320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti otsib superstaari

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas Beaf Vaata postitust
    Ps. jätkan selle välimuse poolest.
    Kaire Vilgats on laulja aga tal puudub välimus.
    Eda Ines on laulja kellel on välimus. - ehk on igasuguseid.
    Eks ilu ole vaataja silmades. Kui oled suurema kondiga, ei tähenda see kohe, et välimus puuduks.

    Kommentaar


      #17
      Normaalne, tead sa beef mida nooditundmine laulmise juures tähendab, see tähendab seda et sa oskad laulu laulda õigelt kõrguselt ja õige pikkusega. Noodi tundmine ongi viisipidamine, ega viisi pidades ei ole sust lauljat kui hääl sitt. Mõtle natuke järgi, ma mõtlen ka...
      AILTON

      Kommentaar


        #18
        Beaf, mis sa selle fraasiga mõtlesid, ma mõtlesin teha? Ega ometi mitte seda, n.n. vanainimeseasja ..

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas lennat Vaata postitust
          Beaf, mis sa selle fraasiga mõtlesid, ma mõtlesin teha? Ega ometi mitte seda, n.n. vanainimeseasja ..
          Selgita nautkene seda nn. vanainimeseasja

          Kommentaar


            #20
            Mida saade edasi, seda rohkem on hakanud mulle meeldima Birigit. Alguses nagu ei pannud tähele ja tundus päris igav, aga tegelikult päris hea. Kui järgmises saates see Rivo ka välja ei lange, siis ma ei tea. Ma usun, et isegi punk/rocki, mis peaks olema tema leivanumber, suudaksid teised paremini teha.

            Kommentaar


              #21
              Äärmiselt kahju, et Anna-Liisa välja langes. Tema ilu ja võimas lauluhääl, olid ainsad põhjused, mis sundisid mind iga pühapäev superstaari-saadet vaatama.
              Kahju et ei ole miinusringi, mille kaudu kaunitar tagasi tuua.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Neth Vaata postitust
                Äärmiselt kahju, et Anna-Liisa välja langes. Tema ilu ja võimas lauluhääl, olid ainsad põhjused, mis sundisid mind iga pühapäev superstaari-saadet vaatama.
                Kahju et ei ole miinusringi, mille kaudu kaunitar tagasi tuua.
                No, aga Nele kuulus ka sinna.

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas Beaf Vaata postitust
                  No, aga Nele kuulus ka sinna.
                  Kuhu siis täpsemalt?

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Neth Vaata postitust
                    Kuhu siis täpsemalt?
                    Kuulus sinna, mis sundis mind iga pühapäev saadet vaatama.
                    Ja teate mis mu enesetunne ütleb?
                    Langevad veel kõik birgithid, raimondod ja luisad välja ja võitja selgitatakse kahe ülitobeta laulja vahel. Munaimeja Taavi ja supermän Rivo vahel.

                    Kommentaar


                      #25
                      Rivo ja Taavi võiksid välja kukkuda ja ma ei saa aru mis see EMO Rivo otsib sealt

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas jalkameesFCKU Vaata postitust
                        Rivo ja Taavi võiksid välja kukkuda ja ma ei saa aru mis see EMO Rivo otsib sealt
                        1) Tee kirjakeel selgeks
                        2) Rivo otsib plaadilepingut

                        Kommentaar


                          #27
                          Kõigil suurtel superstaari huvilistel soovitan läbi lugeda Andrus Kivirähi arvamusloo 17. märtsi Päevalehest http://www.epl.ee/artikkel/378486

                          "Võib muidugi korraldada televõistluse “Eesti otsib suusakuningat”. Tuhat lolli tuleb kokku, paneb suusad jala otsa ja laseb mäest alla. Lisaks muud jõu- ja ilunumbrid, peoga sekka muhedat huumorit. Suveks on võitja selgunud. Eesti on leidnud suusakuninga! Oma väge demonstreerib ta Õllesummeril, sooritades kraana tipust uhke benji-hüppe, suusad jalas ja uisud käes."

                          Kommentaar


                            #28
                            Enda lemmikud Nele ja Luisa.

                            Aga ma ei saa aru mida kõik Rivo kallal mölisevad. Laulda ta ei oska - see on selge. Kuid temas on praegustest finalistidest "xkromosoomlikust". See ei ole Kaks Takti Ette, vaid siin otsitakse superstaari.See on selge, et kui ta saadet ei võida, saab temast ikkagi Eesti mõistes superstaar.
                            Algselt postitas budulojus
                            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                            Kommentaar


                              #29
                              Keegi sii ennem rääkis sellest et superstaar peaks valdama vabalt igat zanrit, vaidleks just vastu superstaar peaks just olema tugev OMA zanris. Kas kujutate ette Hendrixit laulmas näiteks Sinatra ballaade või vastupidi?

                              Tähtis on kuulajatele pakkuda just midagi uut ja teistest teistmoodi.

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas jalkameesFCKU Vaata postitust
                                Rivo ja Taavi võiksid välja kukkuda ja ma ei saa aru mis see EMO Rivo otsib sealt
                                sa ise ka aru saad mida sa meile öelda soovid???
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X