320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2012 Poolas ja Ukrainas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Iga kord kui ma kuulen/loen jutte mingitest ennustatavatest imetajatest/kahepaiksetest tahaks midagi ära lõhkuda.
    inimene kuulub kah imetajate sekka vististi?
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

    Kommentaar


      Ukraina kasutab laseb kemikaale pilvedesse, et vihma alla ei sajaks - seda kasutati ka Hiina olümpial. Või eksin?

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Hiina olümpia kohta ei tea, aga Moskva olümpial küll. Hõbenitraat oli vist kemikaali nimi. Suht süütu kraam.

        Kuskil uudistes oli juttu, et Ukraina kasutab sama meetodi, mis Hiina olümpial kasutati ehk kemikaal pilvedesse. See selleks

        Kommentaar


          Algselt postitas papagoi Vaata postitust
          Tra see oli küll kõva, aga tegelt oli terve mäng täis selliseid Jõhker mees

          Kommentaar


            Algselt postitas priity Vaata postitust
            Ma ei kahtlegi selles, et kohalolnud ultratest mõni oma "vaimukust" ahvihäältega väljendas, kuid Hollandi ja Inglise pressi kirjeldustest jääb mulje nagu oleks seda kogu staadionil kuulda olnud. Olen päris palju kommentaare lugenud, kus inimesed väidavad, et nad olid staadionil, kuid ei kuulnud midagi sellist. Allpool ka kaks linki videotele hollandlaste treeningust, kust ma küll mingeid rassismiilminguid ei kuulnud. Kui just "fuck euro" selle alla ei kuulu...

            http://www.youtube.com/watch?feature...&v=LP1Ht4BXYlk
            Täiendavat infot selle juhtumi kohta, kahjuks küll vaid poola keeles: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kra...an,257684.html
            Lühidalt kokkuvõttes ütlevad nii politsei kui ka Krakowi linnavalitsus, et peale videote analüüsimist ei ole nemad leidnud mingisuguseid rassistlike tegusid. Leidsid küll ühe Krakowi klubi vastaseid hüüdeid (ehk siis minu interpreteeringus Wisla fännide hüüded Cracovia vastu) ninig "fuck euro" skandeerimist.

            Praegu aga Varssavis paras mäsu--kesklinnas lõhkepaketid, venelased poolakate mõnituste saatel marssimas, ühel venelasel ninast veri väljas ning Poola fännid löömingutes omavahel ja politseiga.

            Kommentaar


              kuidas kohapeal olek on?
              kuidas õlle/toidu hinnad on?
              paari sõnaga võiks keegi öelda

              Kommentaar


                Algselt postitas h0ch Vaata postitust
                Kuskil uudistes oli juttu, et Ukraina kasutab sama meetodi, mis Hiina olümpial kasutati ehk kemikaal pilvedesse. See selleks
                Hõbenitraat

                Hõbejodiid on selle asja nimi. Nitraadiga võiks päris nalja saada.

                Kommentaar


                  Euro 2012 väravate 4D animatsioonid: http://www.marca.com/deporte/futbol/...2/goles4d.html

                  Kommentaar


                    iseenesest lahe asi, kuid (kahjuks) vaatasin esimese asjana Di Natale väravat ja selle järgi magas sügavalt äärekaitsja suluseisu maha ning väravavaht pidanuks pallile ennem ründajat jõudma. Näkää. Ei viitsinud rohkem väravaid vaadata ka
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Väheke OT-t kah:

                      Euro 2012 - Sokkeri Simulatioon pakub Holland-Saksamaa mängu lõpptulemuseks 3:1 http://online.sokker.org/comment.php?matchID=20127122. Klikkides Euro 2012 Simulation`i peale näete turniiritabelit ja teisi simuleeritud EURO 2012 vastasseise. Visake pilk peale!

                      Kommentaar


                        issand kui mõttetu.

                        Kommentaar


                          Maitse asi, mõnele siiski meeldib. :P

                          Kommentaar


                            See on mingi kaheksajala poolt loodud?

                            Kommentaar


                              Ei, poolaka, kes kõigi eelduste kohaselt peaks ikka inimene olema, lol. :P

                              Kommentaar


                                Turniiri suurima puujala valimine muutub järjest keerulisemaks. Torres, RVP, Ronaldo...Balotelli

                                Kommentaar

                                Working...
                                X