320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Inglismaa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti - Inglismaa

    Kõigi aegade suurim mäng Eesti pinnal...ja Eurosport näitab tervele Euroopale. Ei saa kaotada!

    #2
    Eriliseks teeb selle mängu ka see, et terve suur venemaa on selles mängus Eesti poolt. Nüüd, kui eurosport näitab, siis näevad ju enamus neist seda mängu.

    Kommentaar


      #3
      kas inglastel toimub ka avalik treening?

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
        kas inglastel toimub ka avalik treening?

        Kas nad Pompsmeest ka kummardava lähevad nagu vene koondis?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          #5
          jah. kogunemine bussijaamas kell 2

          Kommentaar


            #6
            kas Eurosport Germanyl ja Eurosport Internacionalil on ka mingi saatekavaline vahe?
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              kas Eurosport Germanyl ja Eurosport Internacionalil on ka mingi saatekavaline vahe?
              On ikka, aga seda mängu näitavad mõlemad. Nii et saad ka Portugalis Eurospordi pealt vaadata

              Kommentaar


                #8
                kas eesti on see kes sinises mängib?

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas taku* Vaata postitust
                  kas eesti on see kes sinises mängib?
                  eesti on see, kes võidab.

                  (absurdile tuleb ju absurdiga vastata)

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Peppone Vaata postitust
                    eesti on see, kes võidab.

                    (absurdile tuleb ju absurdiga vastata)
                    Miks see absurd siis on?
                    PS:Inglased Tallinnas trenni ei tee, nad oskavad niigi mängida - vähemalt nii teatati.

                    Kommentaar


                      #11
                      Aga Becks tuleb Eestisse.
                      Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                      Ken Lee tulibu dibu douchoo

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas TheGunners Vaata postitust
                        Aga Becks tuleb Eestisse.
                        Ausalt ka vää?
                        Becks kutsuti sellepärast, et kui Eesti peaks võitma, siis on Macil vähemalt kedagi süüdistada.

                        Kommentaar


                          #13
                          Selle lisaks et Eurosport seda mängu näitab tervele Euroopale, on videosport.com näidanud koik varasemad Eesti mängud ja näitab ka tulevased tervele Tellusele.
                          Eesti IP on seal Eesti koondise mängude juures blokeeritud kuna ainult ETV:l on selleks Eestis litsents. Välismaal viibides olen seda kasutanud. Yks mäng maksab umbes 5€ ja pildikvaliteet on hea.
                          Igal juhul ootan seda mängu väga. Kindlasti huvitav mäng!
                          Nyyd vaja lihtsalt veel uurida et kas monel sobral see eurosport ka näha on. Minu kaablivorgus on see tasuline ja ma pole viitsinud seda tellida...
                          sigpicSupport your local football team.

                          Kommentaar


                            #14
                            beckham on koba mängija ta mängida ei oska ainult modellindusest teab midagi!

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas martkyeah Vaata postitust
                              Selle lisaks et Eurosport seda mängu näitab tervele Euroopale, on videosport.com näidanud koik varasemad Eesti mängud ja näitab ka tulevased tervele Tellusele.
                              Eesti IP on seal Eesti koondise mängude juures blokeeritud kuna ainult ETV:l on selleks Eestis litsents. Välismaal viibides olen seda kasutanud. Yks mäng maksab umbes 5€ ja pildikvaliteet on hea.
                              Igal juhul ootan seda mängu väga. Kindlasti huvitav mäng!
                              Nyyd vaja lihtsalt veel uurida et kas monel sobral see eurosport ka näha on. Minu kaablivorgus on see tasuline ja ma pole viitsinud seda tellida...
                              Eurosport on läbi interneti nähtav väga paljude linkidega.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X