320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2012 Poolas ja Ukrainas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Rebelrebel, pean ikka endale ajakirjanikupääsme sebima, raisk. Uskumatu, et MITTE midagi nagu ei saanud

    Kommentaar


      #32
      Kas see on tõesti esimene kord kui piletitest ilma jääte? Viimase kahe postitaja jutust paistaks välja nagu oli miskine bad beat, kui pokkeri termineid kasutada.

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Kas see on tõesti esimene kord kui piletitest ilma jääte? Viimase kahe postitaja jutust paistaks välja nagu oli miskine bad beat, kui pokkeri termineid kasutada.
        rigged game pigem.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          #34
          Nojah ma olen ise vist mõned korrad üritanud sealt kaudu saada...Aga mulle on jäänud selline arusaam, et ei ole rigged game vaid lihtsalt spekulante on nii palju kes persetäite kauba taotlusi saadavad.

          Varasemalt on muidugi foorumlastel ikka kõvasti rohkem õnne olnud, aga ju oli huvi näiteks Aafrikasse sõita väiksem kui poola ja ukraina litsidesse.

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Nojah ma olen ise vist mõned korrad üritanud sealt kaudu saada...Aga mulle on jäänud selline arusaam, et ei ole rigged game vaid lihtsalt spekulante on nii palju kes persetäite kauba taotlusi saadavad.

            Varasemalt on muidugi foorumlastel ikka kõvasti rohkem õnne olnud, aga ju oli huvi näiteks Aafrikasse sõita väiksem kui poola ja ukraina litsidesse.
            Ma olen alati saanud MM-le. Viimane EM jäi kandideerimata, kuna lihtsalt olin Venemaal ja seal avalikus postkontori netipunktis võid küll ennustada soccerneti ennustusi, aga mitte krediitkaarditehinguid teha.

            Kommentaar


              #36
              Kandideerimiseks ei olnud vaja krediitkaardiga midagi teha. Me kandideerisime mingi 6kesi 2008 eurokale ja ei saanud ka midagi. Ühesõnaga ma pole nende loosimiste kaudu ever midagi saanud.

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Kandideerimiseks ei olnud vaja krediitkaardiga midagi teha. Me kandideerisime mingi 6kesi 2008 eurokale ja ei saanud ka midagi. Ühesõnaga ma pole nende loosimiste kaudu ever midagi saanud.
                Aa, siis ma mäletan äkki valesti. Seal oli mingi kala, miks ma ei kandideerinud sel korral ja põhjuseks oli Venemaal olek.

                Kommentaar


                  #38
                  Oli küll vaja anda krediitkaardi andmed. Vähemalt seekord.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    #39
                    Seekord nagu 2012 aasta jaoks? 2008EM puhul ei olnud tarvis. Vähemalt mina mäletan nii.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Seekord nagu 2012 aasta jaoks? 2008EM puhul ei olnud tarvis. Vähemalt mina mäletan nii.
                      Seal sai taotleda ka niisama maksmist, kui krediitkaarti polnud, aga sellliselt pole üldse lootust.

                      Kommentaar


                        #41
                        võimalik et me sellepärast perest saimegi, ei oska öelda.

                        Kommentaar


                          #42
                          Aga üks tubli foorumlane sai positiivse vastuse(mitte mina), niiet minek! Grupp D
                          Noh minek oleks niikuinii olnud

                          Kommentaar


                            #43
                            Oot, pileteid alagrupimängudele pole üldse saadaval enam? Kui nii, siis ikka veidi pask küll, sest kindel plaan oli minna.

                            Kommentaar


                              #44
                              Üks alagrupp ja kaks veerandfinaali tulid loteriist koju (kõik Ukrainas)
                              tulevik on tunni aja pärast

                              Kommentaar


                                #45
                                Tundub, et meil õnnestus jopastada kogu siinse seltskonna jagu - 4 persoonile pilonksud kõikidele D grupi mängudele Kiievis (k.a. Ukraina avamäng) ja veerandfinaal kaevurite linnas. Kui virisemise pärast viriseda, siis ilmselt maksale võib üritus üsna kurnavaks osutuda. Meil tekkis muidugi küsimus, kas Ukrainasse on mõtet minna oma auto või matkabussiga või tuleb miilitsale tee peal jätta hotelli- ja lennukiraha väärtuses kohalikke jeene?
                                Jube Tige Kala

                                Kommentaar

                                Working...
                                X