320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viikmäe tulevikus Chelsea-s?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Tööluba nõuavad inglased selleks, et ei tuleks riiki liiga palju mitte Euroliidu kodanikke.

    Jalgpalli vaatepunktist on seda vaja selleks, et meeskonnad ei koosnekas ainult võõrmängijatest. Tõsi, peale Bosmani reegli kehtestamist on juba niigi mitte inglasi kõikides klubides palju.

    Arusaadav, et nad ei taha paljude välismängijate sissevoolu - kohalikud noormängijad saavad vähem võimalusi ning pikas perpektiivis võib ka kannatada Inglise koondise tase. Samas väga andekad Inglise noored murravad läbi sellegipoolest.

    See 75% reegel on jah suht omapärane - näiteks Barosi puhul tähendaks see seda, et ta olesk pidanud kaasa lööma Tšehhimaa koondise viimase 3 aasta mängidest kolmveerandil. Kuna aga mängija ise on alles hetkel vist 20-aastane, siis oleks ta juba 17-aastaselt pidanud koondises olema...

    Kommentaar


      #17
      Orginally posted by kojamees

      Ära pahanda Willane,see näitab et fännid on positiivselt häälestatud.See meenutab juba seda paanikat mida suutis üks Derby fänn teha pärast "Võinäpu" esinemist,et nüüd ostate meie Puumi ära.ühest sõnakõlksust pakime meie juba kotte ja muretseme elamistingimuste pärast.Peaks mainima et oleme oma operatiivsusega üsna esirinnas.Kui seda ei tee koondis ,siis teevad seda fännid.
      pahane ... kaugel sellest. pole siin miskit pahandada. lihtsalt mina ei võta seda teemat veel nii tõsiselt

      Kommentaar


        #18
        Nujah, Viikmäe edasise saatuse kohta ei ütle see küll midagi. Aga kui Molde omanikud Norrast Wimbledonis samuti laamendama hakkasid, sai viimane sellest pigem kahju kui kasu. "Egil has landed"- (pealk.ajal-st)-Egil "Drillo" Olsen keeras ing-l ikka palju s..a kokku
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          #19
          Orginally posted by vaikiv mees

          Nujah, Viikmäe edasise saatuse kohta ei ütle see küll midagi. Aga kui Molde omanikud Norrast Wimbledonis samuti laamendama hakkasid, sai viimane sellest pigem kahju kui kasu. "Egil has landed"- (pealk.ajal-st)-Egil "Drillo" Olsen keeras ing-l ikka palju s..a kokku
          tjah, egil olseni oli võimalik kohata ühes oslo raamatupoes sellist väikest mälumängu juhtimas. väga ootamatu lugu - aga seal ta oli!
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            #20
            Ma kujutan ette et vaeavalt chealsea valerengat
            ostes Viikm'ed silmas peab. V2ga kahtlane

            Kommentaar


              #21
              Ma olen surmkindel, et Chelsea ostis just meie ülikiire ja ülitehnilise Kristeli pärast Valerenga ära!

              BTW, Siim88, kui mul on siin kirjas KristeL siis järelikult peabki olema KristeL, niiet lepime nii kokku, et sa mu poste enam ei näpi, okay?

              Kommentaar


                #22
                See, et Viikmäe nüüd Chelsea'sse saaks... Ärge naerma ajage. Palju Royal Antwerpi mehi te teate, kes ManU's mängivad? Suurklubid kasutavad selliseid tehinguid rohkem selleks, et oma mingisugusegi potentsiaaliga vendadele pisutki mänguaega anda. Kui ma ei eksi, siis Belgias (vist) oli paar aastat tagasi juhus, kus üks klubi käis aste allapoole, sest olid itaallastega diili teinud, saadeti mansatäis luusereid, kes mängidagi ei viitsinud. (Sorry ebamäärase teabe pärast, ma võin praegu ka täielikku jama ajada)
                Kui siit midagi Viikmäe suhtes muutub, siis see, et ta enam niipalju mängida ei saa.
                Mul on liiv ja sul on savi.

                Kommentaar


                  #23
                  Orginally posted by Darren

                  Ma olen surmkindel, et Chelsea ostis just meie ülikiire ja ülitehnilise Kristeli pärast Valerenga ära!

                  BTW, Siim88, kui mul on siin kirjas KristeL siis järelikult peabki olema KristeL, niiet lepime nii kokku, et sa mu poste enam ei näpi, okay?
                  OK

                  Kommentaar


                    #24
                    Ka Kristen nädalavahetusl resultatiivne!!

                    Treeningmäng Valerenga - Moss 2:1 mõlemad kollid Viikmäelt.

                    Kommentaar


                      #25
                      See enne ülehomset mängu ainult hüva uudis
                      Jalgpallihaigla patsient #172
                      Diagnoos: raskekujuline futboliit

                      Kommentaar


                        #26
                        Polegi veel keegi maininud

                        Viikmäe tegi Norras kübaratriki

                        2.04 20:01


                        Norra meistriliiga hooaja alguseks valmistuv Oslo Vålerenga alistas esmaspäeval treeningmängus Strømsgodseti 3:2, võitjate kõik väravad lõi Eesti koondise ründaja Kristen Viikmäe. Eestlane alustas väravatelöömist Vålerenga meeskonna 0:2 kaotusseisus, olles täpne 60., 65. ja 73. minutil. Strømsgodseti ühe värava lõi ka FC Floras mänginud Pål Christian Alsaker. Norra meistrisari algab 14. aprillil.

                        Allikas: BNS

                        Jalgpallihaigla patsient #172
                        Diagnoos: raskekujuline futboliit

                        Kommentaar


                          #27
                          Norras on hooaeg alanud ning 2 voorugi peetud. Lemsalu klubi Bryne paistis esimeses voorus silma 2 punase kaardiga 2 minuti jooksul ning viimases voorus 4-0 kaotusega.
                          Viikmäe on mõlemas mängus Valerenga põhikoosseisus olnud, kuid jalga valgeks pole saanud. Allpool ka kommentaar viimase mängu kohta

                          Stabæk - Vålerenga 0-0
                          Nadderud stadion Att: 6177
                          Yellow card: Tommy Stenersen, Stabæk, David Hanssen, Erik Hagen, Vålerenga.
                          - A dull affair in Bærum. Stabæk disappointed the most and rarely created any chances at all. Vålerenga had the better opportunities and Viikmae hit the post free on goal. The home team has now played two draws with two promoted teams, hardly championship form.

                          Kommentaar


                            #28
                            Nunih, Kristenil nüüd ka jalg valge. Võidumängus võõrsil Branni vastu lõi ta Valerenga neljast väravst viimase. Mis aga kurvastab, on see et Terja koduklubi ei taha sel hooajal kuidagi jalgu alla saada. Samas.. tubli Kristen!

                            Kommentaar


                              #29
                              Kas keegi teab ,mis kanali pealt Norra MV näitab ning
                              kas keegi mingitki mängude ja TV ülekannete kava oskaks postitada.
                              Lisaks veel niipalju ,et eestlased paistavad sel aastal Norras rohkem silma ,kui eelmisel aastal.
                              Kahju ,et Terja ikka veel korralikult mängida ei saa.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                #30
                                NRK ülekanded leiad
                                http://www.nrk.no/sport/fotball/fotball_spesial/1781261.html

                                või
                                http://nrk.no/sport/informasjon/386673.html

                                Peaks olema ka www.worldsoccervision.com aga sinna jõuavad nad küllaltki hilja, see eest inglise keeles, mis siinmail peaks olema arusaadavam kui norra keel.

                                Mängude kava:
                                http://www.vg.no/sport/fotball/norsk/eliteguiden/termin.hbs

                                Kommentaar

                                Working...
                                X