320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Müüa Olympus E-400 + 14-42mm + 40-150mm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Müüa Olympus E-400 + 14-42mm + 40-150mm

    Tervist!
    Sain testimiseks Olympus E-400 kaamera koos kahe objektiiviga ning pakutakse võimalus hea hinnaga välja osta - 8000.- (km-ga).
    Info kaamera kohta:


    Kui kellegil on huvi, siis kontakti saab:

    Kaarel Kosk
    +3725258080
    kaarel@leventa.ee
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    #2
    Noo ei ole teps mitte kõige parem asi kui aus olla. See Sony http://www.photopoint.ee/toode.php?id=10800 teeb igati tuule alla 400'le, muidugi on objektiivi poolimine miinuseks.

    Kommentaar


      #3
      pole vaja kommenteerida kui isegi elementaareseid asju lahti ei jaga.

      Kommentaar


        #4
        ek sa oled paha ma olen seda asja 4 aastat õppinud. ja sinu sõnade järgi olen ikka loll

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Refieus Vaata postitust
          Noo ei ole teps mitte kõige parem asi kui aus olla. See Sony http://www.photopoint.ee/toode.php?id=10800 teeb igati tuule alla 400'le, muidugi on objektiivi poolimine miinuseks.
          seleta rumalamale inimesele ka kuidas ta siis tuule alla teeb?
          AILTON

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Refieus Vaata postitust
            ek sa oled paha ma olen seda asja 4 aastat õppinud. ja sinu sõnade järgi olen ikka loll
            Kuskohas seda lolli jutu ajamist nii kaua peab õppima?!

            Edit: Teemasse ka. Olympust ei ostaks enivei, Sony veel enam. Tehku oma videomakke edasi, mis sest, et VHS'e enam ei toodeta.
            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

            AD e. Andekas Disainer...

            Kommentaar


              #7
              Härrad, Sony on tavakasutajale tunduvalt parem aparaat kasutamiseks kui seda on Olympus. Kui te isiklikult mõlemat näppinud ei ole siis palun mokk maas hoida. Ühega olen käinud Hispaanias ja teisega Egiptuses ehk siis mõlemaga nädalajagu koos elanud ja mitmeid GB pilte/videosid tootnud. Ütlen ausalt, e400 on suht mõttetu üritus.

              Kommentaar


                #8
                Mul on nii sony kui olympus kodus ja siis :P.
                hakka nyyd oma oskuslikke tunnistusi skänneerima ja tõestama, et sa oled tegija.

                Kommentaar


                  #9
                  Mine hiili metsas väheke.

                  Kommentaar

                  Working...
                  X