbes eksamitulemused teada saab?
                                Ise tellisin sms-iga , siis tuleb ehk nats varem...
                                Koondise põhimängija

                                Kommentaar

                                Working...
                                X