320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus kujundus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    ei, sest reidis on napis rõivais väikseid tüdrukuid tunduvalt rohkem kui siin

    Kommentaar


      #17
      Kole kujundus jah.

      Scooter sai vist millestki valesti aru kui kujundas selliste värvidega selle lehe. Tundub, et ta tahtis WeeTsee Vloorale kodukat disainida.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        #18
        Kujundus kujunduseks, kui suur osa infot kadunud või selle ülesleidmine p... in the a.. siis pole ka kullakarvalisest koorest suurt abi. Näited:
        1) Kadunud koondise varasemate mängude info
        2) Kadunud kalendri funktsioon, kus kuupäeval klikkides näitas ära selle kuupäeva uudised pluss mis mängud ja kus toimuvad/toimusid.
        3) Välismaa liigade uudiseid enam eraldi ei kuvata?
        Ühesõnaga, pole vastava ala spetsialist, et kujunduse nüannsse hinnata aga siiski, siiski: kaks vasakpoolset tulpa sisaldavad minu arvates liigselt igasugu pudinaid, ühe tulba võiks julgelt ära kaotada pluss eraldi kastis olevate uudiste kirbukirjas pealkirjad võiks ikka natuke suuremalt kuvada)
        Lühidalt aga muudatustele hinnangut andes ütleks, et minu jaoks on muudatustega soccernet.ee kasulikkusest (kadunud info ja poolik menüüde süsteem) umbes 90%, no ok 80%, ära kadunud. Eestis on olnud piisavalt portaale ja veebilehe hakatisi, mis on igati vingelt timmitud ja kujundatud, kuid mis on läinud hingusele kuna neil pole lihtsalt sisu olnud. Need lehed aga mis on sisukad on püsinud ja püsivad hoolimata sellest kui hästi/halvasti nad kujundatud on.

        Kommentaar


          #19
          On ju öeldud, et alguses veidi kärbitud võimalustega.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
            On ju öeldud, et alguses veidi kärbitud võimalustega.
            No ma panin kirja asjad, mis mind kõige rohkem kotivad. Kui need hiljem tagasi tulevad siis on igati tore--võiks kohe arvata, et kellelegi läks mu hädaldamine isegi korda.

            Kommentaar


              #21
              Kas nüüd jääbki nii, et kui tahad kommentaari lugeda, pead uudise ka avama? Ja miks seda soccernetti üldse kogu aeg muutma peab? Esialgu on küll viletsam, kui varem oli. Ja MLi statistikasse panete ikka mitteametlikke protokolle üles. Loodetavasti nende alusel keegi kokkuvõtlikke statistilisi andmeid tegema ei hakka. Vähemalt ühe vigasevõitu p-kolli leidsin üles.

              Kommentaar


                #22
                Zelinski pilt on ka nagu politseikroonikast, profiilis, ainult politsei puhul võetakse prillid eest. Üldse on meistermeeskonna mängijate pildid kirjud, Malovi ja Smirnovi omad veel TVMK vormis. Levadial lehel on muidu korralikud olemas.

                Kommentaar


                  #23
                  Ei tea, kas sellist funktsiooni üldse tulebki enam, kus saad kõik päeva uudised ühest kohast kätte? Ükskõik, kas Eesti IV liiga või MM finaali kohta käiva uudise. Kui peab rubriikide kaupa nokkima hakkama, siis on see küll vilets värk. Ei tasu ilmselt vaeva.

                  Kommentaar


                    #24
                    Ummike ajapikku kõik funktsioonid taastuvad.

                    Kommentaar


                      #25
                      Mulle uus kujundus meeldib. Hea töö skuuter. Paar miinust on minu arvates järgmised:

                      1. Parem menüü kisub liiga kirjuks.
                      2. Peauudise taustavärv (roheline) on jube terav. Võiks veits leebemaid toone kasutada. Lugemiseks veits mööda. Tundub võõrkehana.
                      3. Alamlehtede hall taust võiks kah olemata olla.

                      Cheers!

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Silver Vaata postitust
                        2. Peauudise taustavärv (roheline) on jube terav. Võiks veits leebemaid toone kasutada. Lugemiseks veits mööda. Tundub võõrkehana.
                        Nõustun selle punktiga. Kui soccerneti lahti teen siis esimese hooga vaatan peauudisest mööda kuna selle värv nõnda kärts nagu oleks tegemist mõne järjekordse reklaamiga. Rohelise värvi kasutamise kohta--lugesin kunagi mingist uuringust millest tuli välja, et roheline tekst valgel taustal pole sugugi hea loetavusega kui võrrelda nt. sinise või punase tekstiga valgel taustal(kõige hullem oli muidugi midagi stiilis lilla tekst kollasel või sinisel taustal).

                        Kommentaar


                          #27
                          Mulle meeldib...kuigi esiotsa mõtlesin hetkeks,et klikkasin vist Flora lehele
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                            Mulle meeldib...kuigi esiotsa mõtlesin hetkeks,et klikkasin vist Flora lehele
                            jah roheline esialgu häirib aga miks kiruda teiste kätetööd.kui ei meeldi siis valige muud rohelist aga palun mitte kesk... oma
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              #29
                              mi laik it alot
                              .

                              Kommentaar


                                #30
                                Roheline tõmbab tähelepanu kenasti endale, annab kirjule lehele selge fookuse. Loetavusel ei ole minu arvates ka häda midagi, pealegi on seal ju ainult tutvustav tekst ja kogu uudist tuleb lugeda ikkagi tavalisel taustal..

                                Sisulise poole pealt töö käib, aga päris täisfunktsionaalsuseni (sealhulgas mitmed uued asjad) jõuame ilmselt kuu-kahe pärast.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X