320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti otsib superstaari

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    no mina küll kindel pole, et ei ostnud - miks muidu neid suisa kolm tükki tehti?
    Plaadi tegemine pole iseenesest mitte midagi võimatut ja keerulist. Välja antud platide arvu ei saa seega kindlasti võrrelda plaatide ostu/müügiga.

    Kommentaar


      Olge normaalsed, isegi mina mäletan teda tatina laulmas, kuigi ise olin sama tatikas. Tahate öelda, et saate tegijad ja kohtunikud jnejne ei teadnud tema tausta?!
      AILTON

      Kommentaar


        Kammoon, temast ei peagi ilmtingimata mingit superstaari saama. Sai oma klotsi kätte ja naudib mingi aeg seda. Kui tuleb tahtmine, küll siis teeb plaadi ka.

        Kommentaar


          no meeletu "klots" ka mida nautida.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
            Olge normaalsed, isegi mina mäletan teda tatina laulmas, kuigi ise olin sama tatikas. Tahate öelda, et saate tegijad ja kohtunikud jnejne ei teadnud tema tausta?!
            Selge see, et teadsid. Sellest ka eelpool olev iroonia.

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              no meeletu "klots" ka mida nautida.
              Mulle ei kuku iga päev sada kilo käte vahele näiteks.

              Kommentaar


                Algselt postitas tomm Vaata postitust
                Mulle ei kuku iga päev sada kilo käte vahele näiteks.
                no eks ta nägi selle nimel mõned kuud vett ja vilet ka.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                  Olge normaalsed, isegi mina mäletan teda tatina laulmas, kuigi ise olin sama tatikas. Tahate öelda, et saate tegijad ja kohtunikud jnejne ei teadnud tema tausta?!
                  Kas ta isegi mitte 7 vaprast läbi ei käinud?
                  Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                  Kommentaar


                    logo et oli, ja kuna mul oli tooaeg selle muusika sihtgrupi vanuses väike vend pidin seda paganama kuradi jura ikka üsna tihti kuulma. kusjuures vennal endale ka väga ei meeldinud, aga kuna ta oli laps ja lastele ju meeldib kuulata kuidas lapsed laulavad(millegi pärast tädid arvavad nii, tegelikult muidugi reeglina ei meeldi, mulle tatina meeldis hoopis kui isa kuulas led zeppelini või pink floydi vana hea radiotehnika grammariga, ometi pidin ka mina tihti entel-tentelit kuulama, sest see ju meeldib lastele).aga see et ott tatina pidi ema ja mõne laulutädi sunnil jänese kõrvadega ringi jooksma ja paljude inimeste kõrvakuulmist kahjustama,ei tee teda praegu küll kehvemaks meheks.

                    Kommentaar


                      See Oti kunagine "karjäär"mainiti ka saadetes ära ja ajakirjanduses.

                      Kommentaar


                        Siuke jõmm siis.

                        Kommentaar

                        Working...
                        X