320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti otsib superstaari

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    ise saadet ei jälgi. Mis sellel rivol siis nii väga viga on et kohe anti-kommuuni vaja on?
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
      ise saadet ei jälgi. Mis sellel rivol siis nii väga viga on et kohe anti-kommuuni vaja on?
      Nad on kadedad lihtsalt ta peale
      Algselt postitas budulojus
      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

      Kommentaar


        #63
        need lollakad ei tea lihtsalt, mis on hea. jube pop on ju andekaid inimesi vihata

        Kommentaar


          #64
          taku on ise samasugune, ühtekad hoiavad ikka kokku, saame aru.

          Kommentaar


            #65
            parem olla loll ja ilus, kui tark ja kole.

            Kommentaar


              #66
              mulle meeldib ilus ja tark olla

              Aga kui selle teema postitusi lugeda siis tundub päris põnev saade olevat Hakka või jälgima...
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas Beaf Vaata postitust
                Kuna on maailmas selline asi päris kuulsaks saanud, et superstaari finalistid laulavad oma maa hümni kuskil mängul vms. Siis oleks päris vinge kui meie 9 finalisti laulaksid Eesti hümni horvaatia mängul
                Jah, kindlasti laske sellised laulma.
                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                RocknRolla (2008)

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                  Ühislaul oli jah hea.
                  Eriti hea oli see, et kõik teised peale Rivo said nö soolot ka laulda. Rivo seisis nagu kurvakujurüütel.

                  Väga veider olukord on - saates on kaks tüdrukut, kes oskavad laulda ja kaks poissi, kes üldse ei oska laulda.
                  Rivo lihtsalt ei oska ja Taavi puhul peaks mainima, et kui ma veel koolis käisin, siis muusikaõpetaja karjumist laulmiseks ei nimetanud.

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                    Jah, kindlasti laske sellised laulma.
                    On ka hullemaid:
                    Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                      Väga veider olukord on - saates on kaks tüdrukut, kes oskavad laulda ja kaks poissi, kes üldse ei oska laulda.
                      Rivo lihtsalt ei oska ja Taavi puhul peaks mainima, et kui ma veel koolis käisin, siis muusikaõpetaja karjumist laulmiseks ei nimetanud.
                      Maarja-Liis Ilus läheb enda lauluoskust jällegi tõotatud maale täiendama...et siis, tegemist ei ole lauluvõistlusega.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Maarja-Liis Ilus läheb enda lauluoskust jällegi tõotatud maale täiendama...et siis, tegemist ei ole lauluvõistlusega.
                        Palun tõlget.

                        Kommentaar


                          #72
                          et ma ei tähtsustaks seda va lauluoskust selle ürituse juures nii väga. Tõsi, piinlik on ühte härrat kuulata. Samas on piinlik klaasistunud silmadega tütarlapsi vaadata.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            #73
                            Eelmine oli hullem kui see
                            Algselt postitas budulojus
                            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                            Kommentaar


                              #74
                              Need TOP variandid on tegijad, see üks nendest: http://www.youtube.com/watch?v=vMyCs...elated&search=

                              Nr. 4 paneb maha päris hea loo.
                              The other line moves faster.

                              Kommentaar


                                #75
                                beatboxer oli ikka kõige parem http://www.youtube.com/watch?v=bjNTlCIyP9M

                                Kommentaar

                                Working...
                                X