320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2012 Poolas ja Ukrainas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
    tuletan meelde, et jutt käib koondistest mitte klubidest
    Kas sellised nimed nagu Vialli, Di Matteo ja Zola ütlevad sulle midagi? Võiks nagu oma "lemmikklubi" lähiajaloo kohta midagi ikka teada.
    Sinu lolli juttu annaks võrrelda olukorraga, kus Liverpooli fänn Hispaania jalgpalli maha teeks.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
      tuletan meelde, et jutt käib koondistest mitte klubidest
      kas itaalia koondis mängib igavat jalgpalli? mulle küll meeldis MM-i aeg see oli vist esimene mäng kus itaalia näitas kuidas rünnata ja ilusat mängu näidata ja ega terve turniir oli ilus nende poolt, vähemalt mulle meeldis...räägi siis mis koht sinu jaoks itaalia jalgpalli igavaks teeb?
      AILTON

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
        Kas sellised nimed nagu Vialli, Di Matteo ja Zola ütlevad sulle midagi? Võiks nagu oma "lemmikklubi" lähiajaloo kohta midagi ikka teada.
        Sinu lolli juttu annaks võrrelda olukorraga, kus Liverpooli fänn Hispaania jalgpalli maha teeks.
        Kas see peaks mind koondist toetama panema, kui seal pallib mu lemmikklubi mängija??? I don´t think so!

        ja minu juttu ei anna võrrelda pooli fänniga kuna hetkel ei palli chelseas ühtki koondise vaateväljas olevat itaallast

        Kommentaar


          #19
          itaallased mängivad koduliigas...üksikud erandid on ja nendest on hetkel kindel koondise mees vaid Cannavaro ja Zambrotta, aga eks nad ka varsti koju lähevad.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
            Kas see peaks mind koondist toetama panema, kui seal pallib mu lemmikklubi mängija??? I don´t think so!

            ja minu juttu ei anna võrrelda pooli fänniga kuna hetkel ei palli chelseas ühtki koondise vaateväljas olevat itaallast
            Ma ei öelnudki et sa pead Itaalia koondist toetama. Ma ka ei toeta näiteks Prantsusmaa koondist, mis sest et minu lemmikklubis mängivad prantslased.

            Nii palju kui ma Premiershipi jälginud olen, siis Vialli ja Zola olid Chelsea särgis kõike muud kui igavad mängijad. Julgen väita et Vialli ajal mängis Chelsea palju atraktiivsemat jalgpalli kui praegu. Sa ei peagi Itaalia koondist toetama, aga seda igavaks pidada...? Need ajad on ammu möödas kui itaallased umbkaitset mängisid. Eelmine aasta MM-il mängisid nad väga ilusat jalgpalli. Ja kui sa juba Itaalia jalgpalli igavaks pead, siis mida kuradit sa Chelseast fännad? Kui võrrelda hetkel Itaalia koondist ja Chelseat, siis atraktiivsuse poolest panevad itaallased Chelseale pika puuga ära.

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
              Ja kui sa juba Itaalia jalgpalli igavaks pead, siis mida kuradit sa Chelseast fännad? Kui võrrelda hetkel Itaalia koondist ja Chelseat, siis atraktiivsuse poolest panevad itaallased Chelseale pika puuga ära.
              and twelve points goes to AlwaysRed.
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                and twelve points goes to AlwaysRed.
                Aitäh, aitäh!!!

                Kommentaar


                  #23
                  mis te kraaksute tühja asja pärast...

                  Kommentaar


                    #24
                    Vaat´ kust pidi teema välja koukima. Loteriis ei vedanud. Kuidas teil?
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                      Vaat´ kust pidi teema välja koukima. Loteriis ei vedanud. Kuidas teil?
                      Nussing

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                        Vaat´ kust pidi teema välja koukima. Loteriis ei vedanud. Kuidas teil?
                        Korvitäis ploome ka siinpool sood.
                        The other line moves faster.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Raix Vaata postitust
                          Korvitäis ploome ka siinpool sood.
                          Aga teispool sood viinapood,Raix,krt lähme kohale,EA viib meid kohale,küll Oleksey meile piletid müüb...

                          Kommentaar


                            #28
                            Samuti nulli peal.

                            Kommentaar


                              #29
                              billy has not been successful
                              kaks firmatorti, kast pepsit!

                              Kommentaar


                                #30
                                Sama pask, täitsa emmis.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X