320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus kujundus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Roheline tõmbab tähelepanu kenasti endale, annab kirjule lehele selge fookuse. Loetavusel ei ole minu arvates ka häda midagi, pealegi on seal ju ainult tutvustav tekst ja kogu uudist tuleb lugeda ikkagi tavalisel taustal..

    Sisulise poole pealt töö käib, aga päris täisfunktsionaalsuseni (sealhulgas mitmed uued asjad) jõuame ilmselt kuu-kahe pärast.
    Roheline valgel on O.K. Varasem versiooon oli ikka parasjagu laibakarva värk. Jõudu!

    Kommentaar


      #32
      Tehke juba rutem uuendus:"kõik uudised" kuupäevade kaupa ära ja edasi uuendage vastavalt isiklikule soovile. Tahaks ikka kõik teie lood ära vaadata, aga mitmest kohast uudiseid otsida ei viitsi, leiab mujaltki ju.

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Ja MLi statistikasse panete ikka mitteametlikke protokolle üles. Loodetavasti nende alusel keegi kokkuvõtlikke statistilisi andmeid tegema ei hakka. Vähemalt ühe vigasevõitu p-kolli leidsin üles.
        Ehk ütled ka, millise.

        Üldiselt põhineb stats nüüd ikkagi ametlikel protokollidel. Värskeimad voorud on lisatud mitteametlikena, aga kui tulevad ametlikud andmed, siis kontrollime üle ja vajadusel muudame.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas mazz Vaata postitust
          Ehk ütled ka, millise.

          Üldiselt põhineb stats nüüd ikkagi ametlikel protokollidel. Värskeimad voorud on lisatud mitteametlikena, aga kui tulevad ametlikud andmed, siis kontrollime üle ja vajadusel muudame.

          No mina leidsin puuduva vahetuse Borissov (82. Kuvšinovs) mängus Tulevikuga 3:1. Ega ma palju ei otsinudki, lihtsalt see vahetus lisandus peale protokolli avaldamist protokollide lehel ja siis ma vaatasingi teie lehele.

          Kommentaar


            #35
            Äkki hakkate mind üle kontrollima? Ma kontrollin protokolli üle, kui ta lisatakse protokollide lehele ja lisan siin

            juurde kirja "ametlik protokoll". Te võiksitegi seal oma lõppvarianti võrrelda?

            Kommentaar


              #36
              Ma meelega ei avaldanud oma arvamust kohe kujunduse kohta, sest peaaegu alati ei meeldi alguses uus kujundus veebilehtedel. Nüüd siis vaatasin tervama pilguga seda kujundust ja minu meelest väga hea kujundus. Näiteks meeldib mull see, et neid erinevaid uudiseid on seal pealkirjade järgi. Varem oli vist all pool ja eriti ei vaadanud sinna alla ja jäi nii mõnigi huvitav uudis lugemata. Noh midagi peab ju kritiseerima ka, et äkki siis vasakul võiks ka midagi olla!? Et praegu on see põhiline osa vasakul ja siis kaks veergu muid asju paremal, et võiks see peauudis koos asjadega keskel olema. Kuigi ega praegusel variandil ka midagi nii väga viga pole.

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Erko Vaata postitust
                Noh midagi peab ju kritiseerima ka, et äkki siis vasakul võiks ka midagi olla!? Et praegu on see põhiline osa vasakul ja siis kaks veergu muid asju paremal, et võiks see peauudis koos asjadega keskel olema.
                Selline võiks olla. Need äärmised võibolla isegi vastupidi omavahel.

                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                RocknRolla (2008)

                Kommentaar


                  #38
                  Koos uue kujundusega on foorumisse tekkinud keegi jalgpallFCKU. Palun viga kiiresti parandada!

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                    Selline võiks olla. Need äärmised võibolla isegi vastupidi omavahel.

                    Minu meelest väga väärt mõte. Kuidagi silmale palju parem.

                    Kommentaar


                      #40
                      Millal taastatakse ajaloo sektor? Ilgelt oleks vaja teada varasemaid Esiliiga võitjaid

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Epic Vaata postitust
                        Ilgelt oleks vaja teada varasemaid Esiliiga võitjaid
                        siit või siit leiad äkki midagi
                        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                        Kommentaar


                          #42
                          Kus ma saan uudiseid lehele kirjutada
                          Algselt postitas Maekas
                          Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas juhmard Vaata postitust
                            Kus ma saan uudiseid lehele kirjutada
                            ma ei tea, saada akki meil monele toimetajale
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              #44
                              Kas kuksil on otsing ka? Ma ei leidnud.... või kust saab vanemaid uudiseid vaadata?
                              Äkki ma vaatan valesti

                              Kommentaar


                                #45
                                Avastasin enda jaoks ühe süsteemi, millega saab otsingut kasutada. Trüki sisse http://www.soccernet.ee/live.php Jõuad vana kujundusega Soccerneti lehele, kus saab otsingut kasutada ning see leiab ka uue kujundusega Soccernetti kirjutatud uudiseid

                                Kuni uuele kujundusele otsingu lisamiseni ajab see asja ära küll.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X