320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajaloonurk - klubide asutamisaastad?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas lennat Vaata postitust
    Ära lahmi, eestimees! esdag tartu 1910? Sul on siin veel vigu. Ma kordan, et ei soovi hetkel süveneda.

    ma vaatasin raamatust et seal oli 1910, ju siis oli vale, paranda siis mind kuia ega on

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
      kust kohast sa võtad siuksed mõtted?!?

      EDIT: Tarvastu EI OLE Rakvere klubi
      Oi-oi kuidas ärritus. Ja palun, kust mina peaksin teadma, kus kohast on II Liiga klubi tulnud? Ma lihtsalt küsisin, et äkki Rakverest. MA võin sedamoodi öelda, et siin on ikka kuradima pingeline õhkkond. Ja ümber Eestit olen küllalt reisinud ja sellist küla pole veel ette tulnud, ega vist ei tulegi. Tean et ta Viljandimaal on.
      PS. Kui te ei tea siis on Rakveres ka selline klubi nagu Fc Tarvas.

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Beaf Vaata postitust
        Oi-oi kuidas ärritus. Ja palun, kust mina peaksin teadma, kus kohast on II Liiga klubi tulnud? Ma lihtsalt küsisin, et äkki Rakverest. MA võin sedamoodi öelda, et siin on ikka kuradima pingeline õhkkond. Ja ümber Eestit olen küllalt reisinud ja sellist küla pole veel ette tulnud, ega vist ei tulegi.
        PS. Kui te ei tea siis on Rakveres ka selline klubi nagu Fc Tarvas.
        kahjuks panid ka siin puusse.....Rakveres ei ole sellist klubi nagu FC Tarvas. Ja eestis ei ole sellist küla ka nagu Tarvastu. Nuputa ise edasi.

        EDIT: Nüüd sa lisasid oma postitusse lause "Tean et ta Viljandimaal on." Miks sa küsid kas see on Rakvere klubi kui sa tead et see on hoopis Viljandimaal?

        EDIT2: parandan ennast: Tarvastu küla küll on olemas aga sellel ei tohiks olla seost klubiga FC Tarvastu.
        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas eestimees Vaata postitust
          ma vaatasin raamatust et seal oli 1910, ju siis oli vale, paranda siis mind kui aega on
          Võta natuke mõistusega ka seda asja. Eesti jalgpalli sünnipäev on 1909. Tartu EsDag nimeline klubi aka jalgpalliklubi Tartu Kalev järeletulija hakkas figureerima alles 1990.ndatel aastatel. Vaata kasvõi siia tabelisse - oli Tartu Kalev edasi Tartu EsDag ja lõpuks Tartu DAG. Oli sellenimeline rahvusvahelne firma. Liepaja (Läti) esindusklubi kandis ka vahepeal nime Liepaja DAG.

          Kommentaar


            #35
            ja Mustla linna ning Tarvastu vallaga on Soe külal samuti otsene seos

            Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
            EDIT2: parandan ennast: Tarvastu küla küll on olemas aga sellel ei tohiks olla seost klubiga FC Tarvastu.
            seega, eksid ka sina, s6brake
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
              kahjuks panid ka siin puusse.....Rakveres ei ole sellist klubi nagu FC Tarvas. Ja eestis ei ole sellist küla ka nagu Tarvastu. Nuputa ise edasi.

              EDIT: Nüüd sa lisasid oma postitusse lause "Tean et ta Viljandimaal on." Miks sa küsid kas see on Rakvere klubi kui sa tead et see on hoopis Viljandimaal?

              EDIT2: parandan ennast: Tarvastu küla küll on olemas aga sellel ei tohiks olla seost klubiga FC Tarvastu.
              EDIT. Parandan sind. Kes mulle ütles Tarvastu, ehk Mustla linn. Mustat juba teadsin kus on, Viljandimaal peaks olema. On nii?
              -Ja see lause "Tean, et Viljandimaal on" lisasin hiljem, sest teadsin, kus asub Mustla linn. Ja sa ütlesid et musta = tarvastu.
              MÕIKAD?
              Ja Rakveres on selline amatöör-klubi(FC TARVAS ), kes ei mängi liigas . Lihtsalt vahest saavad kokku, harjutavad ja mängivad.( About. paar koda kuus, kui aega on) Väga kurb kui sa pole kuulnud. Ja olen ise ka seal tegelenud paar korda, lihtsalt olen olnud sel ajal Eestis.

              Kommentaar


                #37
                Okei, tänasest hoiate te enda mokad kinni ja ma mõtlen 10 korda enne kui postitan, PEACE?
                Ps. Ja kohe kui mina, või keegi muu, mingi imeliku, lihtsa vms küsimuse esitab, ei hakka kohe mögisema. Kui ajab närvi, ja mõtleb et noh wtf, on loll, siis hoiab selle enda teada, ei pea kohe foorumisse toppima.
                ->Oleks mul ja teistel ka mugavam seda foorumit lugeda ja postitada. Hetkel on siin väga närviline õhkkond, nagu juba ütlesin.

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas lennat
                  Ikka BC Tarvas, tainapea! Ja kui teada tahad, siis tea ka seda, et Tarvastu Jalgpalliklubi aka FC Tarvastu peab oma kodumängud Soe Keskasula staadionil.
                  Sa mõtled tõsiselt, et ma ei tee vahet korvpallil ja vutil? Vahi, et ise pole tainapea.=P
                  Fc Tarvas on täielikult olemas Rakveres. Tõsielt kahju kui pole kuulnud, tainapea.
                  ja lisaks mind ültse ei huvita kus nad peab enda mänge, kasvõi sinu liivakastis.
                  Ma küsisingi alguses et kas Rakvere klubi. OKei, sain teada vägagi hästi, et pole, niiet ok?
                  peace.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas lennat
                    Okei, panen siis siia ka ilma lisadeta, FC Kuressaare teema alt:
                    Beaf, mul on miskipärast hirm Sinu ees, noormees. Kui tuled foorumisse siis ikka ka mingisuguse mõtestatud mõttega, kasvõi totside ülesriputatud uusi pilte vaatama, aga kui niisama lahmima, siis mulle jääb selline käitumine küll arusaamatuks - hiljaksjäänud puberteet või tüdruk läks ära. Ma ei imestaks ka.
                    Lugesin juba kaks korda.
                    PEACE.

                    Kommentaar


                      #40
                      to lennat:
                      Fc Tarvas leidub Rakveres, kes harjutab kutseka staadionil vahest.

                      Kommentaar


                        #41
                        Tänase päevaga ma riputan üles igal päeval ainult ühe meeskonna. Niisiis, 6.märtsil 1990.a. asutati iseseisev jalgpalliklubi FC Flora (oma esimese ametliku mängu pidasid vastasutatud FC Flora klubijalgpallurid 9. märtsil 1990 Pihkva Iskra vastu Viljandis, mille kaotasid 0:1.)

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          Koeru SK peaks ka vist juba 10 aastane olema
                          Koeru SK mängib liigas alates aastast 1999. Ehk käesolev hooaeg on siiski veel 9.

                          Kommentaar


                            #43
                            Hea teema jälle perses...
                            Nüüd kui vaja (krt teab milleks) mõne klubi asutamisaega teada siis songi sita sees pärlit otsides.Kuna ülelaheülilahenoormees oma sodi nagunii ära ei kustuta siis Soccerneti tegijad,äkki olete nii kenad ja kogute need klubid aastaarvudega kokku ja riputate portaali mingiks nupukeseks ajaloo alla?
                            Mazz,enibadi
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              #44
                              Pärnu Spordiselts Tervis 1921
                              Pärnu staadion, millele pääses viie ukse kaudu

                              Kalevi staadioni kohal asunud velodroom ehk rattasõitjate aed hävis Esimese maailmasõja ajal Vene sõjaväelaste käe läbi. Sõdade lõppemise järel sai äsja asutatud spordiselts Tervis selle pikka rohtu kasvanud platsi 1921. aastal enda kätte viieks aastaks vastavalt linnavalitsusega sõlmitud rendilepingule.

                              Kommentaar


                                #45
                                Esimesed Eesti Jalgpalli Karikavõistlused toimusid "alles" 1938. a.

                                1.ringi kohtumised (üheaegselt neljas Eesti linnas)
                                Narvas Tennis & Hockey Klubi - KS «Võitleja» 4:3
                                Tallinnas ESS «Kalev» - Tallinna Jalgpalli Klubi 2:3
                                Pärnus Pärnu «Kalev» - ÜENÜTO 5:2
                                Tartus Palliklubi «Olümpia» - Tallinna «Puhkekodu» 3:0
                                2.ring (liitusid esimeses ringis vabad meeskonnad)
                                Tallinnas Tallinna «Esta» - Narva Tennis & Hockey Klubi 1:0
                                Tallinnas Jalgpalliselts «Estonia» - Tallinna Jalgpalli Klubi -:+ (loobumiskaotus)
                                Tallinnas Tallinna V. S. «Sport» - Pärnu «Kalev» 1:0
                                Pärnus Pärnu SS «Tervis» - Tartu Palliklubi «Olümpia» 3:0
                                Poolfinaalmängud: (need peeti kõik juba Tallinnas)
                                Tallinna «Esta» - Tallinna Jalgpalli Klubi 0:1
                                Tallinnas Tallinna V. S. «Sport» - Pärnu SS «Tervis» 3:2
                                Finaalmängud: (mängiti, kuni karikavõitja oli selge)
                                I Tallinna Jalgpalli Klubi - Tallinna V. S. «Sport» 1:1 (vaatamata sellele, et tuli mängimisele ka lisaaeg)
                                II Tallinna V. S. «Sport» - Tallinna Jalgpalli Klubi 2:1 (lisaajal saavutas V. S. «Sport» värava ning karika).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X