320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis klubi(de) käekäik sind huvitab?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis klubi(de) käekäik sind huvitab?

    mind huvitab, et milliste Hispaania klubide fannid meil siin on ja milliste Hispaania klubide tegemised foorumlasi huvitavad. See naiteks aitab kasvoi kajastada soccernetis La Ligas toimuvat jne. kuna valik on 10 klubi hulgast, siis kui kellegil on oma lemmik, mis siia ei mahtunud, siis voib siia julgelt postitada.

    naljameestel palun jatta teema puutumatta!

    ahjaa, voite panna mitu klubi, mis teid huvitab, kasvoi koik mis nimekirjas on
    79
    FC Barcelona
    24,05%
    19
    Real Madrid
    17,72%
    14
    FC Sevilla
    3,80%
    3
    Valencia CF
    11,39%
    9
    Atletico Madrid
    12,66%
    10
    Real Betis
    8,86%
    7
    Deportivo La Coruna
    3,80%
    3
    Tarragona Gimnastic
    6,33%
    5
    Athletic Bilbao
    6,33%
    5
    Recreativo Huelva
    5,06%
    4
    Catalunya is not Spain!

    #2
    Nagu näha on barca ülekaalukalt parim
    AILTON

    Kommentaar


      #3
      Minu hääle sai Deportivo muidugimõista.
      Aga suurel või vähemal määral lähevad korda ka teiste klubide tegemised.
      # 21 - El Flaco

      Kommentaar


        #4
        Minu hääle sai Atletico Madrid.....äärmiselt sümpaatne klubi ja loodan, et järgmine hooaeg ka ilma Torreseta midagi suudetakse korda saata.
        Pöialt hoian ka linnarivaal Realile.
        MU FCUK

        Kommentaar


          #5
          No läbi ja lõhki uurin ja puurin Barcat, mõistagi.

          Aga veel on paar hooaega meeldinud mulle Sevilla ja selle hooajaga on nad väga arvestatavaks klubiks muutunud. Tundub, et lausa suurklubiks. Ma usun, et suurem osa staare jäävad püsima klubisse. Veel meeldib Valencia, eriti sellepärast, et nad nii hispaania-meelsed.
          Atletico Madridi nagu jälgin ka mingil määral, aga ega nad mulle eriti ei meeldi.

          Üldiselt jälgin ma kogu La Ligat. Kõigi meeskondade vorm ja selline värk on suht teada koguaeg.

          Kommentaar


            #6
            Pöialt hoian Real Madridile ja igapäevaselt hoian end kursis kõige klubiga seonduvaga. Ülejäänud klubid nii väga ei meeldi, aga Euroopas hoian pöialt kõikidele hispaania klubidele ja jälgin ka seal edukalt esinevate klubide käekäiku liigas. Selliste väiksemate üllatajate, Getafe ja Zaragoza, tulemustel hoian ka silma peal.
            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

            RocknRolla (2008)

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
              Nagu näha on barca ülekaalukalt parim
              Naat!
              Aga ma hoian eelkõige põialt Real Madridile, kuid mul ei ole ka teiste klubide vastu midagi. Real on ikkagi ju selle aasta meister.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                Naat!
                Aga ma hoian eelkõige põialt Real Madridile, kuid mul ei ole ka teiste klubide vastu midagi. Real on ikkagi ju selle aasta meister.
                Meister ei ole veel, aga tuleb põnev lõpp ja see oleks realile suur korda minek, eriti vaadates kus vahepeal sipeldi, aga ma arvan et barca siiski võidab või siis eriti hea oleks kui sevilla paneks kinni, eriti hea ninanips suurklubidele!Krt kuna ma esimene hääletasin siis oli kõva 100 prossa barca poolt
                AILTON

                Kommentaar


                  #9
                  ma kordaks veelkord, et selle kusimuse point ei ole mitte selles, et kes kelle poolt on ja kes peaks tiitli voitma, vaid et kui palju ollakse uldse huvitatud erinevate Hispaania klubide tegevusest ja milliste klubide tegevust voiks rohkem kajastada, nii siinses foorumis kui ka soccerneti esilehel
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                    Real on ikkagi ju selle aasta meister.
                    Sa oled ajast 4 aastat maas

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                      Naat!
                      Aga ma hoian eelkõige põialt Real Madridile, kuid mul ei ole ka teiste klubide vastu midagi. Real on ikkagi ju selle aasta meister.
                      Kaspar on leiutanud ajamasina ja sõitnud tagasi aastasse 2003

                      Kommentaar


                        #12
                        Mina hääletasin Valencia poolt. Igati sümpaatne klubi aga millegi pärast kipub Real Madridi ja Barcelona varju jääma.

                        Kommentaar


                          #13
                          Madrid sai minu hääle, Barca, Seviila, Valencia käekäik huvitab ainult siis kui see hea pole ^^
                          Little things worry little minds.

                          Carlo Ancelotti, 2009

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas avscol Vaata postitust
                            Kaspar on leiutanud ajamasina ja sõitnud tagasi aastasse 2003
                            Kes see Kaspar on? Aga te lihtsalt veel ei tea kes on hooaja 2006/07 La Liga võitja, aga mina tean.
                            Aga soccerneti esilehel võiks olla rohkem juttu kõigest mis Hispaanias jalgpalli vallas on juhtunud või juhtub.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              #15
                              Real Betisi ja Villarreali uudised on peamiselt mul iganädalasel uurimisel. Betis huvitab nagu juba vanast ajast, kui CMis mängimisel meeldima hakkas ning pärast Rafa Sobise tulekut uurin vast isegi veel rohkem. Villarreal meeldib pigem seal mängivate argentiinlaste poolest, küll pärast Riquelme ära saatmist on huvi veits jahenenud, eks juulis tuleb tagasi.
                              Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X