Algselt postitas #20
Vaata postitust
320x50 ülemine bänner
Collapse
Teadaanne
Collapse
No announcement yet.
U-17 koondis
Collapse
X
-
U16 ja U17 koondiste treeningpäev on 31. mail
U16 ja U17 koondise järjekordne treeningpäev on 31. mail Tallinnas Lillekülas, A. Le Coq Arena treeningkeskuses.
Treeningpäeva ajakava on järgmine:
14.00 Kogunemine
14.30 - 16.00 Treening
Samal päeval on treeningpäev ka Tartus.
Treeningpäeva ajakava on järgmine:
14.00 Kogunemine
14.30 - 16.00 Treening
Palume kõikidel mängijatel kaasa võtta kunstmurujalanõud ja oma dress.
Treeningpäeva nimekiri 31. mail Tallinnas:
1. Mart Müürisepp FC Kotkas
2. Ott Naar FC Kotkas
3. Greeg Jakobson FC Kotkas
4. Raido Lember FC Kuressaare
5. Martin Prostang FC Kuressaare
6. Tõnu Ilves FC Kuressaare
7. Sander Laht FC Kuressaare
8. Kristen Mere FC Kuressaare
9. Timo Saabas FC Kuressaare
10. Mikhel Lindau FC Kuressaare
11. Aleksei Matrossov JK Sillamäe
12. Robert Otto JK Tallinna Kalev
13. Allan Ojasu JK Tallinna Kalev
14. Garry Väiko JK Tallinna Kalev
15. Silver Hang JK Tallinna Kalev
16. Mihhail Rjabov Narva JK Trans
17. Oliver Andres Paide FC Flora
18. Rain Hindrimäe Paide FC Flora
19. Janno Roosimets SC Real
20. Marek Kaljumäe SC Real
21. Andero Pebre SC Real
22. Ragnar Rump SC Real
23. Alor Lass SC Real
24. Kevin Paavo Tallinna FC Flora
25. Tauno Laja Tallinna FC Flora
26. Mihkel Aasrand Tallinna FC Levadia
27. Karl-Gunnar Arulaid Tallinna FC Levadia
28. Indrek Kotkas Tallinna FC Levadia
29. Priit Pinta Tallinna FC Levadia
30. Dimitri Jegorov Tallinna FC Levadia
31. Miko-Martti Mets Tallinna FC Levadia
32. Pikani Genes-Deivid Tallinna FC Levadia
33. Kirill Jarjomenko Tallinna FC TVMK
34. Stanislav Dolmatov Tallinna FC TVMK
35. Jevgeni Djomin Tallinna FC TVMK
36. Jegor Hodjatših Tallinna FC TVMK
37. Mihhail Šumilin Tallinna FC TVMK
38. Johannes Tarma Tallinna JK
39. Dmitri Flerens Tallinna JK
Treeningpäeva nimekiri 31. mail Tartus:
1. Vallo Veiper FC Tarvastu
2. Karli Krigulson JK Maag Tammeka
3. Johannes Karolin JK Maag Tammeka
4. Kristjan Muuli JK Maag Tammeka
5. Kristjan Tüür JK Maag Tammeka
6. Raigo Reinhold JK Maag Tammeka
7. Kaarel Torop JK Maag Tammeka
8. Aleksei Matrossov JK Sillamäe
9. Raiko Mets Paide FC Flora
10. Marko Tammik Paide FC Flora
11. Rauno Kald Paide FC Flora
12. Giorgi Feštšin Paide FC Flora
13. Jevgeni Velikanov Pärnu JK
14. Kaarel Kaarlimäe Pärnu JK Vaprus
15. Siim Saarme Pärnu JK Vaprus
16. Georgi Ivanov SK 10 Premium
17. Henri Pinnar SK 10 Premium
18. Sergei Dinis Valga FC Warrior
19. Tanel Vanaveski Valga FC Warrior
20. Rait Oja Viljandi JK Tulevik
Kommentaar
-
Algselt postitas ilms Vaata postitusttreeningpäev .. ehk siis koondise treenerid tahavad võimalikult paljudele mängijatele pilku peale visata. Ojamaa ja Kõrtsmiku võimetest on neil järelikult ülevaade olemas, miks mitte anda ka teistele võimalus.
Kommentaar
-
Algselt postitas RoBoS17 Vaata postitustTreeningpäeva nimekiri 31. mail Tallinnas:
1. Mart Müürisepp FC Kotkas
2. Ott Naar FC Kotkas
3. Greeg Jakobson FC Kotkas
irw...kes valis need....1 ja 2 käivad kord kuus trennis ja 3 ei saa 90-91 trennis hakkama ning treenib 92 grupiga
Kommentaar
-
ma arvan, et meil on trennis 3-5 paremat 91 sündinud venda, kui need 3.....
kui siin mingi paariaasta tagused tegijad välja kaevatud on, siis on eriti haige.....sa oled Nõmmiko ja Haljaki kõrval tühjus ju....sa oled 92 hulgas ka tühjus....kes see valis?Pavel, ära seikle nüüd!
Kommentaar
-
Algselt postitas RoBoS17 Vaata postitust100% mitte ei pannud neid treener kirja.....nad olid 2-3 aastat tagasi kotka parimad 91 vennad ja arvatavasti sellejärgi on nad ka kutsutud....
Kommentaar
Bottom 300x250
Collapse
Kommentaar