320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti otsib superstaari

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti otsib superstaari

    Kuna ametliku teemat sellel vist ei olnud, siis mõtlesin teha
    Isiklik lemmik on ka?
    Ps. Ma lihtsalt ei saa aru, kuidas selline klounipoiss Rivo sinna ültsegi sattunud on? No näha on, et poiss proovib, aga c'moon, laulmine pole tema ala.

    #2
    no mulle meeldib väga luisa, tal on uskumatult hea hääl ja tundub sihuke kindel neiu olevat. muidugi on see rannapi lemmikpoiss ka väga omapärane ja huvitav, aga superstaar ta vist päris ei ole...

    Kommentaar


      #3
      Nele :/

      ..

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas 17 Vaata postitust
        Nele :/

        ..
        Mikoke saa aru ükskord, et Nele ei taha sind
        Praegustest kõige meeldivaim Luisa.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas kjuutipai Vaata postitust
          rannapi lemmikpoiss
          sloleht:
          v6tab lemmikpoisi endaga kaasa
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas 17 Vaata postitust
            Nele :/

            ..
            Nele on mulle, sorry

            Kommentaar


              #7
              Ma ei saa lihtsalt aru, et kas Eestlaste muusikatundmine on nii sitt? Ega ime et Rivo on nii kaugele pääsenud, ja ime ka et Eurovisioonis nii halvasti läks. Ja siis esitatakse lolle küsimuse, et kes süüdi.
              Kuidas on võimalik et NELE JA ANNA-LIISA langevad nii vara konkurentsist?
              -Nad kuuluvad kindlasti kolme parima hulka.
              Rivo (ja Taavi) out.
              Issand jumal mõelge nüüd reaalselt. RIVOL puudub igasugune noodi tundmine! Vend laulab täiega võssa. Ükski kuradi noot ei näe teist. Ei näe ööd ega metsa.
              Sorry läksin liiale, aga ma ei või. Ja õnneks on teema off-topicus ka
              Mu top 5.
              1) Luisa
              2) Birgit
              2) Raimondo
              3) Taavi - Tal on mingine omapära, aga ta ei sobi ju superstaariks. Ta on imelik. Vaadake ise siis. http://www.youtube.com/watch?v=FwIb3LsaBpE
              Selline peakski meid minema esindama välismaale.? Andke andeks. Ta tooks meile ju ainult häbi. Ta on lihtsalt selline.. eemn.. munaimeja

              Kommentaar


                #8
                see Taavi tahab olla mingi urmas alender

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas jalkameesFCKU Vaata postitust
                  see Taavi tahab olla mingi urmas alender
                  Mis sellest sis halba on?

                  Vähemalt ta järgib mingit kindlat stiili ning on lõpuni selles kindel.

                  Kommentaar


                    #10
                    kõik tütarlapsed oskavad laulda - üks paremini kui teine - aga nad kõik on näotud. Värk natsa püüab aga siiras ebakindlus paistab välja.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      #11
                      ma pole seda saadet nainud ja ei tea pohimotet, aga mis mottes otsitakse superstaari? lauljat?

                      meil siin Portugali teles just lõppes andekate otsimine. võitis mingi akrobaatide rühm. aga oli igasugu tüüpe eri aladel- lauljaid, naljamehi, muusikuid, trikimehi. point oli selles, et pidi olema mingi paariminutiline kava, mis pidi olema piisavalt omapärane. sihuke asi võiks ka Eestis olla. iseasi muidugi kas meil oleks mingeid andekaid tüüpe erinevatel aladel
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        ma pole seda saadet nainud ja ei tea pohimotet, aga mis mottes otsitakse superstaari? lauljat?

                        meil siin Portugali teles just lõppes andekate otsimine. võitis mingi akrobaatide rühm. aga oli igasugu tüüpe eri aladel- lauljaid, naljamehi, muusikuid, trikimehi. point oli selles, et pidi olema mingi paariminutiline kava, mis pidi olema piisavalt omapärane. sihuke asi võiks ka Eestis olla. iseasi muidugi kas meil oleks mingeid andekaid tüüpe erinevatel aladel
                        Ameerikas oli ka mingi taoline saade. Telekas kandis üle.
                        Mingi " American star" vms.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas jaamu
                          "American Idol"
                          Ei ole. American Idol on sama, mis Eesti otsib Superstaari.
                          Aga me rääkisime, et on selline versioon ka, kus otsitakse andekaid inimesi. Neil on alati paariminutiline kava, kus näitavad mida suudavad. ( Ükskõik mida, akrobaatia, mustkunst,laulmine vms). Ja siis selgitatakse võitja.
                          Eelmine aasta jälgisin Ameerika versiooni ka, ja seal valiti võitjaks breikkar.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Beaf Vaata postitust
                            RIVOL puudub igasugune noodi tundmine!
                            mis sa tahad öelda et kui nooti tunda, siis on laulja valmis vä?

                            mina rivo suhtes nii karm ei oleks, see on selge et paljud laulud ei sobi talle, aga välimust tal on ja erineb ka teistest nagu taavigi ning umbe igav oleks ka kui kõik mesihäälsed tsikid saates oleks ja kui lõpuks plaati hakkaksin ostma, siis ma küll ei mõtleks kui oleks valida birgiti või rivo vahel, neid nö muusikali lauljaid on meil eestis küll. minu valik superstaariks oleks arvatavasti taavi, kuigi tema see stiil pikapeale väsitab või siis kahju et mihkel välja langes, tema oleks kah sobinud, kuna tema hääl kannatab seinast seina laulda. nende alles jäänud tüdrukute suurim probleem ongi et nad ei kannata roki või raskema muusika laulmist, minu jaoks peab suberstaar suutma kõike laulda, nagu öeldud hala-lauljaid on küllaga. see on vaid minu arvamus.
                            AILTON

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                              mis sa tahad öelda et kui nooti tunda, siis on laulja valmis vä?

                              mina rivo suhtes nii karm ei oleks, see on selge et paljud laulud ei sobi talle ...
                              HAHA, muidugi on laulja valmis on tunneb nooti (+ välimus). Ma võiks enda kohta öelda ka laulja, sest tunnen nooti. No Rivol seda välimust on, aga lauluhääl puudub. Ja kui ta peakski võitma, siis kes ta albumeid ostma hakkaks? VÄhemalt meie küll mitte. Vb siis see "rivofännklubi" kes hääletuse peale kulutab tuhandeid kroone hakkaks ostma..Vot.Mul on ka kahju, et Mihkel välja kukkus, tal oleks välimust ja lauluhäält, nagu Raimondol.. Aga lihtsalt valis vale laulu.
                              kõikidel oma arvamus, mis teha.

                              Ps. jätkan selle välimuse poolest.
                              Kaire Vilgats on laulja aga tal puudub välimus.
                              Eda Ines on laulja kellel on välimus. - ehk on igasuguseid.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X