320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti otsib superstaari

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No ta vist olevat kunagi kickboxi trennis käinud, aga ma ei tea, kas see tõele vastab. Aga ajalehe järgi tundub küll, et mees sai õige asja eest.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
      Kas mitte õde? Kuid ma ei ole ka kindel.
      Kuule, kui sa pole kindel ja oled juba varem märganud, et sa udu oled - miks sa siis postitad?

      Kommentaar


        Suht hea töö Raimondo poolt-ikka kui plõksitakse,siis peab sellise asja pärast molli andma.
        slimm.ee

        Kommentaar


          No iga asja eest ka kohe andma ei pea. Oleks näiteks Rivol, kes on natukene väiksem vennike, selline õigustunne ja ta oleks vahele astunud, siis oleks lehes pealkiri, et The Suni kidramees peksis superstaari Rivot. Raimondo oli lihtsalt tugevam.

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            See polnud tõenäoliselt protsentide peale, vaid seetõttu, et too Nael kiskus tal kleiti seljast ja õlapael tuli ka selle vahva rahmeldamise peale lahti. Naela soolo selle saba näppimises oli muidugi lõpuks juba väga piinlik, alguses küll väheke naljakas, kuid lõpuks juba täielik õudus. Janet Jacksoni nipliskandaal TV3es polnud kaugel.
            vaatasin kordust ning mina sain vähemalt niimoodi aru, et see oli siiski protsentide peale ...

            seda kaa et: kooliaegne pahapoiss raimondo
            /

            Kommentaar


              Algselt postitas caesar112 Vaata postitust
              Suht hea töö Raimondo poolt-ikka kui plõksitakse,siis peab sellise asja pärast molli andma.
              glory glory

              Kommentaar


                R2-s on uus ja põnev hääl uudiseid lugemas
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Äkki sa valgustad neid ka, kes ei kuula ise raadio 2?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Erko Vaata postitust
                    Äkki sa valgustad neid ka, kes ei kuula ise raadio 2?
                    Anna-Liisa, sellest on meedias päris palju juttu olnud.
                    Algselt postitas budulojus
                    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                    Kommentaar


                      sorri, et vana teema ülesse kisun, aga märkasin netis kolades midagi sellist

                      Eesti tüdrukute vaieldamatut lemmiksuperstaari Rivo Kingit ja staarisaate juhti Jüri Naela nähti klubis Angel suudlemas.
                      Rien en ce monde ne peut arręter OM!



                      Ken Lee tulibu dibu douchoo

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Olympi Vaata postitust
                        sorri, et vana teema ülesse kisun, aga märkasin netis kolades midagi sellist

                        http://www.elu24.ee/?id=961
                        Ja uudise autor lausa Martin Šmutov
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          matu refereeris just!i

                          Kommentaar


                            Esimesed voorud vaatan ära, kuni kõik naljamehed välja on praagitud.

                            Kommentaar


                              miks ma arvan et eestis saab sellist üritust ainult 1 korra korraldada...
                              proovivad ju enamasti ilmselt samad kes eelmine aasta?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MMclub Vaata postitust
                                miks ma arvan et eestis saab sellist üritust ainult 1 korra korraldada...
                                proovivad ju enamasti ilmselt samad kes eelmine aasta?
                                kuidas siis "2 takti ette" saab ikka ja jälle edasi teha, peaksid ka ju korduma hakkama, aga võta näpust. ma usun et ei kannata võrrelda tantsud tähtedega, kuna see ammendab tõesti 1-2 hooajaga.
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X